Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
πάρτε και αυτό https://ilug.void.gr/map.html :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ακουσα πως εχει 2 τετοια μαγαζια με πλυντηρια νομιζω πως το κοστος ειναι 3? η πλυση αν θυμαμαι καλα εχει ενα απεναντι απο το σπιτι μου...:P

αααααααα που μένεις;όχι τίποτα αλλό, όσο θα πλένονται τα ρούχα, να σου σφυράω κλέφτικα να βγαίνεις στο μπαλκόνι να σου λέω ένα γεια :lol:

Το μεγάλο ΚΤΕΛ είναι στη οδό Ζωσιμάδων, που είναι η συνέχεια της Δαγκλή, που είναι η συνέχεια της Φρόντζου, που είναι η συνέχεια της Ελ. Βενιζέλου, που είναι κάθετη στην Αβέρωφ στο Δημαρχείο. Ουφ! (Στα Γιάννενα οι δρόμοι αλλάζουν ονόματα κάθε 100 μέτρα :P) Από εκεί φεύγουν λεωφορεία για Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Λάρισα - Βόλο, Ηγουμενίτσα κλπ κλπ.

Έχει άλλο ένα κοντά στη λίμνη, στην οδό Μπιζανίου/21ης Φεβρουαρίου το οποίο λέγεται ΚΤΕΛ Πρεβέζης... φαντάζομαι τα λεωφορεία από εκεί θα πηγαίνουν Πρέβεζα και στα πέριξ :P

ΥΓ: Και στη Θεσσαλονίκη υπάρχει υπεραστικό ΚΤΕΛ... :P

ωωωωωω...γκαντεμιά...τα κτελ πρεβέζης είναι στον επόμενο δρόμο ενώ τα Θεσσαλονίκης πέφτουν μακριά :(

α και πράγματι όλοι οι δρόμοι των Ιωαννίνων αλλάζουν όνομα ανά 100 μέτρα!τι πράγμα και αυτό!

για πέστε!τι θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνετε όταν μείνετε για πρώτη φορά μόνοι σας στο σπιτάκι σας;:P

EDIT:τώρα που το ξαναβλέπω, το σπίτι μου δεν είναι και τόσο μακριά απο τα ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης...την 28ης παίρνω ίσια και φτάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
για πέστε!τι θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνετε όταν μείνετε για πρώτη φορά μόνοι σας στο σπιτάκι σας;:P

It's party timeeeeeee !!!!!


Ασχετο..υπαρχει πουθενα τπτ να δουμε τα δρομολογια των λεωφοριων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
It's party timeeeeeee !!!!!

και ποιον θα καλέσεις καλέ; :P

Ασχετο..υπαρχει πουθενα τπτ να δουμε τα δρομολογια των λεωφοριων ?

η σελίδα τους είναι υπό κατασκευή!εν τω μεταξύ, περνούσα σήμερα από την αφετηρία και έβλεπα τα εισητήρια που ήταν κάτω πεσμένα...το πιο ακριβό ήταν 90 λεπτά και το πιο φτηνό 50 (που μάλλον είναι και το φοιτητικό)!!!! αν είναι δυνατόν...τον κώλο μας πιάνουν!

Πάρτε και μια ιδέα για το τι θα τρώμε στη λέσχη :P https://www.uoi.gr/news_events/programma_lesxis.php?filetype=1&f=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
αααααααα που μένεις;όχι τίποτα αλλό, όσο θα πλένονται τα ρούχα, να σου σφυράω κλέφτικα να βγαίνεις στο μπαλκόνι να σου λέω ένα γεια :lol:



ωωωωωω...γκαντεμιά...τα κτελ πρεβέζης είναι στον επόμενο δρόμο ενώ τα Θεσσαλονίκης πέφτουν μακριά :(

α και πράγματι όλοι οι δρόμοι των Ιωαννίνων αλλάζουν όνομα ανά 100 μέτρα!τι πράγμα και αυτό!

για πέστε!τι θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνετε όταν μείνετε για πρώτη φορά μόνοι σας στο σπιτάκι σας;:P

EDIT:τώρα που το ξαναβλέπω, το σπίτι μου δεν είναι και τόσο μακριά απο τα ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης...την 28ης παίρνω ίσια και φτάνω...
στην αραβαντινου μενω πανω απο ενα εμπορικο κεντρο που ειχε εναι-δυο μαγαζια.....
ειμαι κοντα στη 28ης..ΕΣΥ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αλίμονο, τα εισιτήρια σε όλη την Περιφέρεια για τις αστικές συγκοινωνίες είναι πανάκριβα, επειδή το κράτος επιδοτεί λυσσαλέα από τους φόρους όλων των πολιτών τις συγκοινωνίες Αθήνας και Θεσσαλονίκης... και ας ζητάει ο κόσμος επιδοτήσεις συγκοινωνιών τουλάχιστον στις μεγάλες περιφερειακές πόλεις.

Όσον αφορά τα δρομολόγια των υπεραστικών ΚΤΕΛ, μπορείτε να τα δείτε στο www.ioannina24.gr

Τα αστικά δυστυχώς ούτε εγώ τα βρήκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
και ποιον θα καλέσεις καλέ; :P



η σελίδα τους είναι υπό κατασκευή!εν τω μεταξύ, περνούσα σήμερα από την αφετηρία και έβλεπα τα εισητήρια που ήταν κάτω πεσμένα...το πιο ακριβό ήταν 90 λεπτά και το πιο φτηνό 50 (που μάλλον είναι και το φοιτητικό)!!!! αν είναι δυνατόν...τον κώλο μας πιάνουν!

