Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πώ (μποϊκοτάζ:P): μακριά απ'το flocafe :P
γιατί καλέ;εγώ χθες που πήγα τα είδα και χάρηκα που είχε :P σ'ένα διπλανό εστιατόριο έχει και τζάμπα wireless...συνδέθηκα χθες με το κινητό μου :D

Αλήθεια ε? Σ'ευχαριστώ πολύ, με εμψύχωσες αρκετά!:) Εσύ εκεί σπουδάζεις? Για τα ΤΕΙ έχεις ακούσει τίποτα? Γιατί το τμήμα λογοθεραπείας είναι στο ΤΕΙ

αλήθεια!μη στεναχωριέσαι!θα περάσεις καταπληκτικά!Εγώ πέρασα Πληροφορική εκεί φέτος!χθες πήγα για σπίτι!Για τα ΤΕΙ να σου πω την αλήθεια ούτε καν ήξερα ότι έχει, αλλά φαντάζομαι ότι θα ισχύουν πάνω κάτω τα ίδια που λένε και για τα ΑΕΙ...γενικά λένε ότι τα Γιάννενα έχουν πολύ καλό πανεπιστήμιο!

edit: από Θεσσαλονίκη είμαι!και το σπίτι που βρήκα ήταν το πρώτο που είδα, αλλά μάλλον ήμουνα τυχερή, γιατί λένε θέλει αρκετό ψάξιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
γιατί καλέ;εγώ χθες που πήγα τα είδα και χάρηκα που είχε :P σ'ένα διπλανό εστιατόριο έχει και τζάμπα wireless...συνδέθηκα χθες με το κινητό μου :D

όταν είχα πάει εκδρομή έκανα το λάθος να μπώ εκεί με την παρέα. Πραγματικά, το μόνο 'μη-κακό' που είχε το μαγαζί ήταν μία αφίσα για συναυλία των Rotting Christ στα Γιάννενα.

γενικά λένε ότι τα Γιάννενα έχουν πολύ καλό πανεπιστήμιο!

όπου και να πας τα ίδια λένε για κάθε γιουνι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και βρήκες σπίτι κατευθείαν? Εγώ θα φτάσω Σάββατο μεσημέρι.Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Και βρήκες σπίτι κατευθείαν? Εγώ θα φτάσω Σάββατο μεσημέρι.Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλό?

κοίτα παίρναμε κάποια τηλέφωνα άλλα κάποιοι τα είχαν ήδη νοικιάσει, κάποιοι δε μπορούσαν να μας το δείξουν γιατί ήταν στη δουλειά, οπότε αυτό που νοίκιασα ήταν και αυτό που είδα πρώτο...Πάντως για ενοικιαστήρια να πας στην πλατεία Πύρρου στο κέντρο γιατί έχει πάρα πολλά εκεί!Να σου πω όμως την αλήθεια εγώ κάποιους που ρώτησα που σπούδασαν γιάννενα, μου είπαν ότι αν θέλω να βρω καλό σπίτι έπρεπε να πάω την επόμενη μέρα μετα την ανακοίνωση των βάσεων!και πράγματι είχε αρκετούς που ψάχνανε και αυτοί σπίτι!βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δε θα βρεις τίποτα καλό το σάββατο!να ξέρεις όμως να ψάξεις εκεί γύρω από τη πλατεία Πύρρου, όχι κοντά στο κάστρο γιατί είναι παλιά τα σπίτια και μέσα στην υγρασία, όχι στη περιοχή Ανατολή, ούτε κοντά στο Τζάμπο, αυτά πέφτουνε μακριά από το κέντρο και δεν ξέρω αν έχουν καλή αστική συγκοινωνία!και αν σ'αρέσει κάτι μη πας να δεις άλλα!κλείστο αμέσως!και εγώ έτσι έκανα, και άλλοι που το είχαν δει νωρίτερα και δε το έκλεισαν (θέλανε να ψάξουν για κάτι καλύτερο μάλλον) πέρνανε μετά τηλ ενώ το είχα ήδη κλείσει εγώ για να το κλείσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μια χαρά! Και εγώ ήθελα να πάω πιο νωρίς αλλά δεν γινότανε διότι ο πατέρας μου δούλευε.Ελπίζω τώρα να βρώ κάτι καλό, θα δούμε! Πάντως οι πληροφορίες σου ήταν πολύ χρήσιμες,ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
επίσης δες αυτό https://enoikiazetai.uoi.gr/ θα σε βοηθήσει!

τίποτα βρε!χαρά μου :)

α και αν θέλετε να προσβάλλετε κανέναν Γιαννιώτη να τον πείτε Παγουρά xixixixi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
To έχω ακούσει αυτό! Πήγαν να αδειάσουν τη λίμνη Ιωαννίνων με κουβάδες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
To έχω ακούσει αυτό! Πήγαν να αδειάσουν τη λίμνη Ιωαννίνων με κουβάδες!!

