Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,826 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,523 μηνύματα σε 78,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 227 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τελειώσαν οι διακοπές

Πως νιώθετε που αρχίζουν τα σχολεία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
Ανυπομονώ θέλω να αρχίσει
8
33,33%
Δε θέλω να αρχίσει
7
29,17%
Κουμπάκιας
9
37,50%

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,117 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 16:35, 21-08-19:

Καλώς ή κακώς αφήσατε ένα ακόμα καλοκαίρι να φύγει και πλέον οδεύουμε προς τις τελευταίες μέρες της ξεκούρασης σας.

Εύχομαι καλή σχολική χρονιά ... σε όλους.....
7
2
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,501 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:46, 21-08-19:

Το βάζω στον slider focko
Παράθεση

Jowanna

Νεοφερμένος

H Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Jowanna Trying to let go έγραψε: στις 17:11, 21-08-19:

Γεια!
Καλή αρχή στο νέο σχολικό έτος εύχομαι σε όλα τα παιδιά!Αν είναι στην δημοσκόπησή σου βάλε και μια 3η επιλογή για αυτούς που δεν πάνε σχολείο ή που δεν θα πάνε (αποφοίτους) για να μπορούμε να ψηφίσουμε και εμείς!
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 809 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 17:25, 21-08-19:

Εγώ εύχομαι να μην τελείωνε το καλοκαιρι. Έχω καταλήξει πλέον ότι αυτή είναι η εποχή μου
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,881 μηνύματα.

O nPb ζω σε μια βρώμικη πόλη...έλεος! έγραψε: στις 19:37, 21-08-19:

Νομίζω το φετεινό καλοκαίρι θα ήθελα να μην τελειώσει. Δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος απλά σε σχέση με άλλα καλοκαίρια ήταν καλύτερο και πιο καλοκαίρι. Φώκο μην ξύνεις πληγές.
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 19:48, 21-08-19:

Τουλάχιστον δεν περίμενες 10 μέρες ακόμα να μπει ο Σεπτέμβρης πριν το ποστάρεις! Μαχαιριά στην καρδιά μου έδωσες!΄Αντε τώρα να περιμένεις τη διαφήμιση του Jumbo με την αντίστροφη μέτρηση μέχρι τα Χριστούγεννα για να χαρείς!!!
13
1
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 20:11, 21-08-19:

Άντε βαρέθηκα σπίτι μου. Καλύτερα σχολείο.
2
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,881 μηνύματα.

O nPb ζω σε μια βρώμικη πόλη...έλεος! έγραψε: στις 20:17, 21-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Certi
Άντε βαρέθηκα σπίτι μου. Καλύτερα σχολείο.

Κάθε μέρα σπίτι ήσουν; Όταν αρχίσει το σχολείο, θα σκέφτεσαι πάλι τις διακοπές.
1
Παράθεση

Yiorgosk

Φοιτητής

Ο Yiorgosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O Yiorgosk έγραψε: στις 20:25, 21-08-19:

Εγώ, η αλήθεια είναι, θέλω να πάω στη σχολή
6
Παράθεση

Eua5

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O Eua5 έγραψε: στις 21:05, 21-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Yiorgosk
Εγώ, η αλήθεια είναι, θέλω να πάω στη σχολή

Κι εγώ το ίδιο... Βασικά από τη μια δε θέλω να τελειώσουν οι διακοπές αλλά από την άλλη θέλω να αρχίσει η σχολή να δω πως είναι, πως είναι τα εργαστήρια κλπ.
1
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Φοιτητής

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 21:13, 21-08-19:

Εγώ αδημονώ να ξεκινήσω τη σχολή, αν και θα μου λείψει πάρα πολύ το σχολείο... Ένα περίεργο αίσθημα ότι δεν είμαι πλέον παιδί με κατακλύζει αυτές τις μέρες και όσο πλησιάζει το φθινόπωρο. Καλή αρχή στους πρωτοετείς φοιτητές και καλή σχολική χρονιά στους μαθητές!
8
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 21:38, 21-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Κάθε μέρα σπίτι ήσουν; Όταν αρχίσει το σχολείο, θα σκέφτεσαι πάλι τις διακοπές.

