Anime και manga

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
To Lovely complex δεν ηταν απιστευτικοτατο anime? *καρδουλες*

Γω αρχισα school rumble τωρα, κυμαινεται στα ιδια κυβικα. Μετα απο τα βαθυστοχαστα anime, προτιμω τετοια 'ρηχα'. School life-romance-comedy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εχω δει ολα τα παραπανω και εχω να πω πως
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SCHOOL DAYS! A-νου-σι-ο.
Το Rec οκεη, δεν ψοφησα, δεν ηταν και κανενα αριστοργημα.
Τα lucky star ηταν εθιστικα με εναν απαραδεκτο τροπο :P
To Εrgo Proxy βαρεθηκα να το τελειωσω.
Naruto, okey, αν εξαιρεσεις τα fillers.
Εν πασει περιπτωσει, απο αυτα που γραφεις αξιζουν πανω απ ολα Nana, Lovely Complex, Death Note και FMA. Αντε χαρισματικα και το Sola.
To Ηellsing παντως το βρηκα τραγικα υπερτιμημενο, και χωρις κατι το ιδιαιτερο. Οπως ΚΑΙ το Bleach. Σιγα το concept δηλαδη και το σχεδιο. Πολυς ντορος για το τιποτα.

Sorry,αλλα σε καθε επισοδειο πεταγαν και ενα σεξουαλικο υπονοουμενο.Τι να πεις τοτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εχω δει ολα τα παραπανω και εχω να πω πως
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SCHOOL DAYS! A-νου-σι-ο.
Το Rec οκεη, δεν ψοφησα, δεν ηταν και κανενα αριστοργημα.
Τα lucky star ηταν εθιστικα με εναν απαραδεκτο τροπο :P
To Εrgo Proxy βαρεθηκα να το τελειωσω.
Naruto, okey, αν εξαιρεσεις τα fillers.
Εν πασει περιπτωσει, απο αυτα που γραφεις αξιζουν πανω απ ολα Nana, Lovely Complex, Death Note και FMA. Αντε χαρισματικα και το Sola.
To Ηellsing παντως το βρηκα τραγικα υπερτιμημενο, και χωρις κατι το ιδιαιτερο. Οπως ΚΑΙ το Bleach. Σιγα το concept δηλαδη και το σχεδιο. Πολυς ντορος για το τιποτα.

Μπηκε το αλλο ακαουντ μου και εγραψε αντι εμου μαλλον.
Αν και δεν εχω δει rec nana school days hellsing sola. :P
Bleach, naruto και τετοια μακρια απο μας, βαρετα shonen μεσα στα fillers. Οπως και το one piece.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
To Lovely complex δεν ηταν απιστευτικοτατο anime? *καρδουλες*

Γω αρχισα school rumble τωρα, κυμαινεται στα ιδια κυβικα. Μετα απο τα βαθυστοχαστα anime, προτιμω τετοια 'ρηχα'. School life-romance-comedy.

Αχ ναι. Ζητω οι κοπελες που εχουν πιο κοντο αγορακι :P:P:P:P:P:P:P (μουαχαχα. καταλαβαινεις οτι ενιωσα κατι πολυ ιδιαιτερο για το ανιμε αυτο.)

Το school rumble κι εγω τωρα ελεγα να το αρχισω. Αλλα κατουριεμαι και πρεπει να κανω μπανιο. Οποτε μαλλον αυριο. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν και απ τους δημιουργους του lucky star απολαυσα(οχι και πολυ) το fooly cooly το ιδιο το lucky star δεν με εντυπωσιασε , ποιος κανει 10λεπτα αστεια για το πως τρως ενα παγωτο :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν και απ τους δημιουργους του lucky star απολαυσα(οχι και πολυ) το fooly cooly το ιδιο το lucky star δεν με εντυπωσιασε , ποιος κανει 10λεπτα αστεια για το πως τρως ενα παγωτο :s