με παγούρια :P αλλά υπάρχουν πολλές εκδοχές γιατί τους λένε παγουράδες...:lol: και αυτούς από την Άρτα τους λένε νερατζοκώληδες νομίζω :lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
δεν πήγαν να την αδειάσουν, το φεγγάρι πήγαν να βγάλουν :Ρ (έπεφτε τη νύχτα το φώς απ'το φεγγάρι στη λίμνη και..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
με παγούρια :P αλλά υπάρχουν πολλές εκδοχές γιατί τους λένε παγουράδες...:lol: και αυτούς από την Άρτα τους λένε νερατζοκώληδες νομίζω :lol::lol::lol::lol::lol:

Εϊ λιγα για τους Αρτινους ε :P Πιο ακυροι ειναι οι παγουραδες εμας μας ειπανε ετσι γιατι εχουμε πολλες πορτοκαλιες και νερατζιες...Κακο ειναι ? :P
Πηγα και εγω Τεταρτη Γιαννενα να βρω σπιτι αλλα δε μου αρεσε κανενα στο κεντρο...Και ειχε και πολυ θορυβο...Τελικα κατεληξα σε ενα ωραιο σπιτακι στην Ανατολη ( 5 λεπτακια με το λεωφοριο απο τα Γιαννενα:D)
Τωρα που τακτοποιηθηκε και το σπιτι ειμαι οκ...

Γιαννενα...Γαματα θα περασουμε...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εϊ λιγα για τους Αρτινους ε :P Πιο ακυροι ειναι οι παγουραδες εμας μας ειπανε ετσι γιατι εχουμε πολλες πορτοκαλιες και νερατζιες...Κακο ειναι ? :P
Πηγα και εγω Τεταρτη Γιαννενα να βρω σπιτι αλλα δε μου αρεσε κανενα στο κεντρο...Και ειχε και πολυ θορυβο...Τελικα κατεληξα σε ενα ωραιο σπιτακι στην Ανατολη ( 5 λεπτακια με το λεωφοριο απο τα Γιαννενα:D)
Τωρα που τακτοποιηθηκε και το σπιτι ειμαι οκ...

Γιαννενα...Γαματα θα περασουμε...:D:D:D

Πάνω στη Δωδώνης και στην Αβέρωφ έψαχνες;γιατί εκεί έχει πράγματι πολύ φασαρία...εγώ είμαι χωμένη μέσα σε κάτι στενάκια κάτω από τη Δωδώνης και έχει ησυχία.

Άντε άντε...αν είναι να κανονίσουμε ένα meeting όταν συμμαζευτούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
εννοειται ρε τωρα που μαζευτικαμε και πολλοι,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*AfRodite*

Νεοφερμένος

Η *AfRodite* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ βρήκα σπίτι στο Βοτανικό..Είναι λιγάκι μακριά από το κέντρο αλλά πάει κανείς με τα πόδια..Τουλάχιστον είναι καινούριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ρε παιδιά δείτε τι γράφει για τις εγγραφές για το 2007 https://www.uoi.gr/site/students/eggrafes.php

οι ιατρικές εξετάσεις γίνονται κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο;και περιλαμβάνουν και την ακτινογραφία θώρακος;ή αυτήν μπορούμε να την κάνουμε οπουδήποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Βγάζεις εσύ σε όποιο νοσοκομείο θες (προφανώς στην πόλη σου θα τοκάνεις) την ακτινογραφία και την πας εκεί όπου θα σου κάνουν και τις περαιτέρω εξετάσεις(?). Πάντως εγώ όσους φίλους ρώτησα που είναι ήδη σε uni (όχι στο uoi) μου είπαν ότι, αν και ζητούσε, ακόμα να την πάνε την ακτινογραφία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Βγάζεις εσύ σε όποιο νοσοκομείο θες (προφανώς στην πόλη σου θα τοκάνεις) την ακτινογραφία και την πας εκεί όπου θα σου κάνουν και τις περαιτέρω εξετάσεις(?). Πάντως εγώ όσους φίλους ρώτησα που είναι ήδη σε uni (όχι στο uoi) μου είπαν ότι, αν και ζητούσε, ακόμα να την πάνε την ακτινογραφία:P
τι ακριβως εξετασεις θα μας κανουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Δε θελεις να ξερεις...:nono:

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Δε θελεις να ξερεις...:nono:

:lol:
ξερεις τι εξετασεις κανουν>>>??αν ναι πες γιατι θελω να μαθω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ξερεις τι εξετασεις κανουν>>>??αν ναι πες γιατι θελω να μαθω....

από δερματολόγο και παθολόγο νομίζω περνάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top