Γενικό - Επίδοση μαθητή Α' Γυμνασίου!

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αυτό που λέει ο miv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δεν μιλάω για 1% αλλά πολύ λιγότερο
έστω και αυτό είναι αρκετό για μια αναπτυγμένη χώρα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν τους κυνηγάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι το ελάχιστο ποσοστό που δεν υπερβαίνει ούτε το μισό της μονάδας αν το συγκρίνεις με υπερδυνάμεις όπως οι ΗΠΑ. Ποσοστό που τείνει στο μηδέν δεν είναι ποσοστό που λαμβάνεται υπ'όψιν. Το ποσοστό βέβαια αυτό, το ελάχιστον, απεικονίζει αλλοδαπούς, μειονεκτικές ομάδες (μουσουλμανική μειονότητα, τσιγγάνοι) και τέτοια. Το κύριο ρεύμα του πληθυσμού τελειώνει το Γυμνάσιο όπως και να χει γιατί αλλιώς υπάρχουν και νομικές κυρώσεις για τον κηδεμόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδια ευχαριστω που βοηθησατε την αδερφη μου δεν εκανε λογαριασμο γιαττ δεν μπαινει καθολου μεσα! παντως θελω να πω πως η βαθμοι του γυμνασιου ειναι χαζοι δεν ειναι αληθινοι και οντως στο λυκειο φεναιτε! Αλλα και παλι αν εχεις ενα 9 στο δημοτικο μπορεις να βγαλεις 18 το λεω απο εμπειρια απλα εξαρτατε απο το ατομο στο
qwertyuiop2 το λεω δεν μπορεις να λες κατι τετοιο ενω εισαι 12 χρονων πας μονο πρωτη γυμνασιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν επιτρέπεται η Γραμμική Β στο forum, μόνο τα Ελληνικά.
Διόρθωσε λίγο το post σου σε παρακαλώ, δεν διαβάζεται έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μιας και μπήκες με τον λογαριασμό της αδερφής σου, θα σου πρότεινα να έκανες την ερώτηση στην αδερφή σου επίσης. Είναι μαθήτρια Α' λυκείου και υποθέτω θα γνωρίζει το τι περνάς εσύ τώρα.
Εγώ το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι όχι άγχος, όχι απελπισία και ότι κάνεις στο σχολείο να ξέρεις ότι το κάνεις για σένα, για κανέναν άλλο.
Και εμένα μπαίνει καμιά φορά ο αδερφός μου. Και εγώ έχω μπει από την θεία μου την Sofia και μάλιστα κάποιος με είχε αποπάρει λες και έκανα κανένα εγκλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Και εμένα μπαίνει καμιά φορά ο αδερφός μου. Και εγώ έχω μπει από την θεία μου την Sofia και μάλιστα κάποιος με είχε αποπάρει λες και έκανα κανένα εγκλημα.

Έγκλημα δεν είναι αλλά άλλη φορά να μην ξαναγίνει...Είναι προσωπικός ο λογαριασμός του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έγκλημα δεν είναι αλλά άλλη φορά να μην ξαναγίνει...Είναι προσωπικός ο λογαριασμός του καθενός.
Eγω δεν εχω μπει με κανενος αλλου...αλλα απο τη στιγμη που ο αλλος σε αφηνει μπορεις να μπεις αν ειναι μεγαλη αναγκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν επιτρέπεται απο τους κανονισμούς.
1 λεπτό σου παίρνει να γραφτείς κι εσύ αν δεν έχεις λογαριασμό ή αν έχεις, να μπείς με το δικό σου.
Δεν είναι τόσο τρομερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Eχεις δικιο αλλα αν δεν εχεις δικο σου λοαριασμο και θες να κανεις απλως μια ερωτηση ή να απαντησεις καπου και δεν προκειται να ξαναμπεις ο λογαριασμος ειναι αχρηστος...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τελικά , tanoulitsa τι έγινε με την αδερφλη σου ;
Άρχισε το -σοβαρό- διάβασμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eχεις δικιο αλλα αν δεν εχεις δικο σου λοαριασμο και θες να κανεις απλως μια ερωτηση ή να απαντησεις καπου και δεν προκειται να ξαναμπεις ο λογαριασμος ειναι αχρηστος...:no1:
Μπορεί όμως στο τέλος να της αρέσει και να μπαίνει πιο συχνά:)
Τελικά , tanoulitsa τι έγινε με την αδερφλη σου ;
Άρχισε το -σοβαρό- διάβασμα ;
Μα είναι δυνατόν?Τα ρωτάμε αυτά τα πράγματα?Με τις συμβουλές που τις δώσαμε εννοείται πώς το άρχισε...Και αν όχι να το κάνει αμέσως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μπορεί όμως στο τέλος να της αρέσει και να μπαίνει πιο συχνά:)

