Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Ύλη των ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι αλλα ειναι πυκνογραμμενο.. απ οσο θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην τα παραλέτε εγώ από την επίσημη ύλη το μέτρησα 64 σελίδες.Αν βγάλεις σχήματα κενά και τα σχετικά είναι γύρω στις 50,αλλά εγώ πιστεύω ότι κανείς μας δεν έχει χρόνο για να μαθαίνει 2 σελίδες την μέρα.Εμένα οτυλάχιστον μου παίρνει αρκετή ώρα η σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Hmm.. Εμένα μου παίρνει περίπου 45 λεπτά η σελίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sabbath

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
δεν βγενει δεν βγενει ...ειναι κολοβιβλιο.....στην μιση σελιδα σοθ ερχετε ορεξη για καφε και για τσιγαρο επομενος δεν βγενει ......χαχα αντε να δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η υλη μπορει να ναι μικρη αλλα αυτο δεν αναιρει οτι το βιβλιο ειναι για πεταμα..λεει συνεχεια τα ιδια..........και ειναι βαρετο,...εμενα με πιανει ο ιπνος στιν 2η σελιδα(βεβαια στα διαγωνισματα γραφω 100-αυτο ειναι αλλο θεμα-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Η υλη παιδια ειναι σχετικα καλη...Εμεις την τελειωνουμε..αλλες 10 σελιδουλες μας εμειναν...Και μετα ξεκιναω επαναληψη..
Οσοι δεν μπορειτε την αποστηθιση υπομονη....Ουτε και γω μπορουσα αλλα φετος εκανα το μεγαλο βημα και τα παω μια χαρα..το εχω σκισει το κορμι το βιβλιο..γιατι ειναι ενα μαθημα που ΠΡΕΠΕΙ να γραψεις καλα και να τσιμπησεις τα μοριακια σου...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντανιέλλα

Νεοφερμένος

Η Ντανιέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για πιο μαθημα λετε τωρα οτι ειναι μικρη η υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δεν θα το έλεγα μικρή...αλλά υπάρχουν κάποια κομμάτια που είναι αρκετά δύσκολα..κυρίως στο δεύτερο μέρος με το μάνατζμεντ και το μάρκετινκ και μερικά ακόμα..Είναι μάθημα που μπορείς να πιάσεις μεγάλο βαθμό..Αλλά ένα έχω απορία..Στις πανελλήνιες πρέπει το μάθημα να το γράψουμε αυτολεξεί όπως το λέει μέσα δηλαδη?Αν γράψουμε το νόημα θα με κόψουν μόρια??Ή αν ξεχάσω μερικές λέξεις...?

Η απαντηση ειναι αποστηθιση και μονο..τωρα αν ξεχασεις κατι και το γραψεις με δικα σου λογια δεν πιστευω να σε κοψουν απλα μην ξεφυγεις απο το θεμα στην τελικη...γιατι οι περισσοτεροι που το γραφουν με δικα τους λογια συνηθως ξεφευγουν απο το θεμα...και φυσικα τους κοβουνε μοναδες...
Καλος ή κακος...το μαθημα μαθενεται με αποστηθιση και μονο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
το ΑΟΔΕ ειναι μικρο και ευκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
το ΑΟΔΕ ειναι μικρο και ευκολο.

Και μενα ευκολο μου φαινετε...
Ξεσκιστε το ρε παιδες οσο μπορειτε...Να τσιμπησετε τα μοριακια σας απο το αοδε..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και μενα ευκολο μου φαινετε...
Ξεσκιστε το ρε παιδες οσο μπορειτε...Να τσιμπησετε τα μοριακια σας απο το αοδε..:no1:


Έχεις δίκιο Κώστα, είναι στάνταρ μόρια αυτά.... Και εγώ δυσκολευόμουνα στην αρχή... Απλά έκανα ένα κολπάκι... Διάβαζα μία παράγραφο, την μαθαινα, την έλεγα 100 φορές (που λέει ο λόγος) και μετά πηγαινα στην επόμενη... Μόλις μάθαινα την επόμενη τις έλεγα και τις 2...... Πιάνει... Μόνο 100σταρια γράφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
δεν βγενει δεν βγενει ...ειναι κολοβιβλιο.....στην μιση σελιδα σοθ ερχετε ορεξη για καφε και για τσιγαρο επομενος δεν βγενει ......χαχα αντε να δουμε....



Η ποιο σωστή απαντηση που εχω διαβασει εως τωρα και εχω λιωσει στο γελιο.
Οσο για την υλη παιδια εγω προσωπικα επειδη ξεκινησα σχετικα αργα λιγο πριν τα χριστουγεννα το διαβασμα/ιδιαιτερα κιολας,λογω προβληματων ηδη εχω βγαλει την Φυσικη Κατ,Μαθηματικα Κατ.Προγραμματισμο και νεοελληνικη γλωσσα και κανω επαναληψεις με παραλληλο διαβασμα τον αλλων μαθηματων αλλα εχω κενο ολη μου την ημερα επειδη δεν παω σχολειο.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΗΤΑΝ 1 ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ . ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ,ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
είναι το πιο απαίσιο μάθημα της τεχνολογικής!!!!! το μισώ!!!! γράφω καλύτερα στα μαθηματικά γενικής!!!!! αυτή η αποστήθηση με σκοτώνει!! δύο ώρες τη μισή σελίδα κάνω και μετά είμαι κοτόπουλο!!!! το χω πάρει απόφαση πως δεν γράφω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Το μυστικό στο ΑΟΔΕ είναι επανάληψη επανάληψη επανάληψη. Κάποια στιγμή θα τα μάθετε. Εάν λέτε δεν μπορώ και δεν μπορώ λογικό είναι να μην τα μαθαίνετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
για μένα που έχω μνήμη χρυσόψαρου είναι το πιο δύσκολο μάθημα και σ' αυτό θα πάρω και τον χειρότερο βαθμό μου!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellaki_l

Νεοφερμένος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αχ τι μου θυμησατε τωρα..λοιπον το αοδε ειναι ενα σιγουρο 100αρακι
αρκει να της δωσετε σημασια.Εγω και τις 2 φορες που εδωσα πηρα 100 γιατι την ηξερα παπαγαλια ολη.Ειναι μαλακια να χασετε ενα σιγουρο βαθμο και να παρετε στο τελος μεγαλυτερο σε μαθηματα δυσκολοτερα.
Αν στρωθειτε ακομη κ αν δν την εχετε διαβασει τοσο καλα βγαινει ανετα

Good luck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Τελείωσε κανείς την ύλη; Εγώ είμαι στις τελευταίες σελίδες του 3ου Κεφ! Έχω κάνει μια φορά επανάληψη το πρώτο ΚΕφ. και τώρα θα κάνω το 2ο...Πρέπει πολλές όμως ρε γμτ, γιατί τα ξεχνάς εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ρεβέκκα.. δεν είσαι η μόνη!! έτσι για να μην νιωθεις μοναξιά το λέω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Ρεβέκκα.. δεν είσαι η μόνη!! έτσι για να μην νιωθεις μοναξιά το λέω..

κάποιος που με καταλαβαίνει!!!!!!!:'(θενκς!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top