Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: The End

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Να σε πω αυτοι οι παραγωντες υγιεινής διατήρησης ειναι η θεωρια του F.Herzberg ε??
Οκ ευχαριστω dude! καθομαι να λιωσω στο διαβασμα τωρα...

δεν είναι όλη η θεωρία του herzberg, είναι το πρώτο της κομμάτι. dude....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
-----------------------------------------
Βέβαια αυτό το καταραμένο μάθημα μόνο SOS δεν έχει!:P (ενώ από την άλλη ξέρεις πχ ότι μονοτονία θα πέσει 99% στα μαθηματικά πχ)
Απο το να διαβασω πραγματα στην τυχη καλυτερα να διαβασω αυτα που θεωρουν τα φροντ sos και να πιασω ενα 10αρακι:D
-----------------------------------------
δεν είναι όλη η θεωρία του herzberg, είναι το πρώτο της κομμάτι. dude....
Ty dafne!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

000090

Νεοφερμένος

Ο 000090 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
και φανταστειτε να εχουμε κατασκοπους του υπεπθ εδω μεσα.. και οτι λεμε να το καιμε χααχαχχαχαχαχα :P So... amazing that could be truth... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, λίγο το τρίτο μου έχει μείνει που θα το τελειώσω το πολύ αύριο το πρωί, το πρώτο το ψιλοθυμάμαι και θα κάνω μια επανάληψη. Το δεύτερο το ξέρω γιατί το μαθαίνω εδώ και δύο εβδομάδες. Και σαφώς θα το κάψω την Παρασκευή, δεν τίθεται. Αλλά ξενερώνω άγρια όταν σκέφτομαι ότι παίζει να χάσω μόρια απ'το ΑΟΔΕ όταν έχω περάσει το 90 (ίσως και το 95) στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης. Θα το παλέψω όσο παίρνει, δεν θα ευχαριστηθώ με κάτι υπό του 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
και εγω ακριβως τα ιδια miv...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Το βιβλίο του ΑΟΔΕ πάντως είναι στην κυριολεξία ΕΚΤΡΩΜΑ. Μου έχει περάσει απίστευτα πολλές φορές από το μυαλό πόσο πολύ θέλω να σκοτώσω τους συγγραφείς που μου χάρισαν αυτές τις ατελείωτες ώρες απέχθειας και αηδίας. Πέρα από το γραμματικά και συντακτικά λάθη, υπάρχουν και άπειρα λογικά λάθη τα οποία δυσκολεύουν ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ την στεγνή αποστήθισή του. Για να μην αναφέρω το πόσο άχρηστο θα είναι για τους περισσότερους ως περιεχόμενο.

Δεν μ'αρέσει να καταστρέφω βιβλία, αλλά για το στγκεκριμένο έχω κατανείμει τις σελίδες σε διάφορους τρόπους καταστροφής. Πέρα από την κλασσική φωτιά, έχω σκεφτεί να το χρησιμοποιήσω ως κωλόχαρτο, να το βρέξω, να το βάλω στην κατάψυξη και να το ρίξω από τον 9ο, να το βουτήξω σε υδροχλωρικό οξύ και πολλά άλλα τέτοια. Την Παρασκεύη διοργανώνουμε διαγωνισμό για τον πιο δημιουργικό τρόπο.

Και ναι, τώρα ξεκινάω διάβασμα. Μέχρι τώρα μάζευα κουράγιο...ελπίζω να το πιάσω το 18, το 1ο κεφάλαιο το ξέρω σε γενικές γραμμές, το 2ο έτσι κ έτσι, το 3ο καθόλου. Ελπίζω στις δυνάμεις της τύχης και τις μαντικές μου ικανότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Θα το παλέψω όσο παίρνει, δεν θα ευχαριστηθώ με κάτι υπό του 15.
Δεν ξερω γιατι, αλλα θυμαμαι σαν να το διαβασα χθες ενα πολυ παλιο σου ποστ που ελεγες πως δεν αξιζει ουτε μοριο να χασεις στο ΑΟΔΕ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι, αλλα θυμαμαι σαν να το διαβασα χθες ενα πολυ παλιο σου ποστ που ελεγες πως δεν αξιζει ουτε μοριο να χασεις στο ΑΟΔΕ.:P

Έλα, μην το αποθαρρύνεις τώρα το παιδί στην κρίσιμη στιγμή.

