Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Στην τρίτη λυκείου για θρησκευτικά μπήκα πρώτη φορά το Φλεβάρη. Είχαμε γυμναστική πριν και την τελευταία ώρα είχε το διπλανό τμήμα και την κάνανε αυτοί πριν και εμείς μετά και παίζαμε μπάλα διωράκι.

Σε άλλα μαθήματα πολύ σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
εννοειται αν τ μαθηματα τσ 1ης ωρας ειχαν σχεση μ μαθηματικα! τσ περισσοτερες φορες πρωτες ωρες κ πηγαιναμε για καφε...:D προτιμουσα αυτο απο τς εξισωσεις ή ακομη χειροτερα τν λογοτεχνια!!!:jumpy:Xωρις ομως υπερβολες... προς τ τελος τς χρονιας π ηταν καλοκαιρακι π μπορουσες ν πας καπου,οχι μες τ χειμωνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Κάνω αραιά και που.Π.χ. Αν ακούστει οτι θα πέσει απροειδοποίητο τεστ και δεν έχω διαβάσει δεν μπαίνω.Ή αν έχουμε κάποιο μάθημα εξαιρετικά βαρετό ή που δεν έχω διαβάσει ή τελος πάντων βαριέμαι και καμιά απο τη παρέα δεν έχει όρεξη να μπει καθόμαστε έξω ομαδικά και περνάμε πολύ ωραία!:DΚαμιά φορά την κοπανάω και ολόκληρη την ημέρα για να κάτσω να διαβάσω κάποιο δύσκολο μάθημα που γράφω διαγώνισμα.Αυτά αλλά γενικά δεν είμαι κοπανατζού.Στο γυμνάσιο δεν είχα κάνει ουτε μια κοπάνα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Εγω περυσι εκανα στην γυμναστικη και δεν μου εβαζε απουσια αλλα φετος δεν κανω γιατι αλαξαμε γυμναστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
φετος το εχω ψιλοχ*σει το θεμα :D.εχω ηδη 29(ή 30?)αδικαιολογητες(συνολο εχω 62 απουσιες :yeah:).τωρα βεβαια απεχω οσο πιο πολυ μπορω,κραταω αλλες 10,αντε 15 για μετα το Πασχα.ε ρε φιλε τι εχει να γινει...

ενα σας λεω:Δευτερα πρωτη ωρα οικονομια!δεν ειναι πολυ αστειο???:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω τωρα στην Γ' λυκειου κανω κοπανες συνηθως τελευταιες ωρες στα μαθηματα γενικης..πολυ απλα γτ βαριεμαι υπερβολικα να κατσω να κανω μαθημα..:P..:mpam:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμείς είχαμε κάνει μια φορά μαθηματικά αλλά από τότε χάσαμε ΟΛΗ τη ροή του πράματος! Πάντως μαθηματικά δεν την ξανακοπανάω! Μετά έβαζα τον πατέρα μου να μου αναλύει όλη την ύλη μπας και βγάλω καμια άκρη! Αλλά μετά το Πάσχα ή τώρα όπου να ναι προβλέπονται πολλές! Γενικά δεν κάνουμε κοπάνες αλλά παρόλαυτα τις έχουμε στο αίμα μας. Ξέρουμε τι να κάνουμε χωρίς να το έχουμε δοκιμάσει ποτέ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έκανα χτες! Τις δύο πρώτες ώρες! Και μας ψάχνανε! Πραλίγο να μας καρφώσεις Μαρία! Αλλά ντάξει τη γλιτώσαμε! Πλάκα είχε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Κάνω που και που, αν βαριέμαι υπερβολικά σηκώνομαι και φεύγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
μια φορα στη γυμναστικη(χωρις να φαω απουσια εννοειται)!
αν ξαναβρω ευκαιρια θα το ξανακανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό το: "Έλα ρε μαμά έχω αγγλικά 1η ώρα, τι να πάω να κάνω" πιάνεται για κοπάνα; :D
Αν ναι, έχω κάμποσες.

