ΗΜΜΥ ΑΠΘ

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ευχομαι να μην τρελαθει η βαση της σχολης, πραγματικα...:scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared::scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγω ενδθαφερομαι για αυτην την σχολη..Πιστευω πως θα ανεβει 50 με 100 μορια..Δεν νομιζω παρα πανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
100 μορια το πολυ... κυριως οι μικρομεσαιες σχολες θα ανεβουν αρκετα, γι'αυτο μην ανησυχειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
100 μορια το πολυ... κυριως οι μικρομεσαιες σχολες θα ανεβουν αρκετα, γι'αυτο μην ανησυχειτε...

τα στατιστικα του υπουργειου αναιρουν τις προβλεψεις που γιναν παλιοτερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παίδες, ο αδερφός μου πέρασε στο ΗΜΜΥ Θεσ/κης (αν μιλάμε δηλαδή για τους Μηχανικούς υπολογιστών γιατί δεν είμαι και πολύ σχετική με αυτά)... Το οτι την πιάνει την σχολή είναι μάλλον γεγονός (19440 μόρια) , το θέμα είναι αν υπάρχει ππερίπτωση να πάρει υποτροφία. Μπορεί δηλαδή να είναι μέσα στους 10-20 (δεν θυμάμαι) πρώτους που μπήκαν στην σχολή;;; Θα ήθελα επίσης την γνώμη σας για το πόσο καλή είναι (αν είναι ενδιαφέρουσα, εύκολη-δύσκολη, επαγγελματική αποκατάσταση κλπ.) :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Υποτροφία παίρνουν οι πρώτοι 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Το γυμναστήριο του Αριστοτελείου υπάρχει που είναι δίπλα στην πάνω λέσχη,απέναντι σχεδόν απο τον πύργο του παιδαγωγικού.Όσο αφορά τα πανεπιστημιακά πρωταθλήματα ξέρω ότι γίνονται σε πολλά αθλήματα,λογικά θα γίνονται κ σε βολλευ.Τώρα για ιππικούς ομίλους δν νομίζω να διαθέτει κάτι τέτοιο το πανεπιστήμιο :P,αλλά όλο κ κάτι θα υπάρχει στη Θεσσαλονίκη.Πάντως παιδιά να είστε έτοιμοι ότι μπορεί να βρείτε τα ζόρια στη σχολή.Δηλαδή θέλει κ λίγο διάβασμα :P.Δεν είναι χαλαρά όπως πολλές άλλες σχολές,αλλά γιαυτο είμαστε κ πιο μάγκες :D

Και εμεις μελοντικέ συνάδελφε :D παμε συνειδητα επειδη εχουμε βιτσιο ειμαστε ομοιοπαθεις,πως το λενε,γουσταρουμε να μας πατανε κατω:jumpy:

(τωρα αν στην πορεια βλαστημουμε τη ωρα και τη στιγμη που δεν πηγαμε παιδαγωγικα αυτο ειναι αλλο καπελο:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το τμήμα μπορείτε να μπείτε κ στο site των φοιτητών του τμήματος:thmmy ,και να ρωτήσετε τους φοιτητές.Πιστεύω είναι οι πιο κατάλληλοι να εκφέρουν άποψη για το τμήμα.https://www.ischool.gr/www.thmmy.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
παιδια μολις ειδα στην ιστοσελιδα της καθημερινης οτι το τμημα ΗΜΜΥ στη θεσσαλονικη συμφωνα με εκτιμησεις θα ανεβει 300 μορια!!!επισης το τμημα μηχανολογων μηχανικων που με ενδιαφερει θα ανεβει επισης τοσο....ειναι λογικο?Τοσο μεγαλη αυξηση?αν δειτε τις βασεις το τμημα ΗΜΜΥ θεσσαλονικης δεν εχει ανεβει πανω απο 18660 απο το 2004......Τι θελουν να μας πουν οτι εβαλαν γελοια θεματα φετος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Ναι το ειδα και γω αυτο για την ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης.
Τι να πω. Κριμα...:(

Αρχιζω να φοβαμαι και για την ΗΜΜΥ Ξανθης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ρε παιδια τι θα γινει μ αυτη τη σχολη... εγω που ειμαι 18859 λετε να τη χασω???
αγχωνομαιιιιιιιι.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ρε παιδια τι θα γινει μ αυτη τη σχολη... εγω που ειμαι 18859 λετε να τη χασω???
αγχωνομαιιιιιιιι.................


καλα εισαι ρε συ...μην αγχωνεσαι.

θα δουμε. Μην ακους κανεναν πραγματικα. Ολοι λενε διαφορα. δεν αξιζει να τους ακους.
δεν ξερουμε την ζητηση αρα δεν μπορουμε να εκτιμησουμε την βαση της σχολης.

