Γενικό - Το αγαπημένο σας μάθημα!

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμενα παλι στη γ μ αρεσαν τα μαθηματικα... απο εκει και περα συμφωνω με τη χαιδω... ολα τα ιδια ***** ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
και ακόμα δεν πήγες β' λυκείου αν πας και θετική...θα καλοπεράσεις

χα,δεν υπαρχει περιπτωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katia.Foxi

Νεοφερμένος

Η Katia.Foxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φυσικα μαθηματικα ε..και λιγο ιστορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νομίζω πως ήταν είναι και θα είναι η λογοτεχνία.. απλά και μόνο γιατί μ' αρέσει πολύ να διαβάζω πεζά/ποιήματα.. και είναι το μόνο μάθημα που μου προσφέρει κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Νομίζω πως ήταν είναι και θα είναι η λογοτεχνία.. απλά και μόνο γιατί μ' αρέσει πολύ να διαβάζω πεζά/ποιήματα.. και είναι το μόνο μάθημα που μου προσφέρει κάτι τέτοιο..

μπορει να μην ητνα το αγαλημενο μου αλλα ημουν αστερι.
Το αγαπημενο μου ηταν γεωγραφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ναι καλη ειναι και η Γεω. αλλα η λογοτεχνεια ειναι κορυφη....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
λογοτεχνια,αρχαια,οδυσσεια,βιολογια,οικονομια,γαλλικα τιποτα αλλο απλως τελεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
το διαλειμμα!!!:no1:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ολα τα φιλολογικα!δεν μου αρεσουν καθολου τα μαθηματικα!!!!!!!!
-----------------------------------------
το διαλειμμα!!!:no1:;)
το καλυτερο μαθημα!!!!+φωνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harris200

Νεοφερμένος

Ο Harris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ολα τα φιλολογικα!δεν μου αρεσουν καθολου τα μαθηματικα!!!!!!!!
-----------------------------------------

το καλυτερο μαθημα!!!!+φωνω!!!

τα ποιο ωραια μαθηματα στο γυμνασιο ειναι τα μαθηματικα και η χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Στην Α' γυμνασίου δεν κάναμε "Ομήρου Οδύσσεια"; Αυτό ήταν μακράν, το πιο αγαπημένο μου. Είχαμε και μια καταπληκτική φιλόλογο, ε, δεν θέλει και πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τα ποιο ωραια μαθηματα στο γυμνασιο ειναι τα μαθηματικα και η χημεια
χημεια δεν κανουμε στν 1η γυμνασιου αλλα πιστευω οτι θα μου αρεσει!εχω μια τρελα:jumpy: με αυτα τα μαθηματα,μου αρεσουν πολυ!!!!παλι τα μαθηματικα δεν μου αρεσουν καθολου τα μισω.ενταξει για τν ακριβεια δεν ειναι καλοσ ο καθηγητησ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dOr0ula

Νεοφερμένος

Η 8eodora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αααα! εμένα είναι...η βιολογία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αγγλικα και γυμναστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Στην α γυμνασίου μου άρεσε η πληροφορικη, η τεχνολογία, η μουσική και η οδύσσεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimis

Νεοφερμένος

Ο Jimis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Μάλια (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
η πληροφορικη και η οικιακη οικονομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Θρησκευτικα>Ειναι τελεια η καθηγητρια και μας τα εξηγει πολυ καλα
Γεωγραφια>Μου αρεσει το μαθημα αλλα σπαμε και πλακα
Ιστορια>Το ιδιο με τα παραπανω

Παντως πιστευω πως για να σου αρεσει ενα μαθημα πρεπει ειναι και "στα καλα της" η καθηγητρια η ο καθηγητης...Οχι οπου η Αρχαιου μας που και καλημερα να της πεις σε βριζει και σου λεει δεν ειμαστε σε καφενειο!-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Στην Α γυμνασίου; η βιολογία, αν εξαιρέσουμε την καθηγήτρια. Και η Οικ.οικ και τα κείμενα.
Φέτος όλα τα φιλολογικά εκτός απο Αρχαία και Ιλιάδα... Για Γλώσσα Κείμενα κι Ιστορία τρελαίνομαι... Σιχαίνομαι μαθηματικά και φυσικές. Χημεία νταξει, τρώγεται.
Φυσικά είμαι φαν των καλλιτεχνικών :P
Όπως κι όλοι μας νομίζω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Fantasy..

Νεοφερμένος

Η *Fantasy.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλλιτεχνικα μ αρεσουν αλλα προτιμω το σχεδιο οποτε...δεν ειμαι φαν των ισιων γραμμων και των χρωματων..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top