Σας συμβουλεύω να μην χρησιμοποιήσετε το βιβλίο ως χαρτί υγείας, παραείναι βρώμικο... με αυτά που γράφει μέσα... θα μολύνετε ευαίσθητες περιοχές του σώματός σας.


Πρωτάθλημα παπαγαλίας έχει την Παρασκευή πάντως... ΑΟΔΕ, Βιολογία, Ιστορία...
Για να δούμε σε ποια κατεύθυνση είναι οι καλύτεροι παπαγάλοι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas tifkitsis

Νεοφερμένος

Ο kostas tifkitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδια στην αρχη και πριν 1 μηνα εβγαζα σπυρια αλλα αφου το εβγαλα πρα πολλες φορες το αισθανομαι πολυ καλα...οκ......αλλα αυτο δεν παυει να σημαινει πως ειναι το πιο ακυρο μαθημα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
για μενα το πιο περιεργο κομματι της υλης ειναι οι δυο τρεις τελευταιες σελιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Εγώ που το έγραψα πέρυσι και έγραψα και 18 και τώρα πρέπει να το ξανα διαβάσω τι να πω; και μου αρέσει που βαθμολογούν και αυστηρά...πέρυσι έλεγα οτι θα γράψω 20(μια δυο λέξεις τις είπα με δικά μου λόγια όπως πχ αντί να πω συμβάλλουν έγραψα συντελούν) και μου έβαλαν 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Λοιπόν, δεν έχω να πω τίποτα άλλο, εκτός του ότι το βιβλίο μου ΑΟΔΕ με το πέρας των εξετάσεων θα γίνει παρανάλωμα μιας τεράστιας φωτιάς που θ'ανάψουμε, μαζί με τα άλλα 50 βιβλία των συμμαθητών μου απ'την τεχνολογική στο σχολείο.


ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. :P

Α, ας γράψω και προσωπικές εκτιμήσεις:

Κοινωνική ευθύνη
Θεσμικοί στόχοι
Παραγωγικότητα - Ανταγωνιστικότητα
Προγραμματισμός - Οργάνωση από management
3 στάδια διαδικασίας πωλήσεων
Διοίκηση Παραγωγής
Ωριμότητα
Μέθοδοι και Τεχνικές Παρακίνησης

Και άγιος ο Θεός (δεν πιστεύω στο Θεό αλλά λέμε τώρα.).

αμα δν πιστευεις απλα μην αναφερεσαι σ Αυτον.....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ρε παιδια εχει διαβασει κανενας τις διαφορες ηγετη-προισταμενου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ναι, εγώ:P Διάβασε τες, ποτέ δεν ξέρεις!

[...]Η έννοια του ηγέτη μπορεί να γίνει περισσότερο κατανοητή, αν σκεφτεί κανείς τις διαφορές μεταξύ ενός προιστάμενου και ηγέτη.

Προιστάμενος : διορίζεται,στηρίζεται στην τυπική εξουσία, ελέγχει, εμπνέει φόβο, μιλά στο μυαλό, δέχεται & διαχειρίζεται την υπάρχουσα κατάσταση (6)

Ηγέτης : αναδεικνύεται, πείθει, περνά όραμα, εμπνέει, προκαλεί εκτίμηση, καινοτομεί, κερδίζει την εμπιστοσύνη, μιλά στην καρδιά (8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ribos

Νεοφερμένος

Ο Ribos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε αυτό το π**τσομάθημα με λίγη τύχη μπορείς να γράψεις πολύ καλά. Άμα ξέρεις κάποια κομμάτια "βασικά" πολύ καλά και σε συνδιασμό με την κωλοφαρδία που μόνο ένας βάζελος έχει:P, γράφεις ένα 15-16...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ που το έγραψα πέρυσι και έγραψα και 18 και τώρα πρέπει να το ξανα διαβάσω τι να πω; και μου αρέσει που βαθμολογούν και αυστηρά...πέρυσι έλεγα οτι θα γράψω 20(μια δυο λέξεις τις είπα με δικά μου λόγια όπως πχ αντί να πω συμβάλλουν έγραψα συντελούν) και μου έβαλαν 18