Μα είναι δυνατόν?Τα ρωτάμε αυτά τα πράγματα?Με τις συμβουλές που τις δώσαμε εννοείται πώς το άρχισε...Και αν όχι να το κάνει αμέσως:P

Πρωτον αδερφη μου δεν μπαινει στον internet αρα της ειναι αχρηστος απλα ηθελε μια βοηθεια και ηταν σε απελπεισια. Το ενδιαφερον της εδειξε η κοπελα. Αρχησε αλλα θα δοθμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εεε εντάξει αφού άρχισε έπιασαν τόπο οι συμβουλές μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πες της να διαβάζει και θα ανταμοιφθεί [το σκότωσα :P ] με το καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι ότι το σκότωσες το σκότωσες:P. Να το αποτελειώσω?
Ανταμειυτοί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kim.Love31

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αν κάτι δεν καταλαβαίνεις, δε θα διστάζεις ποτέ να ζητάς από τους καθηγητές σου να το επαναλάβουν..
Εμάς μια καθηγήτρια τρελή για τα μπάζα...μας βρίζει όταν πάμε να την ρωτήσουμε κάτι...Δεν είναι καλά αυτή η γυναίκα!(υπάρχουν και ψυχιατρεία u know!!!επισκέψου κανένα γυναίκα μου...)

Εγώ πάλι 18,8 και 19,3 έχω βγάλει στο γυμνάσιο και στο δημοτικό όλα δεκάρια εκτός από την πέμπτη που είχα δυο 9 συνεχόμενα στα μαθηματικά(γιαυτό και βγήκα από την σημαία)Πιστεύω ότι είναι σχεδόν άριστοι βαθμοί...Δεν θα έπρεπε να νίωθεις άσχημα για τους βαθμούς σου...Κάνεις σχεδόν ότι μπορείς (γτ πάντα γίνεται να κάνεις κάτι παραπάνω)και να το πεις αυτό στην μαμά σου...Και εγώ νιώθω ενοχές αν δν γράψω καλά σε ένα τεστ-διαγώνισμα και όμως καμιά φορά καταλαβαίνει...όσο για τα πρώτα που βάλατε στην ερώτηση Mrs Jenny,συγγνώμη κιόλας αλλά το κορίτσι ήθελε απλά να ρωτήσει κάτι!ίσως να μην ήθελε να φτιάξει λογαριασμό δικό της και να είχε ρωτήσει την αδερφή της πριν......:) Υ.Γ. Μην αγχώνεσαι...Οι βαθμοί είναι μόνο στα χαρτιά το θέμα είναι τι έχεις μέσα στο κεφάλι σου...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kim.Love31

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Aπό τη στιγμή που έχεις ένα 9 σε ένα οποιοδήποτε μάθημα, δεν μπορείς να ελπίζεις ότι στο γυμνάσιο θα είσαι μαθητής του 18 του 19 και του 20.

Και για να προλάβω μερικούς, ούτε το "όλα δέκα" αρκεί. Χρειάζεται και κάτι παραπάνω.
ΣΥΓΓΝΩΜΗ αλλά αυτό που είπες είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΕΛΟΙΟ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ!!!!:mad::mad::!:Κι εγώ είχα δύο 9 στο δημοτικό και έχω 18.8 και 19.3 πρόσεχε τι λες!!!Εξαρτάται από την προσπάθεια...Στο γυμνάσιο είναι πιο χαλαρά.Μην τις πετάς και λες πράγματα χωρίς να σκέφτεσαι...Εγώ ξέρω παιδιά που είχαν όλα δεκάρια στο δημοτικό και ήταν από τους καλούς μαθητές και έχουν πατώσει στο γυμνάσιο...!:mad:Οι καλύτεροι μαθητές έχουν προσπεραστεί από κάποιους μέτριους....΄Ελεος δλδ!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Είναι και το θέμα της προσαρμογής..μην απελπίζεσαι και μην αγχώνεσαι..έχεις καιρό ακόμα,χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δε διαβάζεις απο τώρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εντάξει βαθμοί είναι. Αν δεν βγάλεις το Γυμνάσιο με 20 δεν χάλασε και ο κόσμος. Σημασία είναι να μην έζεις κενά στα βασικά μαθήμτα. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι παρατάς όλα τα άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top