Πήγαινα και κάτι διακοπές αλλά τι να το κάνεις, κάποια στιγμή το σιχαίνεσαι
Παράθεση

Dimitris_Gr

Φοιτητής

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Dimitris_Gr έγραψε: στις 22:53, 21-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από archaios19
Εγώ αδημονώ να ξεκινήσω τη σχολή, αν και θα μου λείψει πάρα πολύ το σχολείο... Ένα περίεργο αίσθημα ότι δεν είμαι πλέον παιδί με κατακλύζει αυτές τις μέρες και όσο πλησιάζει το φθινόπωρο. Καλή αρχή στους πρωτοετείς φοιτητές και καλή σχολική χρονιά στους μαθητές!
Και εγώ ανυπομονώ να βρεθώ στη σχολή!
Νομίζω όλοι οι πρωτοετείς που έχουν επιτύχει και περνούν εκεί που θέλουν έχουν αυτό το αίσθημα.
2
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,117 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:06, 22-08-19:

συγγνώμη που άνοιξα το θέμα αλλά από την στιγμή που άρχισαν διαφημίσεις για σχολικά και τσάντες η αρχή του τέλος των διακοπών έχει ήδη αρχίσει. Επίσης οι εξεταστικές σε λίγο ξεκινάνε οπότε το οριστικό τέλος των διακοπών είναι πιο κοντά....
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 00:18, 22-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
συγγνώμη που άνοιξα το θέμα αλλά από την στιγμή που άρχισαν διαφημίσεις για σχολικά και τσάντες η αρχή του τέλος των διακοπών έχει ήδη αρχίσει. Επίσης οι εξεταστικές σε λίγο ξεκινάνε οπότε το οριστικό τέλος των διακοπών είναι πιο κοντά....

Δίκιο έχεις αλλά αυτή η φωτογραφία με τσάκισε αγαπητέ! Τέλος πάντων σε συγχωρώ!
1
Παράθεση

Memetchi

Πτυχιούχος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O Memetchi έγραψε: στις 16:10, 22-08-19:

Από τόσο νωρίς τέτοιο thread; 3 βδομάδες (για τα σχολεία) και 1 μήνας + για το νέο εξάμηνο ( εκτός εξεταστικής) δεν το λες και λίγο. Εδώ κάνουμε πως και πως για των Χριστουγέννων που είναι και μικρότερες. Τέτοια ανυπομονησία να τελειώσει το καλοκαίρι μόνο εσύ και το Πλαίσιο με την σπαστική του διαφήμιση.

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Gr
Και εγώ ανυπομονώ να βρεθώ στη σχολή!
Νομίζω όλοι οι πρωτοετείς που έχουν επιτύχει και περνούν εκεί που θέλουν έχουν αυτό το αίσθημα.
Και σε ένα μήνα θα λέτε πότε θα κλείσει!
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

O nPb ζω σε μια βρώμικη πόλη...έλεος! έγραψε: στις 16:13, 22-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Memetchi
Από τόσο νωρίς τέτοιο thread; 3 βδομάδες (για τα σχολεία) και 1 μήνας + για το νέο εξάμηνο ( εκτός εξεταστικής) δεν το λες και λίγο. Εδώ κάνουμε πως και πως για των Χριστουγέννων που είναι και μικρότερες. Τέτοια ανυπομονησία να τελειώσει το καλοκαίρι μόνο εσύ και το Πλαίσιο με την σπαστική του διαφήμιση.
4
Παράθεση

Dimitris_Gr

Φοιτητής

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Dimitris_Gr έγραψε: στις 16:14, 22-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Memetchi
Και σε ένα μήνα θα λέτε πότε θα κλείσει!
Αμφιβάλλω φουλ! Μόνο αν έχεις περάσει κάπου που δεν σου αρέσει το λες αυτό.
1
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 229 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 15:09, 23-08-19:

Είμαστε κι εμείς που πάμε διακοπές τέλη Αυγούστου
1
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

O fockos έγραψε: στις 15:47, 23-08-19:

Μετά από αυτή την διαφήμιση φταίω εγώ που ανεβάζω τέτοιο θέμα;
Μην πάρετε από το συγκεκριμένο μαγαζί ούτε μολύβι....
7
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια