Χωρισμός. Και τώρα τι κάνουμε;

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.

άριστη μαθήτρια!

που είμαι ένα αρκετά όμορφο κορίτσι,

Κοπελίτσα μου,αφού σε χαρακτηρίζουν όλα τα παραπάνω,απορώ γιατί κάνεις τον κόπο να ρωτάς σε ένα φόρουμ,για τόσο γελοία θέματα,που σίγουρα ένα άτομο με τα προαναφερθέντα χαρακτηριστικά θα έλυνε για πλάκα.
Ή μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποιες ''σταθερές''? Χμ? :)




Τι σημαίνει αυτό;;;; Εκείνος που έλεγε πως δεν ήθελε να με χάσει τώρα με αφήνει..

Και εσύ στην αρχή του είπες πως δεν θες να κάνεις κάτι μαζί του,αλλά μετά ''άρχισε να σε γοητεύει'' και έκανες .Σου λέει κάτι αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Κοπελίτσα μου,αφού σε χαρακτηρίζουν όλα τα παραπάνω,απορώ γιατί κάνεις τον κόπο να ρωτάς σε ένα φόρουμ,για τόσο γελοία θέματα,που σίγουρα ένα άτομο με τα προαναφερθέντα χαρακτηριστικά θα έλυνε για πλάκα.
Ή μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις κάποιες ''σταθερές''? Χμ? :)






Και εσύ στην αρχή του είπες πως δεν θες να κάνεις κάτι μαζί του,αλλά μετά ''άρχισε να σε γοητεύει'' και έκανες .Σου λέει κάτι αυτό?

Όσον αφορά το πρωτο...μπορεί να φαίνεται γελοιο.έχεις δικιο...όμως δεν εχω αυτοπεποιθηση και πρεπει να δουλέψω με τον εαυτο μου γενικά...τώρα για το δευτερο....του είπα οχι αρχικα γτ μου ήρθε αποτομα το οτι του αρεσα...δεν το περίμενα...και ίσως με γοήτευσε το ότι μου έκανε κοπλιμεντα και ελεγε ωραία λογια..έτσι γοητεύτηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κοπελια μια συμβουλη απο εμενα.
Μη στεναχωριεσαι οταν χωριζεις.
Οπως λεει και η παροιμια υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.
Βγες εξω και θα δεις εχει ελευθερους αντρες.
Ε ολο και καποιον θα βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherchez

Νεοφερμένος

Ο Cherchez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Κοπελια μια συμβουλη απο εμενα.
Μη στεναχωριεσαι οταν χωριζεις.
Οπως λεει και η παροιμια υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.
Βγες εξω και θα δεις εχει ελευθερους αντρες.
Ε ολο και καποιον θα βρεις

