Αυνανισμός

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτό που πραγματικά μ'ενοχλεί είναι ότι ελάχιστα κορίτσια παραδέχονται ότι αυνανίζονται, ενώ πολλάαααα κορίτσια το αρνιούνται ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ λες και είναι κάτι κακό, ενώ τ'αγόρια μιλούν τόσο ανοιχτά για το θέμα.
Α μπράβο, την είχα κι εγώ αυτή την απορία, τί κόμπλεξ είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
Α μπράβο, την είχα κι εγώ αυτή την απορία, τί κόμπλεξ είναι αυτό;
Γιατί κάποια κόμπλεξ της παλιάς εποχής υποβόσκουν ακόμα. :)

Εδώ ακόμα και σήμερα επικρατεί σε πολλούς η αντίληψη ότι ο άντρας που πάει με πολλές είναι άντρας με Α ενώ η γυναίκα που πάει με πολλούς μην πω πως κατονομάζεται.
Άσε που και οι άντρες καταντάνε κουραστικοί πολλές φορές. Σκεφτείτε πχ στο σχολείο τι θα σχόλια θα γινόντουσαν πίσω από τη πλάτη μιας κοπέλας αν παραδεχόταν ότι αυνανίζεται.


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και βέβαια δεν υπάρχει κάποια επίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Οντως αλλα κορίτσια που και ας μην τον λένε , μαλακ...αυνανιζονται , οχι μονο δεν το παραδεχονται αλλα μερικες φορες κανουν πως σιχαινονται κιολας!!! οι σιγανοπαπαδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
off-topic[έπαιρνα τη σφεντόνα μου σημάδευα αεροπλάνα, και πάνω στο καλύτερο με ξύπναγαν με βια, για να μ' αποκοιμήσουνε δασκάλοι στα θρανία]off-topic
Αυνανισμός με εκσπερμάτωση κάνει κακό. Ρωτάω γιατί μου έχει συμβεί κάποιες φορές. π.χ. στην Ιταλία που ήμασταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Αυνανισμός με εκσπερμάτωση κάνει κακό. Ρωτάω γιατί μου έχει συμβεί κάποιες φορές. π.χ. στην Ιταλία που ήμασταν.


ΚΑνει κακό??? Τι λες ρε φίλε..Αποκλειεται .τι είδους κακό δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν κάποιος έχει καιρό να πάει για γυναίκα κάνει πολύ καλό ο αυνανισμός...μην λέτε ότι θέλετε... Και όσο για τις κοπέλες...πολλές φοβούνται να αυνανιστούν είτε να μην χάσουν την παρθενιά τους...είτε να μην μολυνθούν με κάτι...αλλά λογικά πολλές θα το κάνουν...ανάγκη είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν κάποιος έχει καιρό να πάει για γυναίκα κάνει πολύ καλό ο αυνανισμός...μην λέτε ότι θέλετε.

Γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, γιατί άμα μένει πολύ καιρό μέσα αρχίζεις και λες αυτά που λένε οι παπάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ χάρη στο L2(ευτυχώς έφαγα ban) έχασα την κοπέλα μου που την έφτυνα για να πάω για siege. Αν και θα βρω άλλη μέχρι να βρω καλό θα μου κάνει.

KEEP WALKING eliaς :P
Δηλαηδή , τα κορίτσια δεν αυνανίζονται τόσο συχνά όσο τα αγόρια ;
Σιγά μην χάσουν την παρθενιά τους από τον αυνανισμό.
Κι μια απορία : Και οι κοπέλες εκσπερματώνουν κατά την διάρκεια του αυνανισμού ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Βλέπω τα ξέρεις καλά αυτά :p

Ετσι πρεπει αν θελεις μια κοπελα να εκσπερματωσει...Δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα μεχρι και dvd εχουν βγει για το πως να εχεις το χερι σου τι κινησεις ακριβως να κανεις κτλ...Και αμα το πετυχεις...Βεβαια υπαρχουν και καποιες γυκαικες (τουτεστιν cytheria) που εκσπερματωνουν αμεσως....:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η εκκλησία θεωρεί τον αυνανισμό αμαρτία.


Γιατί υποτίθεται πως όταν αυνανίζεσαι, έχεις στο μυαλό σου κάτι πονηρό. Επομένως, αυτομάτως ο αυνανισμός καθιστάται αμαρτία και κατα συνέπειαν, κατακριτέος.


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πονηρό και πρόστυχο είναι μόνο το μυαλό του ανθρώπου

Το σεξ, το γυμνό και ο έρωτας είναι τα πιο αγνά πράγματα στη ζωή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πονηρό και πρόστυχο είναι μόνο το μυαλό του ανθρώπου


Μα γι'αυτό θεωρείται αμαρτία από την εκκλησία... γιατί ο άνθρωπος σκέφτεται πονηρά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πω ότι η εκκλησία σκέφτεται πονηρά αφού συσχετίζει, σχεδόν πάντα, το σεξ με το κακό και την αμαρτία.

Τέσπα δεν αναφερόμουν μόνο σε σένα, γενικό ήταν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί οι παπάδες δεν αυνανίζονταν μικροί; Τότε γιατί κατηγορούν μόνο εμάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Πονηρό και πρόστυχο είναι μόνο το μυαλό του ανθρώπου

Το σεξ, το γυμνό και ο έρωτας είναι τα πιο αγνά πράγματα στη ζωή:)



Καλά , αλλά μη βάζουμε τον έρωτα και το σεξ στο ίδιο τσουβάλι . Το σεξ δεν είναι τόσο αγνό , ειδικά αν πέσεις πάνω σε φετιχίστρια , βιτσιόζα ... κ.λπ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
η εκκλησια θεωρει οτιδηποτε σχετικα με τη διαδικασια της αναπαραγωγης προστυχο και κακο.για να μην αναφερω το αλλο θεϊκο που ειχε πει,οτι δηλαδη με τον αυνανισμο βγαζεις σπυρακια!!!!:lol:
δεν ειναι κακο να αυνανιζεσαι,αντιθετα κανει καλο και εξερευνεις και γνωριζεις τι σου αρεσει και τι οχι.με αλλες κοπελες που μιλαγα σχετικα με αυτο το θεμα το θεωρουσαν ανωμαλια και αηδιαστικο αλλα αντιθετα,οπως ελεγε και ενα περιοδικο,αυτοι που δε δεχονται να αυνανιστουν θεωρωντας το ανωμαλια,ειναι αυτοι που ειναι πιο ανωριμοι για σεξουαλικη επαφη.δε λεω τωρα οτι ενας 13χρονος που αυνανιζεται ειναι πιο ετοιμος για σεξ απο ενας αλλο 13χρονο που δεν,απλα ειναι....πώς να το πω....ενα βημα παραπερα! :P
αυτο με τους μαυρους κυκλους μην το σχολιασω!:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αυτό με τα σπυράκια το λέν οι γιαγιάδες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luciferous

Νεοφερμένος

Η Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κι μια απορία : Και οι κοπέλες εκσπερματώνουν κατά την διάρκεια του αυνανισμού ;

Οι κοπέλες δν έχουν σπέρμα ... :P Εμένα έτσι μου είπαν ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top