ηρεμησε συνιστω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Πραγματικα εκνευριζομαι οταν αγχονεστε επειδη θα χασετε μια συγκεκριμενη πολη!
Παντε στην επομενη!(Πραγμα που δεν σας το συνιστω γιατι ετσι θα χασω εγω την θεση!:P)
Αμα σας ενδιαφερει η σχολη δεν σας ενδιαφερει η πολη!
Εγω δλδ που εχω σχεδον χασει το τελευταιο τμημα ΗΜΜΥ τι να πω?? Που το ονειρο μου ηταν να παω ΗΜΜΥ και μαλιστα να ασχοληθω με την ηλεκτρονικη(εχω διαλεξει και κατευθηνση)!!!
Αμα εσεις αγχονεστε που χανετε τη θεσσαλονικη εγω τι να κανω???
Οχι πεστε μου τι??????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Πραγματικα εκνευριζομαι οταν αγχονεστε επειδη θα χασετε μια συγκεκριμενη πολη!
Παντε στην επομενη!(Πραγμα που δεν σας το συνιστω γιατι ετσι θα χασω εγω την θεση!:P)
Αμα σας ενδιαφερει η σχολη δεν σας ενδιαφερει η πολη!
Εγω δλδ που εχω σχεδον χασει το τελευταιο τμημα ΗΜΜΥ τι να πω?? Που το ονειρο μου ηταν να παω ΗΜΜΥ και μαλιστα να ασχοληθω με την ηλεκτρονικη(εχω διαλεξει και κατευθηνση)!!!
Αμα εσεις αγχονεστε που χανετε τη θεσσαλονικη εγω τι να κανω???
Οχι πεστε μου τι??????????????????????????????

πραγματικα εχεις πολυ δικαιο σε αυτο που λες.
Για μενα τουλαχιστον, εχω πολυ σοβαρους προσωπικους λογους που θελω να ειμαι θεσσαλονικη.
αλλα επειδη θελω τη σχολη, και Ξανθη να περασω θα παω.

πρωτα κοιταμε σχολη, μετα πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πραγματικα εκνευριζομαι οταν αγχονεστε επειδη θα χασετε μια συγκεκριμενη πολη!
Παντε στην επομενη!(Πραγμα που δεν σας το συνιστω γιατι ετσι θα χασω εγω την θεση!:P)
Αμα σας ενδιαφερει η σχολη δεν σας ενδιαφερει η πολη!
Εγω δλδ που εχω σχεδον χασει το τελευταιο τμημα ΗΜΜΥ τι να πω?? Που το ονειρο μου ηταν να παω ΗΜΜΥ και μαλιστα να ασχοληθω με την ηλεκτρονικη(εχω διαλεξει και κατευθηνση)!!!
Αμα εσεις αγχονεστε που χανετε τη θεσσαλονικη εγω τι να κανω???
Οχι πεστε μου τι??????????????????????????????

Σωστόοοοοοος, συμφωνώ απόλυτα:no1:
(αν και ούτε εμένα με συμφέρει),
αλλά όντως πολλοί είναι αυτοί που δεν γουστάρουν να φύγουν από την πόλη τους και ο λόγος δεν είναι οικονομικός , κρίμα αλλά έτσι είναι και ας μην μπορώ να το καταλάβω με τίποτα:jumpy:...
Συγκρίνουν δηλαδή 5 χρόνια (+1,2,3 όσα γουστάρει έκαστος) με μια ζωή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συγκρίνουν δηλαδή 5 χρόνια (+1,2,3 όσα γουστάρει έκαστος) με μια ζωή??

Δεν παιρνω κανενος τη θεση αλλα μην ξεχναμε αυτα τα 5 χρονια ειναι τα καλυτερα της ζωης μας (συνηθως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Δεν παιρνω κανενος τη θεση αλλα μην ξεχναμε αυτα τα 5 χρονια ειναι τα καλυτερα της ζωης μας (συνηθως)

Τα πιο ξέγνοιαστα χρόνια είναι τα φοιτητικά και κυρίως τα πρώτα 3 (μετά σφίγγουν τα ζόρια:P ειδικά αν ήσουν χαλαρός τα πρώτα 3). Αυτό που θυμούνται ΟΛΟΙ οι άντρες είναι τα φοιτητικά χρόνια και ο στρατός και λένε "τι ωραία που ήταν τότε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Όποια ενδιαφέρεται για ξενάγηση στη σχολή , να μου στείλει pm . :P

Όποιος ενδιαφέρεται , να στείλει pm στον mitsos_312 . :lol:


Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiia

Νεοφερμένος

Η mariiiiia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πραγματικα εκνευριζομαι οταν αγχονεστε επειδη θα χασετε μια συγκεκριμενη πολη!
Παντε στην επομενη!(Πραγμα που δεν σας το συνιστω γιατι ετσι θα χασω εγω την θεση!:P)
Αμα σας ενδιαφερει η σχολη δεν σας ενδιαφερει η πολη!
Εγω δλδ που εχω σχεδον χασει το τελευταιο τμημα ΗΜΜΥ τι να πω?? Που το ονειρο μου ηταν να παω ΗΜΜΥ και μαλιστα να ασχοληθω με την ηλεκτρονικη(εχω διαλεξει και κατευθηνση)!!!
Αμα εσεις αγχονεστε που χανετε τη θεσσαλονικη εγω τι να κανω???
Οχι πεστε μου τι??????????????????????????????

συγνωμη αν σε τσαντισα ρε συ εχεις δικιο!!
και δε ξερω τι καταλαβατε παντως απο Αθηνα ειμαι εγω!..για καποιους προσωπικους λογους απλα προτιμω Θεσσαλονικη..

τεσπα πιστευω (ή θελω να πιστευω) οτι ειναι νωρις για εκτιμησεις των βασεων και οτι οι δημοσιαγραφοι υπερβαλλουν!:emm:

οπως και να εχει ας σκεφτομαστε οτι ολα για καλο γινονται.. ας κανουμε πραγματα να ξεχαστουμε τωρα (οσο ειναι δυνατον..) μεχρι να τελειωσει και αυτο..
(ουφ..μες στην αρνητικη ενεργειαααα..:!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top