Τον λενε σωτηρη 13 και θελει ν σου δηλωσει οτι ειναι single και available
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Cherchez οχι δε θελω να δηλωσω αυτο απλα θυμαμαι τι επαθα και εγω στον 1ο χωρισμο.
Απλα συμβουλη δινω στην κοπελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
μη βασανιζεις τον εαυτο σου με ερωτησεις του τυπου <<γιατι χωρισαμε?>> κλπ.ειναι απλο, απλως βαρεθηκε...ειναι πολυ σηνυθισμενο στις ηλικιες μας..... μη σου πω δηλαδη, χωρις να θελω να σε στενοχωρησω, οτι δεν ηταν και ποτε ερωτευμενος απλα του αρεσες και σου ειπε οτι σου ειπε απλως για να σε ριξει......τα αγορια τις κανουμε κατι τετοιες χαζομαρες....:P....κοιτα απο οσες σχεσεις εχω δει να δημιουργουνται στα σχολικα εως τωρα χρονια μου(που οι περισσοτερες ξεκινησαν ως πολυ μεγαλοι ερωτες και πολυ μεγαλα λογια) μονο 2 εχουν κρατησει ως τωρα(και δεν ειμαι σιγουρος μεχρι ποτε)......κατα τη γνωμη μου ομως αυτο ειναι λογικο.....ειμαστε 17-18 χρονων ψαχνομαστε και θελουμε νεες εμπειριες......με οσα κοριτσια και αν εχω κανει σχεση(θα μπου πειτε τωρα:<<τι σοβαρη σχεση να κανεις σε αυτην την ηλικια?>> και θα συμφωνησω..) με κανενα δεν κρατησε πανω απο μηνα και δεν το μετανιωνω....σιγουρα θα σου περασει (μπορει να σου εχει περασει ηδη)....απλως κοιτα να μην επηρεασει το διαβασμα σου,αν και απο οτι λες δε νομιζω να εχεις προβλημα....:clapup:.....παντως για να λεμε την αληθεια και αυτη η πικρα μετα το χωρισμο εχει τη γλυκα της.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
μη βασανιζεις τον εαυτο σου με ερωτησεις του τυπου <<γιατι χωρισαμε?>> κλπ.ειναι απλο, απλως βαρεθηκε...ειναι πολυ σηνυθισμενο στις ηλικιες μας..... μη σου πω δηλαδη, χωρις να θελω να σε στενοχωρησω, οτι δεν ηταν και ποτε ερωτευμενος απλα του αρεσες και σου ειπε οτι σου ειπε απλως για να σε ριξει......τα αγορια τις κανουμε κατι τετοιες χαζομαρες....:P....κοιτα απο οσες σχεσεις εχω δει να δημιουργουνται στα σχολικα εως τωρα χρονια μου(που οι περισσοτερες ξεκινησαν ως πολυ μεγαλοι ερωτες και πολυ μεγαλα λογια) μονο 2 εχουν κρατησει ως τωρα(και δεν ειμαι σιγουρος μεχρι ποτε)......κατα τη γνωμη μου ομως αυτο ειναι λογικο.....ειμαστε 17-18 χρονων ψαχνομαστε και θελουμε νεες εμπειριες......με οσα κοριτσια και αν εχω κανει σχεση(θα μπου πειτε τωρα:<<τι σοβαρη σχεση να κανεις σε αυτην την ηλικια?>> και θα συμφωνησω..) με κανενα δεν κρατησε πανω απο μηνα και δεν το μετανιωνω....σιγουρα θα σου περασει (μπορει να σου εχει περασει ηδη)....απλως κοιτα να μην επηρεασει το διαβασμα σου,αν και απο οτι λες δε νομιζω να εχεις προβλημα....:clapup:.....παντως για να λεμε την αληθεια και αυτη η πικρα μετα το χωρισμο εχει τη γλυκα της.....:P

Χαχα δε με στεναχωρειτε...ίσα ίσα εκτιμώ τις απόψεις σας που είστε αποστασιοποιημενοι από το θέμα ;) συμφωνώ αρκετά...εμείς ήμασταν μαζί 7 μήνες...και πράγματι πιστεύω πως δεν ήταν αληθινα ερωτευμενος..απλά ηταν ενας εντονος ενθουσιασμος :/ χαχα ναι έχει γλύκα :P ελπίζω να το θυμάμαι μετά απο καιρό και να γελάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Χαχα δε με στεναχωρειτε...ίσα ίσα εκτιμώ τις απόψεις σας που είστε αποστασιοποιημενοι από το θέμα ;) συμφωνώ αρκετά...εμείς ήμασταν μαζί 7 μήνες...και πράγματι πιστεύω πως δεν ήταν αλβιόνα ερωτευμενος..απλά ηταν ενας εντονος ενθουσιασμος :/ χαχα ναι έχει γλύκα :P ελπίζω να το θυμάμαι μετά απο καιρό και να γελάω :P

