Γενικό - Πώς νιώσατε όσοι τελειώσατε τη Γ' Γυμνασίου;

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστωωω!
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Συγνώμη που θα το πώ άλλα ουτε στο δημοτικό έκλαψα ούτε και τώρα.Άσχετα άν θα μου λείψει.Δεν είναι ευκολο πράγμα να πηγαίνεις στο γυμνάσιο 3 χρόνια.Όταν γυρνούσα.Το πρωί πήγα και το αποχαιρέτησα.Επειδή ήταν η τελευταία φορά.Ξέρω ότι αν περάσω καμιά φορα απο εκεί θα εντελώς στην τύχη.
Αντίο Γυμνάσιο Καμινίων δεν θα σε ξεχάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
τι να νιώσω????
είπα πάμε για άλλα και αυτά τα άλλα ήταν το Λύκειο που είναι ακριβώς δίπλα από το γυμνάσιο...:P
άρα τπτ το ιδιαίτερο...

* μόλις πήγα σπιτι πήρα μια φωτογραφία μιας καθηγήτριας μ και την έκανα @%^!@# δλδ όπως ήταν σε πιοοοοοοοοοοο πολυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.


* μόλις πήγα σπιτι πήρα μια φωτογραφία μιας καθηγήτριας μ και την έκανα @%^!@# δλδ όπως ήταν σε πιοοοοοοοοοοο πολυ...:P

Και καλα έκανες!:D

Και μενα ο μαθηματικός μου, ο Μπάτζιος την ιδια μοιρα θα ειχε αν ειχα φωτό του...:P
Αλλα τι να την κανω την φωτό του?!:P
Boυντου...:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Ανακούφιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εγω ρε παιδια αισθανθηκα μια απεραντη χαρα κ ανακουφηση!!!!!!!!βεβαια στεναχωρεθηκα οπως καθε χρονο,επειδη ηξερα οτι καποιους απο τους καθηγητες ειναι πιθανον να μην τους ξαναδω ποτε,αλλα ενταξει μικρο το κακο κ η χαρα μεγαλη:lol::lol:!!!!!!!! ωστοσο,φετος,που πηγα λυκειο μου ελειψε αφανταστα το γυμνασιο!!!οι καθηγητες μου,οι συμμαθητες μου(ακομη κ αυτοι που δεν συμπαθουσα!!!)...δεν φανταζεστε ποσες φορες τους αναπολησα στο λυκειο!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να μην αλλαζα σχολειο,σαν το γυμνασιο τπτ!!!!:bravo::bravo:παιδια διασκεδαστε οσο περισσοτερο μπορειτε στο γυμνασιο,γτ στο λυκειο θα παθετε πλακα!!καλο καλοκαιρι σε ολους!φιλιαααααααααα:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ένιωσα πολύ άσχημα,γιατί στο γυμνάσιο πέρασα τα καλύτερα μαθητικά μου χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ανακουφιση βεβαια γιατι θα τελειωνε το σχολειο !!!!!!!!!! δεν στεναχωρεθηκα ιδιαιτερα γιατι δεν ειχε και τιποτα το σημαντικο το γυμνασιο .... ο σκοπος μου ειναι να κανω νεες γνωριμιες στο λυκειο :thanks:απο καθηγητες δεν αποχαιρετησα κανεναν εννοειται μονο μια που μας εκανε θρησκευτικα που ηταν πολυ καλη και την συμπαθουσαν ολοι !!!!! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Τίποτα ιδιάιτερο μια και Λύκειο συνεχίζω στο ίδιο κτήριο με τους ίδιους συμμαθητές-τριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμεις θα και εχουμε καινουριους/ες μαθητες/ριες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και εμείς:):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Συμφωνώ αν και από την τάξη μας μόνο 3 παιδιά θα πάνε ΕΠ.ΑΛ. πάντως θα μου λείψουν:'(!! Στενοχωρέθηκα περισσότερο τώρα παρά στο δημοτικό αφού είμαι μεγαλύτερη και έχω δεθεί περισσότερο όχι μόνο με άτομα αλλά και με το περιβάλλον!! Δύσκολο να αφήνεις τον τόπο όπου φοιτούσες 3 χρόνια!! Ωστόσο, υπάρχει και το Λύκειο!!:)

εμας απο την ταξη μας θα πανε τα 16 περιπου :'( :'(
αλλα και παλι...θα χαθω με ολους γιατι δεν θα συνεχισω σε αυτο της περιοχης μου και στενοχωριέμαι παρα πολυ :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εμας απο την ταξη μας θα πανε τα 16 περιπου :'( :'(
αλλα και παλι...θα χαθω με ολους γιατι δεν θα συνεχισω σε αυτο της περιοχης μου και στενοχωριέμαι παρα πολυ :'( :'( :'(