Καλα,αν λες για αυτο στο πρωτο επεισοδιο,δεν ηταν παγωτο,ηταν γλυκο με σοκολατα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
σορρυ :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το τελευταίο anime που είδα ήταν το Paranoia Agent και αυτό μισό γιατί διέλυσα το σκληρό δίσκο μου ενώ είχα δει ήδη 6 επεισόδια. Παλιά κλασσικά anime έχω δει αρκετά, με αγαπημένα Neon Genesis Evangelion, Raxephon, Saikano, Grave of the Fireflies και άλλα που δε θυμάμαι τώρα. Μετά με κούρασε να σας πω αυτή η εμμονή προς οτιδήποτε γιαπωνέζικο και αφού είπα να κάνω ένα διάλειμμα από τα anime, δεν ξαναείδα ποτέ, και δε το μετανιώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Βλέπω τώρα το Monster.
Είμαι 7ο κάπου επισόδειο. Προς το παρόν δεν μου χει κινήσει το ενδιαφέρον. Γίνεται ενδιαφέρον πιο μετά ή να το παρατήσω απο τώρα;

A και Last Exile = Μέγιστη Φλωριά (πήγα και το είδα και εγώ αφού το είχαν σαν προτεινόμενο του Ergo Proxy)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βγήκε το Full Metal Alchemist Brotherhood.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δε με συγκίνησαν ποτέ τα Mangas:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δε με συγκίνησαν ποτέ τα Mangas:sick:
Είναι σκέτο manga και δικαίωα σου. Τι κάνεις σε αυτό το thread λοιπόν?:P
-----------------------------------------
δικαίωμα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βγήκε το Full Metal Alchemist Brotherhood.
Παλι καλα που παρακολουθω αυτο το φορουμ αλλιως δεν θα το ηξερα.Δεν ειμαι τοσο φαν βεβαια οσο παλια , ακομα ομως εκτιμω το καλα δομημενο ανιμ οταν το βλεπω , thx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Κρίμα πάντως που έτσι όπως το πήγανε δεν θα μπορούνε να ακολουθήσουνε το manga.
Ας ελπίσουμε οτι θα ναι ισάξιο όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
κολλημενη εδω και καιρο!!! αγαπημενα:death note,skip beat,naruto(of course!!),elfen lied,sayonara zetsoubou sensei,maria holic,ouran highschool club,sailormoon ^^,cardcaptor sakura,gintama(i looove it!!). αυτα θυμαμαι μεχρι τωρα.απο ταινιες ολες του hayao miyazaki,5 centimeters per second taro the dragon boy(πολυ κλαμααα).yoroshikune(χαρηκα για την γνωριμια)να ρωτησω δεν ειναι δυσκολο να συμβαδισετε anime με την σχολικη ζωη??εγω δυσκολευομαι πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κρίμα πάντως που έτσι όπως το πήγανε δεν θα μπορούνε να ακολουθήσουνε το manga.
Ας ελπίσουμε οτι θα ναι ισάξιο όμως.

Αυτό (το καινούργιο), δεν θα είναι του manga? Έτσι μου είπαν βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εμενα ετσι μου ειπαν.
Το επ που κυκλοφορησε μου αρεσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολυ.
Καθε φορα που δειχνει το φλας μπακ με την αποπειρα του human transmutation βουρκωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κρίμα πάντως που έτσι όπως το πήγανε δεν θα μπορούνε να ακολουθήσουνε το manga.
Ας ελπίσουμε οτι θα ναι ισάξιο όμως.

Οχι σε αυτο τωρα το πανε απο την αρχη και θα ακολουθησουν το manga, δεν ειναι συνεχεια του προηγουμενου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι εμενα ετσι μου ειπαν.
Το επ που κυκλοφορησε μου αρεσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολυ.
Καθε φορα που δειχνει το φλας μπακ με την αποπειρα του human transmutation βουρκωνω.

Δεν το έχεις δει ακόμα;

Το κατέβασα, το είδα (με τα χίλια ζόρια κάπως, κολλούσε και δεν συγχρονιζόταν οι υπότιτλοι με τα ιαπωνικά και μου έσπασε τα νεύρα!) και μπορώ να πω ότι ήταν ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top