Χαχα έτσι πάει. Θα το βλέπεις αποστασιοποιημένα και θα γελάς μετά από καιρό. Αλλά στη ζωή, καλό είναι να αποκτούμε εμπειρίες, να έχουμε βιώματα, να ζούμε την καθημερινότητα όπως είναι. Σκέψου ότι για να γνωρίσεις έναν άνθρωπο καλά πόσο μάλλον να τον ερωτευτείς θέλει καιρό. Ειδάλλως μιλάμε για αμιγώς σεξουαλικές σχέσεις με συγκεκριμένο στόχο: το σεξ και τίποτα άλλο. Εκεί δεν θέλει συναίσθημα ή μια καλή γνωριμία των εμπλεκομένων. Ο καθένας κάνει εκείνο που τον εκφράζει και πορεύεται αναλόγως. Σε καμία περίπτωση ΜΗ γίνεις καχύποπτη και αρνητική σε άλλους άντρες που ενδεχόμενα γνωρίσεις στην από εδώ και πέρα ζωή σου. Να ξέρεις ότι η κάθε περίπτωση (αρνητική ή θετική) είναι μεμονωμένο περιστατικό διότι ο κάθε άνθρωπος μεγαλώνει με διαφορετικά βιώματα και αρχές. Οι γενικεύσεις είτε για γυναίκες είτε για άνδρες οδηγούν σε λάθος μονοπάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Να σου πω και εγω, μιας και είμαι κοπέλα, πάω τριτη λυκειου, τωρα όσον αφορα το αν είμαι όμορφη, έξυπνη και άριστη δεν νομίζω να αφορα κανεναν οπότε και δεν το θεωρω σκόπιμο να το αναφέρω. Όλοι όσοι ειναι συνειδητοποίημενοι σε αυτη τη τάξη, καταβάλουν μια αξιοθαύμαστη προσπάθεια υπομονής και αντοχής ασχέτως το εαν αυτη αποφέρει καρπούς ή όχι. Μονο ενα θα σου πω. Δεν αξίζει να κλαις και να χαλιεσαι για κάτι τέτοιο. Έχεις να γνωρίσεις στη ζωη σου, ενα σωρό ακόμη. Δεν χάλασε η δουλεια σε έναν. Thanks god εμένα κάτι τετοια σκηνικά ούτε ενα βράδυ δεν κρατάνε. :P Πάντως προτίμησα να απεχω, απο το να αποσυντονιζομαι και να κλαιω ΔΙΧΩΣ ΛΌΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ. Μην στεναχωριεσαι εσυ, γράψε πανελλήνιες με το καλο και μετα θα σου βρω εγω ενα τσούρμο όμορφα παιδια αν θες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Να σου πω και εγω, μιας και είμαι κοπέλα, πάω τριτη λυκειου, τωρα όσον αφορα το αν είμαι όμορφη, έξυπνη και άριστη δεν νομίζω να αφορα κανεναν οπότε και δεν το θεωρω σκόπιμο να το αναφέρω. Όλοι όσοι ειναι συνειδητοποίημενοι σε αυτη τη τάξη, καταβάλουν μια αξιοθαύμαστη προσπάθεια υπομονής και αντοχής ασχέτως το εαν αυτη αποφέρει καρπούς ή όχι. Μονο ενα θα σου πω. Δεν αξίζει να κλαις και να χαλιεσαι για κάτι τέτοιο. Έχεις να γνωρίσεις στη ζωη σου, ενα σωρό ακόμη. Δεν χάλασε η δουλεια σε έναν. Thanks god εμένα κάτι τετοια σκηνικά ούτε ενα βράδυ δεν κρατάνε. :P Πάντως προτίμησα να απεχω, απο το να αποσυντονιζομαι και να κλαιω ΔΙΧΩΣ ΛΌΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ. Μην στεναχωριεσαι εσυ, γράψε πανελλήνιες με το καλο και μετα θα σου βρω εγω ενα τσούρμο όμορφα παιδια αν θες! ;)

Την καλύτερη δουλειά κάνεις που απεχεις...κι εγώ αυτο θα ηθελα αλλά αυτά δεν τα προγραμματιζεις..αν σου ερθει, ήρθε :/ σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου! :) χαχαχ ναι υπάρχουν πολλοί εκεί έξω, θα ξετυφλωθω κάποτε και θα καταλάβω ότι δεν έχασα και το κελεπούρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Την καλύτερη δουλειά κάνεις που απεχεις...κι εγώ αυτο θα ηθελα αλλά αυτά δεν τα προγραμματιζεις..αν σου ερθει, ήρθε :/ σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου! :) χαχαχ ναι υπάρχουν πολλοί εκεί έξω, θα ξετυφλωθω κάποτε και θα καταλάβω ότι δεν έχασα και το κελεπούρι :P

Θα δεις το φως το αληθινό όπως λέει και ο ψαλμός. :P Πέρα από την πλάκα, αυτό που προέχει τώρα είναι οι Πανελλήνιες. Ξέχνα τα όλα τ' άλλα τώρα. Οι μέρες μετρούν αντίστροφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Την καλύτερη δουλειά κάνεις που απεχεις...κι εγώ αυτο θα ηθελα αλλά αυτά δεν τα προγραμματιζεις..αν σου ερθει, ήρθε :/ σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου! :) χαχαχ ναι υπάρχουν πολλοί εκεί έξω, θα ξετυφλωθω κάποτε και θα καταλάβω ότι δεν έχασα και το κελεπούρι :P