Το φετινό πρόγραμμα είναι φτιαγμένο για κοπάνες τις πρώτες ώρες, έχουμε 2 μέρες αγγλικά και μία τεχνολογία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ένα θα σου πω,1η ώρα θρησκευτικά και 2η γυμναστική:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω στο γυμνασιο δεν εκανα πολλες,αλλα τωρα στο λυκειο τα πραγματα ειναι διαφορετικα!!!ακομα και στο ποινολογιο γραφτηκα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πρώτες δύο ώρες φιλόλογο που κοιμάται όρθια. Δεν έκατσα στην τάξη! Και η επόμενη εβδομάδα.....προβλέπεται γεμάτη από κοπάνες! Θα περάσουμε τέλεια! Μέχρι και μπουγέλο παίξαμε χτες και προχτές!(είναι περασμένες 12:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σημερα εκανα τις 2(ή 1?δεν ξερω ποσες ωρες θα καναμε).παντως εφυγα στο 4ωρο.τωρα εχω ή 30 ή 31 αδικαιολογητες.εχουμε περιθωρια ακομααα....οοοουυυυ :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Tις προαλλες(Τριτη νομιζω ηταν), καναμε την πιο γαματη κοπανα ΕΒΕΡ.

Εχουμε εναν τυπα που μας κανει δικαιο, τελειως στην κοσμαρα του. Μπαινουμε μεσα 20 λεπτα αφου χτυπαει και δεν μας λεει τιποτα. Κανουμε του πουστη τη φασαρια στο μαθημα και παλι δεν μας λεει τιποτα. Στα κοριτσια τουλαχιστον. Αν νευριασει πολυ πεταει αγορια εξω.

Τεσπα, ειχαμε δικαιο προτελευταια ωρα και δεν αντεχαμε να κατσουμε για μαθημα. Πηγαμε, πηραμε παγωτα με τη διπλανη μου και τρωγαμε ενω εκεινος παρεδιδε. Ξαφνικα ερχονται 4 αγορια μεσα, λενε ''συγνωμη που αργησαμε, αλλα θα παμε στο γηπεδο για προπονηση βολλευ.''
Εγω και η διπλανη μου μειναμε με τους πυραυλους στο χερι, και λεγαμε ''τους μαλακες, καλα τη σκαπουλαραν για σημερα..''
Μας κοιτανε τα αγορια και λενε ''κυριε να παρουμε και τα δυο κοριτσια μαζι μας; Δεν συμπληρωνουμε εξαδα.''

Και φυγαμε. Ετσι, χωρις απουσια χωρις τιποτα. :!:

Κατεβηκαμε στο γηπεδο, τρωγαμε και τα παγωτα στο δρομο. Παιξαμε και βολλευ, γαματα ηταν. 2 λεπτα πριν χτυπησει το κουδουνι καναμε αποσταση 700 μετρων(τα 600 μετρα ανηφορα) μεσα σε 1,5 λεπτο. Τρεχαμε να προλαβουμε την επομενη ωρα, δεν ειχαμε παρει μαζι μας τις τσαντες ή τιποτα για να φυγουμε κατευθειαν. Μου βγηκανε οι πνευμονες.

ΓΑΜΑΤΑ λεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι κοπάνα, είναι μαλάκας καθηγητής. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
:!::!::wow::wow:
:jumpy::lol::no1::bravo::up::s

Δε το πιστεύωωω!
Αν είναι δυνατόν!
ΤΕΛΕΙΟ!
Ρε Μαρία ρε Γιώργο! Χάθηκε ο κόσμος να χαμε έναν τέτοιο και μεις;
ΘΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
συνηθως κανω οταν εχω 6η ωρα κενο κ 7η μαθημα (που συμβαινει συχνα τις πεμπτες που εχουμε σεπ κ μετα χημεια με εναν βλακα καθηγητη)κ ετσι την κοπαναω.....δεν βρισκω νοημα οταν μερικοι κανουν κοπανα κ καθονται μονοι στην αυλη για να περασει η ωρα...λε κ εστσι την ''μπαινουν'' στον καθηγητη.....εγω οταν κανω κοπανες παω για καφε με την παρεα μου(εχουμε συννενοηθει να κανουμε ολοι κοπανα!!!!) ή αλλιως παω σπιτι κ την αραζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ε να την αράξεις σπίτι σου δε λέει πάντα. Εμείς όταν κάνουμε εξάωρα και πάμε βόλτα όλη η παρέα αλληλοπαρακαλιόμαστε να μη το διαλύσουμε για να μην αναγκαστούμε να πάμε σπίτια μας! Άσε που σε εμένα είναι οι γονείς μου και δε νιώθουν πάντα άνετα τα παιδιά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top