Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

a8inoulini

Νεοφερμένος

Η athina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πανευκολη μακαρη ολες να ηταν σαν και αυτην!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
και για να μαθαινετε και τα μυστικα....καθιστε διαβαστε πρωτο τριμηνο να δωσετε την εντυπωση οτι ειστε καλοι.....να ξερετε οτι οτι γραφετε στο διαγωνισμα θα παιρνετε και στους βαθμους τριμηνου(η και παραπανω-λιγοτερο παντως με τιποτα)...αν εχετε καλο βαθμο στο πρωτο τριμηνο και καθολου να μην διαβαζετε στα αλλα δεν σας ριχνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μου αρεσε πολύ η ά γυμνασιου. το μονο μειον είναι ότι έχεις το αγχος του πρωτάρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εεεε βεβεα ειπαρχουν ποιο πολα παιδια και ιδικα αγορια...ε και τα μαθηματα ειναι ευκολα που μου λεει ο παιδικοσ φιλος μ π θα παει 2α γυμ λεει πανευκαλα και περασε και δν ειναι και καλοσ μαθητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
τωρα που θα έχει και λάπτοπ
και το ρωτας???
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
τωρα που θα έχει και λάπτοπ
και το ρωτας???
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........:P
και φισικα ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!αφου αλλαξα γνομη μονο και μονο για αυτο!!!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι ωραία..Λένε πως είναι εύκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Είναι εύκολη.Τα Μαθηματικά και η Γλώσσα είναι σαν της έκτης αλλά λίγο πιο δύσκολα.Τα Αρχαία και η Ιστοριά είναι λίγο δύσκολα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μια χαρα βεβαια λιγο στην αρχη ηταν δυσκολη αλλα μετα ολα καλα...:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oτι θα δυσκολευτεις θα ειναι μεχρι τα Χριστουγεννα.
Μετα τα Χριστουγεννα ολα θα κυλησουν πολυ γρηγορα.
Εμενα μου αρεσε παντως και τωρα νιωθω μια πικρια που θα παω Α Λυκειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τωρα που θα παω θα σου πω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adigoni

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σας αρεσει η πρωτη γυμνασιου?:hmm:

Γενικά μ' άρεσε όλο το γυμνάσιο και μου λείπει :(
Μένει αξέχαστο, όπως και το λύκειο....
Γενικά όλα τα μαθητικά χρόνια είναι τέλεια!! και ας λέμε ότι μας την σπάνε τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είχε αρχαία και η ιστορία της ήταν πανδύσκολη!.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν εχω μπει δυστηχως........................:(:'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τοτέ γιατί γράφεις? Το έχω παρατηρήσει και σε άλλα θέματα...παιδιά, αν δεν έχετε κάτι να πείτε, μην απαντάτε. Απλό! Τι "όταν θα πάω θα σου πω, όταν θα πάρω θα σου πω, όταν πάω κυρά μου στο παζάρι"? Φιλικά.

Λοιπόν για να μην ξεφεύγουμε άλλο, όχι δεν μου άρεσε η πρώτη γυμνασίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina...

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλη ηταν ειχε ενδιαφερον. διαφορετικα μαθηματα καθηγητες και τελοσ εξετασεις
αρκετα ευκολη ταξη:hmm:νομιζω για μενα παντος ηταν

αλλα θελει αρκετο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GOGO

Νεοφερμένος

Η GOGO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μακαρι να ναι ετσι παιδια, σε οσους που θα μπουν φετος το ευχομαι ,οπως και στην αδελφη μου που θα μπει δευτερα παιδια....................................:):bye:
-----------------------------------------
καλα ξαροπ δεν θα το ξανακανο οτι πεις:'(
ευχαριστω παντος για την συνβουλη εεεεεεεεε σευχαριστω:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnv313

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εεε, καλουτσικη ηταν! Η αληθεια ειναι με χαλασε λιγο επειδη αναγκαζομουνα να διαβαζω 4-5 ωρες την ημερα, αλλα μπορω να πω οτι με κουρασαν πιο πολυ τα εξωσχολικα παρα τα μαθηματα (εκτος απο Αρχαια :down:). Μοναδικο πλεονεκτημα οι εξετασεις που παραδοξως μου αρεσαν παρα πολυ, επειδη ηταν σαν να ημασταν σε διακοπες... :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει (ισως επειδη ειναι και αρχη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teronimo

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δεν ειναι και τοσο ασχυμα!!!!!!!!!!καλουτσικα ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top