Πανικός! Σίγουρα από αυτά σου έκοψαν; Γιατί εγώ αλλάζω συχνά τέτοιες λέξεις και η καθηγήτρια στο σχολείο που είναι πολλά χρόνια βαθμολογήτρια είπε ότι δεν πειράζει... Οι οδηγίες που τους στέλνουν λένε να εντοπίζουν τα βασικά στοιχεία κάθε ερώτησης και να κόβουν μονάδες όταν κάτι λείπει ή είναι διατυπωμένο με ασάφεια, όχι όταν κάτι δεν είναι ακριβώς όπως το βιβλίο... Αν έχεις δίκιο την έβαψα!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τι να σου πω...βασικά πιστεύω παίζει ρόλο ο παράγοντας τύχη....αν πέσεις σε κανέναν καλό βαθμολογητή άμα δει ότι αλλάζεις κάποιες λέξεις θα διαπιστώσει ότι το έχεις καταλάβει το μάθημα και λογικά σου βάζει και παραπάνω...αλλά άμα πέσεις σε κανέναν φελόλογο την έβαψες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι, αλλα θυμαμαι σαν να το διαβασα χθες ενα πολυ παλιο σου ποστ που ελεγες πως δεν αξιζει ουτε μοριο να χασεις στο ΑΟΔΕ.:P
ρε φιλε μας δουλευει μαθηματικα 100 εχει παρει εκθεση 18.5 μπορει και παραπανω και γενικη παιδεια 100 απλα το λεει ετσι για να το παιξει μαγκας στη συνεχεια οταν βγουν τα αποτελεσματα ειναι τακτικη των αριστουχων αυτη που δεν την αποδοκιμαζω ισα ισα στα πλαισια του παιχνιδιου ειναι των πανελληνιων οι πανελληνιες οπως ειχε πει ενας ειναι σαν το champions league δεν χρειαζεται καποια τακτικη για να κατεβασει οπροπονητης την ομαδα ?ετσι και οι πανελληνιες με την ιδια λογικη πανε καλη επιτυχια αυριο να γραψετε ολοι τελεια:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bnvdarklord

Νεοφερμένος

Ο bnvdarklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλη επιτυχία στο ΑΟΔΕ παιδιά, τελείωσε επιτελους...
Εγω περυσι που εδινα με το που ειδα τις ερωτησεις αρχισα να τις γραφω στο προχειρο γρήγορα, και μετα απο 10-15 λεπτα εκλεισα το τετραδιο και σταματησα για κανα 5λεπτο κοιταζοντας εξω απο το παραθυρο... ολες οι απαντησεις που χρειαζόμουν ηταν στο προχειρο... μετα χαλαρα με το πασο μου χωρις να με νοιαζει τπτ εγραψα με ωραια γραμματα κτλ κτλ... Λογικα θα φαντάζεστε την αισθηση αφου εγραψα ολα οσα χρειαζομουν στο προχειρο... πηγα με ενα κεφάλι καζάνι, και μετα ηρεμισα, καθαρισα το μυαλο μου και εγραψα χαλαρα και ωραια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
και φανταστειτε να εχουμε κατασκοπους του υπεπθ εδω μεσα.. και οτι λεμε να το καιμε χααχαχχαχαχαχα :P So... amazing that could be truth... :hmm:


κάπου σε ένα άλλο ποστ αυτό υποστήριξα...

Μα είμαι σίγουρος πως στάνταρ κοιτάνε να δούνε τι παίζει... άλλωστε τους έχουμε καταλάβει τόσα χρόνια πιά...

Ωστόσο πιστεύω πως αύριο τα θέματα θα είναι πιο εύκολα από πέρσι :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top