Φοιτητική ζωή στο Ρέθυμνο

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
νταξει ξερω οτι εχω κανει απειρες ερωτησεις αλλα θα κανω ακομα μια :)
λοιπον οποιος ξερει ας μου πει τι μηχανηματα ΑΤΜ εχει κοντα στο πανειστημιο Ρεθυμνου, απο τι τραπεζες???? SOS:bounce::bounce:

Οντως εχεις κανει πολλες ερωτησεις,απο την επομενη,θα πρεπει να πληρωνεις ενα συμβολικο ποσο .Πλακα κανω.:)Λοιπον,απ'οσο θυμαμαι,υπαρχει ενα μηχανημα μεσα στο χωρο του Παν/μιου,μετα το βιβλιοπωλειο.Δεν θυμαμαι ποιας τραπεζας ομως,ας απαντησει οποιος γνωριζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ρε παιδιά κάθε πόση ώρα έχει λεωφορείο για το πανεπιστήμιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ρε παιδιά κάθε πόση ώρα έχει λεωφορείο για το πανεπιστήμιο?

Πονεμενη ιστορια τα λεωφορεια για Παν/μιο,σαν να περιμενει ενα γηπεδο καθε φορα.Αν θυμαμαι καλα,καθε 20 λεπτα πρεπει να χει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Πονεμενη ιστορια τα λεωφορεια για Παν/μιο,σαν να περιμενει ενα γηπεδο καθε φορα.Αν θυμαμαι καλα,καθε 20 λεπτα πρεπει να χει.
βασικα οποτε τους κατεβει καμια φορα κανουν και πανω απο μισαωρο
ειναι τραγικη η συγκοινωνια
καμια φορα κανουν καθε τεταρτο αλλα δεν εχει στανταρ ωρα πρακτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
βασικα οποτε τους κατεβει καμια φορα κανουν και πανω απο μισαωρο
ειναι τραγικη η συγκοινωνια
καμια φορα κανουν καθε τεταρτο αλλα δεν εχει στανταρ ωρα πρακτικα

Σημερα που δινα χρωστουμενο,απ'ο,τι καταλαβα απο λεγομενα στη σταση,το λεωφορειο θα αργησε να ρθει κανα 20λεπτο.Σαν μαννα εξ ουρανου το περιμενουν ολοι καθε φορα.Αμτεγω που περιμενα ποσην ωρα στη σταση του στρατοπεδου για να παω να δωσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
^κοντα στο Πανεπιστημιο δεν εχει νομιζω:confused:

Μονο κεντρο:worry:

Επισης η μοδα με τα φυλλα συκιας ηταν περυσι, τι παραπληροφορειτε τον κοσμο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
^κοντα στο Πανεπιστημιο δεν εχει νομιζω:confused:

Μονο κεντρο:worry:

Επισης η μοδα με τα φυλλα συκιας ηταν περυσι, τι παραπληροφορειτε τον κοσμο?:P
:confused: τι δεν εχει κοντα στο Πανεπιστημιο βρε;Και που κολλαν τα φυλλα συκιας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
:confused: τι δεν εχει κοντα στο Πανεπιστημιο βρε;Και που κολλαν τα φυλλα συκιας;:P
οπα, σορι το "^" ηταν ασχετο. XD Στην NtinaDes πηγαινε (που ρωτησε για τις τραπεζες), αλλα με προλαβανε πριν γραψω και τελικα πηγε σε αλλον. xD

Τα φυλλα συκιας κολλανε εδω :P

Μαγαζιά?? Ρούχα?? Τί πολυτέλειες είναι αυτές???? Όλοι με φύλλα συκιάς κυκλοφορούν! :eek: :P
Αστειεύομαι! :crazy: Υπάρχουν επιλογές, μην ανησυχείς. Η αγορά είναι αξιοπρεπέστατη και επιπλέον το Ηράκλειο -έχει πολύ μεγάλη αγορά- είναι πολύ κοντά με το λεωφορείο. Κάνεις και εκεί τη δουλειά σου, άμα λάχει. Don't worry!! Λύσεις υπάρχουν! Καλή αρχή!