Πάρτε και μια ιδέα για το τι θα τρώμε στη λέσχη :P https://www.uoi.gr/news_events/programma_lesxis.php?filetype=1&f=1
Παντως το μενου εχει μια ποικιλια......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
στην αραβαντινου μενω πανω απο ενα εμπορικο κεντρο που ειχε εναι-δυο μαγαζια.....
ειμαι κοντα στη 28ης..ΕΣΥ?

εγώ Κονίτσης!είναι κάθετος στη Μπιζανίου που είναι παράλληλη στη Δωδώνης!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εγώ Κονίτσης!είναι κάθετος στη Μπιζανίου που είναι παράλληλη στη Δωδώνης!
:)
μισο παω να το κοιταξω στο google earth γιατι με μπερδεψες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
μισο παω να το κοιταξω στο google earth γιατι με μπερδεψες......
νομιζω το βρηκα περιπου........βλεπειςκατι δεντρα απο το σπιτι σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
όχι δε βλέπω δέντρα :/ στο δρόμο βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    114.5 KB · Εμφανίσεις: 118

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
όχι δε βλέπω δέντρα :/ στο δρόμο βλέπω!
σορυ ημουνα ενα τετραγωνο πανω!!!!:P
την εικονα που τη βρηκες??θελω να βρω λιγο το σπιτι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
σορυ ημουνα ενα τετραγωνο πανω!!!!:P
την εικονα που τη βρηκες??θελω να βρω λιγο το σπιτι μου....

από το χάρτη που μας έδωσε το "νούμερο"!!:P κάνε ένα print screen και επικόλληση στη ζωγραφική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
από το χάρτη που μας έδωσε το "νούμερο"!!:P κάνε ένα print screen και επικόλληση στη ζωγραφική!
ρε συ μακρυα ειμαστε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
και έτσι μια σχέση τελείωσε άδοξα :p

αν πάρω και εγώ την 28ης απο εκεί που είμαι monarch θα βρεθούμε μετωπικά :p

για πέστε!τι θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνετε όταν μείνετε για πρώτη φορά μόνοι σας στο σπιτάκι σας;:P

θα βγώ έξω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αν πάρω και εγώ την 28ης απο εκεί που είμαι monarch θα βρεθούμε μετωπικά :p

θα βγώ έξω :p

ααα ωραία τότε...πάρε τον Γιάννη αγκαζέ κ ελάτε να με βρείτε στην Πλατεία γιατί ήδη για να φτάσω μέχρι εκεί ανεβαίνω αρκετή ανηφόρα, και μετά πάμε όλοι μαζί (πάντα αγκαζέ φυσικά και εγώ στη μέση :P) να δούμε που ακριβώς είναι τα hondos center πρώτον (πλάκα κάνω...ξέρω που είναι :lol:) και δεύτερον να ερευνήσουμε τη γύρω περιοχή, τι μαγαζιά έχει, σε ποιες καφετέριες θα καθόμαστε, ποια είναι τα δρομολόγια των λεωφορείων και πότε,που είναι τα odeon, που έχει τσάμπα wireless...τέτοια πράγματα...να κατατοπιστούμε δηλαδή :P άντε και επειδή είμαι καλός άνθρωπος μετά ελάτε να σας κεράσω τίποτα σπίτι μου για να δείτε και ένα ωραίο φωτιστικό που πήρα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ααα ωραία τότε...πάρε τον Γιάννη αγκαζέ κ ελάτε να με βρείτε στην Πλατεία γιατί ήδη για να φτάσω μέχρι εκεί ανεβαίνω αρκετή ανηφόρα, και μετά πάμε όλοι μαζί (πάντα αγκαζέ φυσικά και εγώ στη μέση :P) να δούμε που ακριβώς είναι τα hondos center πρώτον (πλάκα κάνω...ξέρω που είναι :lol:) και δεύτερον να ερευνήσουμε τη γύρω περιοχή, τι μαγαζιά έχει, σε ποιες καφετέριες θα καθόμαστε, ποια είναι τα δρομολόγια των λεωφορείων και πότε,που είναι τα odeon, που έχει τσάμπα wireless...τέτοια πράγματα...να κατατοπιστούμε δηλαδή :P άντε και επειδή είμαι καλός άνθρωπος μετά ελάτε να σας κεράσω τίποτα σπίτι μου για να δείτε και ένα ωραίο φωτιστικό που πήρα :lol:
χαχαχαχαχ καλο προγραμματακι εβγαλες......
να σας ποτε λετε να πατε για την εγγραφη και ποτε για μονιμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εσένα δε σε βρίσκω :/
ρε ειναι πολυ ευκολο....πσρε την 28ης στριψε στην Χαριλαου Τρικουπη και μετα εκει που τελειωνει η Μποτσαρη ξεκινα η Αραβαντινου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
19 θα πάω για εγγραφή και να τακτοποιήσω το σπίτι και για μόνιμα όποτε είναι να αρχίσουν τα μαθήματα κλπ(όσο πιο αργά γίνεται) γιατί δε θέλω να χάσω το παζάρι στην νεάπολη johnako :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top