Επέτρεψε μου αλλα: σιγα τα ωα, βλακείες που δεν μπορείς να το ελεγξεις. Έχω διαφωνήσει πολλες φορες γι αυτο το θέμα και γενικότερα για το το εστι έρωτας. Οι απόψεις μου δεν συνάδουν με κανενός. Εγω το χω προγραμματίσει και το ελέγχω. Ειναι ολα θέμα αυτοελέγχου και πειθαρχίας. Ξερω τι θέλω, ποτε το θέλω, τι θα κάνω και ποτε θα το κάνω! Να σαι καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επέτρεψε μου αλλα: σιγα τα ωα, βλακείες που δεν μπορείς να το ελεγξεις. Έχω διαφωνήσει πολλες φορες γι αυτο το θέμα και γενικότερα για το το εστι έρωτας. Οι απόψεις μου δεν συνάδουν με κανενός. Εγω το χω προγραμματίσει και το ελέγχω. Ειναι ολα θέμα αυτοελέγχου και πειθαρχίας. Ξερω τι θέλω, ποτε το θέλω, τι θα κάνω και ποτε θα το κάνω! Να σαι καλα! :)

Για να καταλάβω: Θα πεις "ωραία μέρα σήμερα, δεν έχω και πολύ διάβασμα, ψιλοβαριέμαι κιόλας, θα γνωρίσω κάποιον που θα τον ερωτευτώ". Βγαίνεις έξω, τον βρίσκεις (ή έστω σε βρίσκει), τον ερωτεύεσαι και σε ερωτεύεται. :confused: Κατά παραγγελία, καλή φάση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τον λενε σωτηρη 13 και θελει ν σου δηλωσει οτι ειναι single και available


Σωτήρη 13 είμαι κι εγώ όμορφη, έξυπνη, καλή μαθήτρια, κορμάρα (:redface:), ελαφρώς φαντασιόπληκτη και single. Όρμα εδώ :P

Γεια σε όλους! Θα ήθελα να συζητήσουμε αυτό το θέμα, καθώς βιώνω αυτή την κατάσταση τον τελευταίο καιρό. Αρχικά να σας δώσω κάποιες πληροφορίες για μένα. Είμαι 18 χρονών, συμπαθητική κοπέλα, έξυπνη και με χιούμορ. Ωστόσο είμαι πολύ ντροπαλή και χωρίς πολλή αυτοπεποίθηση. Γι' αυτό και δε με πλησιάζουν εύκολα, ιδίως τα αγόρια. όλα αυτά ώσπου πέρυσι ένας συμμαθητής μου μου εξομολογήθηκε πως είναι ερωτευμένος μαζί μου. Εγώ δεν ήθελα να κάνουμε τίποτα, αλλά με τον καιρό μιλούσαμε, γνωριστήκαμε και άρχισε να με γοητεύει. Μου μιλούσε πολύ όμορφα και γλυκά και ενθουσιάστηκα, ήταν άλλωστε η πρώτη φορά που μου μιλούσε κάποιος έτσι. ήμασταν μαζί λοιπόν, όλα ήταν πολύ όμορφα. Μου έδωσε το πρώτο μου φιλί, βγαίναμε κλπ κλπ. Μετά από 6 μήνες σχέσεις περίπου φάνηκαν κάποια σύννεφα. Δεν μιλούσαμε πια τόσο πολύ, εγώ ένιωθα ανασφάλεια πως θα με αφήσει, ενώ κάτι τέτοιο δεν ίσχυε. Τσακωνόμασταν λιγάκι, τίποτε σημαντικό...περνούσε γρήγορα. Ενώ ήμασταν καλά μια μέρα μου είπε πως θέλει να κάνουμε ένα διάλειμμα στη σχέση μας..Στεναχωρήθηκα τόσο πολύ, αλλά το σεβάστηκα. Πονούσα που περίμενα και αυτός περνούσε καλά το διάστημα αυτό ενώ ήξερε ότι υποφέρω. Τελικά μετά από δυο βδομάδες αναμονής μου είπε να χωρίσουμε γιατί βλέπει ότι δεν βγάζει πουθενά. Τι σημαίνει αυτό;;;; Εκείνος που έλεγε πως δεν ήθελε να με χάσει τώρα με αφήνει..Πόνεσα πολύ, έκλαψα..έχουν περάσει σχεδόν δυο μήνες..τον βλέπω στο σχολείο και πονάω, αν και δεν το δείχνω. έχω κάνει πολλή προσπάθεια και τώρα είμαι καλύτερα, όμως ξεσπάω μερικές φορές. Μου λείπει κάποιες στιγμές, άλλες με κατηγορώ..λέγοντας πως εγώ φταίω.. Δεν λέω πως δεν έφταιξα,κι αυτός έφταιξε κι εγώ..αλλά δεν ήθελα να τα παρατήσουμε τόσο εύκολα. όλα τα ζευγάρια έχουν κάποιες δυσκολίες κάποια στιγμή..αυτός έφυγε με την πρώτη. Θα ξαναερωτευτώ κάποιον έτσι; πώς να σταματήσω να τον σκέφτομαι;...τι να κάνω για να νιώσω καλύτερα;
Αν έχετε περάσει παρόμοιες καταστάσεις δώστε την εμπειρία σας..πώς το περάσατε, τι νιώσατε, τι αισθάνεστε τώρα γ' αυτό το γεγονός;