Ok όμως μπορείς να διατηρήσεις κάποιες επαφές με φίλους, συμμαθητές κτλ..!!!!!:no1:
Και επίσης θα κάνεις καινούριες γνωριμίες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Κ εγώ απ'ότι θυμάμαι τπτ δεν ένιωσα όταν τελείωσα το γυμνάσιο...Το μόνο που κατά κάποιο τρόπο κατάλαβα είναι πως πλέον μεγάλωσα κ θα άλλαζα περιβάλλον είτε αυτό αφορά το χώρο του σχολείου,είτε τους συμμαθητές μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soula

Νεοφερμένος

Η Soula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν θυμαμαι πως ενιωσα στο δημοτικο αλλα φετος χαρηκα τοοοοοσο μα τοοοοσο πολυ...δεν αφορα θεα σχολειου και μαθηματων...θεμα καφρων συμμαθητων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μελαγχολια...πολυ..μελαγχολια..:(

χμμ τωρα που το ξανασκεφτηκα μπορει να η χρονια αυτη να ηταν πολυ ασχημη για τον εαυτο μου,:(
ομως εμαθα σημαντικα πραγματα για εμενα!! απεκτησα το θαρρος που δεν ειχα και ξεκαθαρισα με εμενα κ τη φιλια! ισως να πληγωσα καποια ατομα με τις επιλογες μου, γτ ναι κπ φορες ειμαι εγωιστρια! ομως αν σκεφτω περασα και καλα αυτη τη χρονια στο σχολειο!!

δε θα ξεχασω απο τη τριτη γυμ.

τον γ**** με τον β**** που μ πετουσαν χαρτια μες τη τσαντα που την ειχα παντα ανοικτη βαζοντας ''καλαθια'' απο το απεναντι θρανειο!:P οπως επισης το δουλεμα που ετρωγα απο κεινους επειδη καταλαθως επεσαν κτ σημειωματακια στα χερια τους :zilia:

τον σ**** με τις μουσικες του επιλογες και τη μελωδικη του φωνη!:D τετοια μελωδια δε θα την ξεχασω ποτε!!!! σκαγαμε στο γελιο οποτε τον ακουγαμε!!! οπως κ το θεικο ''στριπτιζ'' (μη παει ο νους σας στο πονηρο!)

τον ν*** που μας ειχε σπασει τα νευρα γτ ηταν τοσο κουτσομπολης που ηταν συνεχεια απο πανω μας!:P

την α**** την κοπελα που καθοταν το τελευταιο τριμηνο μαζι μου! ουτε εσενα θα σε ξεχασω!!!:):) οπως και.. τα τοπ...!!!;):P:P

την μ*** κ την β*** στα γερμανικα για τις μεγαααααααλες δοσεις γελιου!!!

τον κυριο μ*** για τις ατακες του!:lol:

τον γ**** στα μαθηματικα για οοοοολα αυτα που μ εκανε:P

τον θ**** για την πρωινη βοηθεια στα μαθηματα (ειδικα στη φυσικη!!!):)



ισως ξεχασα μερικους!αν θυμηθω θα προσθεσω οπως κ να χει δε θα σας ξεχασω ποτε παιδια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Προσωπικα δεν μπορω να πω πως ειναι το ιδιο γ μενα

Στο δημοτικο ημασταν πιο δεμενη παρεα κ παρολο π συνεχιζαμε μαζι ειχαμε αλλαξει και με στεναχωρησε πολυ

Φετος εε..νταξει οσο να ναι...Τωρα δε π παιζει ν αλλαξω λυκειο και να μην παω εκει π με στελνουν λιγο περισσοτερο

Αναμεικτα συναισθηματα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω πιστευω πως τα πιο εντονα συναισθηματα τα νιωθεις στο Δημοτικο.
Εκει ειχαν πέσει κάτι κλάμματα...:P
Τωρα στο Γυμνασιο ολοι αισθανομασταν μια χαρα αναμεικτη με πικρια για τους καθηγητές.
Ανεξήγητα φαινόμενα δηλαδή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Eγω πιστευω πως τα πιο εντονα συναισθηματα τα νιωθεις στο Δημοτικο.
Εκει ειχαν πέσει κάτι κλάμματα...:P
Τωρα στο Γυμνασιο ολοι αισθανομασταν μια χαρα αναμεικτη με πικρια για τους καθηγητές.
Ανεξήγητα φαινόμενα δηλαδή...:P

Εγω παλι πιστευω οτι το πιο γερο κλαμα θα πεσει οταν τελειωσουμε το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
τιποτα το σπουδαιο δεν ενιωσα:emm: αν και ξερω πως τωρα ερχονται τα δυσκολα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top