Τωρα για τις τραπεζες δεν ξερω, δεν εχω δει μεσα στο Πανεπιστημιο ATM... Και αφου ειναι κανα μισαωρο απο το Πανεπιστημιο μεχρι το Ρεθυμνο με λεοφορειο, ε δε το λες και κοντα.:P
(βεβαια μπορει να εχει και να μην το εχω προσεξει:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Τωρα για τις τραπεζες δεν ξερω, δεν εχω δει μεσα στο Πανεπιστημιο ATM... Και αφου ειναι κανα μισαωρο απο το Πανεπιστημιο μεχρι το Ρεθυμνο με λεοφορειο, ε δε το λες και κοντα.:P
(βεβαια μπορει να εχει και να μην το εχω προσεξει:P)
ρε εχει ατμ ειναι διπλα στο περιπτερο
αν εχεις προσεξει κατω απο το στεκι και απεναντι απο τον κλαψινακη εχει κατι αιθουσες
εκει μεσα ειναι το ατμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ρε εχει ατμ ειναι διπλα στο περιπτερο
αν εχεις προσεξει κατω απο το στεκι και απεναντι απο τον κλαψινακη εχει κατι αιθουσες
εκει μεσα ειναι το ατμ
Οκ παιδια, τωρα 2 μηνες που ειμαι ρεθυμνο τα χω βρει ολα, το μηνυμα αυτο για τις τραπεζες το ειχα γραψει καιρο πριν! Ροζα εσυ εισαι απο το παιδαγωγικο? Γιατι εχουμε κι εμεις μια Ροζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οπα, σορι το "^" ηταν ασχετο. XD Στην NtinaDes πηγαινε (που ρωτησε για τις τραπεζες), αλλα με προλαβανε πριν γραψω και τελικα πηγε σε αλλον. xD

Τα φυλλα συκιας κολλανε εδω :P



Τωρα για τις τραπεζες δεν ξερω, δεν εχω δει μεσα στο Πανεπιστημιο ATM... Και αφου ειναι κανα μισαωρο απο το Πανεπιστημιο μεχρι το Ρεθυμνο με λεοφορειο, ε δε το λες και κοντα.:P
(βεβαια μπορει να εχει και να μην το εχω προσεξει:P)

Εχει ατμ διπλα στο καταστημα του Κλαψινακη.Σε ποιο τμημα εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ναι οντως, εχεις δικιο..xD

Στο ΠΤΠΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τστστστσ φιλολογία κανείς? Χαχαχαχα μας έχουν απομονωμένους εκεί κάτω... :P(απομονωμένες μάλλον χεχεχε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲ θὰ πᾷς στὸ ἀμὰν ἀπόψε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τι είναι απόψε στο Αμαν; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲν ξέρω ἂν ἔχουν εἰδικὸ ἀφιέρωμα ἀπόψε. Ἁπλῶς τὸ ἀνέφερα ἐπειδὴ εἶναι πολὺ δημοφιλές.

(Ἐγὼ δὲν ἔχω πάει πάντως ἀκόμα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχαχα.:P Προτιμώ το σπιτάκι μου, το τζάκι μου και την ιστορία κατεύθυνσης στο χέρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δὲν ξέρω ἂν ἔχουν εἰδικὸ ἀφιέρωμα ἀπόψε. Ἁπλῶς τὸ ἀνέφερα ἐπειδὴ εἶναι πολὺ δημοφιλές.

(Ἐγὼ δὲν ἔχω πάει πάντως ἀκόμα...:P)

Ουτε εγω,ειναι καπως...διαφορετικο απ'τ'αλλα γκλαμπς:-P

Τστστστσ φιλολογία κανείς? Χαχαχαχα μας έχουν απομονωμένους εκεί κάτω... :P(απομονωμένες μάλλον χεχεχε)

Αφου εχετε κοντα το ΦΚΣ και το Ιστορικο,μια χαρα ειστε,λιγο μακρια μεν,ολες μαζι δε:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
πως μπορω να σβηστω απο αυτην την σεληδα?
Πάτα το Χ πάνω δέξια και μην ξανά μπεις εδώ μέσα ποτέ, απλό. ;)
Μετά άραξε στο καναπέ και διάβασε κάνα λεξικό ή ορθογραφία.
Φιλική συμβουλή,ξεκίνα από το γράμμα Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bots

Νεοφερμένος

Η Bots αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά θέλω και 'γω να σας ρωτήσω για το ρέθυμνο ορισμένα πράγματα γιατι θέλω πολύ να περάσω του χρόνου!
Λοιπόν, καταρχήν όντως έχει τόσες κοπέλες? βασικά εμένα αυτό που με αγχώνει είναι αν κοινωνικοποίησε εύκολα και αν είναι δύσκολος και βαρετός ο χειμώνας! αυτό μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top