Είμαι χάλια στις συμβουλές για σχέσεις (πέφτω σε μπετόςτοκους) αλλά προσπάθησε να μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω. Δώσε βάση στα μαθήματα σου, έτσι κι αλλιώς τελειώνεις και να είσαι σίγουρη πως θα ξαναερωτευτείς (μην φοβάσαι) και πως θα καταλάβεις πως τα "γκομενικά" δεν είναι το σημαντικότερο πράγμα. Έτσι κι αλλιώς από εδώ και πέρα θα ξεκινήσεις την ζωάρα σου. Υπομονή λίγο ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ξερω τι θέλω, ποτε το θέλω, τι θα κάνω και ποτε θα το κάνω! Να σαι καλα!

Η συνταγή είναι χημικός ευνουχισμός εν καιρώ πανελληνιών ή και γενικότερα και αυξομείωση των δόσεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι είμαι γ λυκείου. άριστη μαθήτρια! όλοι περιμένουν από μένα να τα πάω περίφημα, όχι πως δεν το αξίζω, έχω δουλέψει σκληρά τόσα χρόνια..και τώρα μου έτυχε αυτό. Με έχει αποσυντονίσει αρκετά..τον σκέφτομαι συνέχεια..όντως ήταν δικαιολογία..γιατί γενικά δεν ήταν ποτέ ξεκάθαρος απέναντί μου..να φανταστείτε με χώρισε με μήνυμα στο facebook..ούτε να με κοιτάξει στα μάτια δεν είχε το θάρρος..
Και μόνο αυτό που υπογράμμισα από τα λεγόμενά σου,είναι αρκετό για να σου δώσει αφορμή να προχωρήσεις. Πάσο στο ότι ζούμε σε εποχές που τα social media δίνουν και παίρνουν,πάσο στο ότι μπορεί να ήθελε χρόνο (που δικαιολογία μου φαίνεται) αλλά ό,τι και να είναι μου φαίνεται το λιγότερο γελοίο να ανοικοινώνεις κάτι τέτοιο μέσω fb.
Last but not least,life goes on.Όλα τα πράγματα τελειώνουν όσο πιο νωρίς το συνειδητοποιήσεις τόσο πιο "ανώδυνες" θα είναι τέτοιες καταστάσεις για΄σένα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Την φέρι να την ακούτε στα ερωτικά, κάτι παραπάνω ξέρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Τρια πραγματα δεν εχω διαβασει ολα τα μηνυματα και δεν ξερω τι ειπωθηκε αλλα βρες αλλον,οταν οχρονος τα κανει ολα παλι πεδιαδα θα λες εχανα τον χρονο μου,το πιο ωραιο ειναι το επομενο λιμανι...οι σχεσεις στο λυκειο ειναι πασαλληματα προσπαθησε να περνας καλα εαν σε χαλαει σκισε τη σελιδα και turn the page,δεν ηταν ερωτας περνας μια φαση απορριψης και πληγωμενου εγωισμου πολυ εντονα...προσπαθησε να εχεις συγκρατημενα συναισθηματα και να πεις στον εαυτο σου revenge σκισε σελιδα turn the page,συμπεριφερσου οπως σου συμπεριφερεται ετσι δνε θα σε περναει κ για ηλιθια,ξερεις you know im such a fool for you κ τετοια μακρυα,πρωτα η αξιοπρεπεια σου,σερωτευσου παραφορα με καποιον που σε θελει παραφορα απειρα συναισθηματα απειρα φιλια αυτον που θα σε προσεχει σαν τον εαυτο του κ ασε τον χαλβα κ οπως λεει κ το ασμα all the MEANINGLESS AND EMPTY WORDS HE SPOKES

https://www.youtube.com/watch?v=hUFPooqKllA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Και μόνο αυτό που υπογράμμισα από τα λεγόμενά σου,είναι αρκετό για να σου δώσει αφορμή να προχωρήσεις. Πάσο στο ότι ζούμε σε εποχές που τα social media δίνουν και παίρνουν,πάσο στο ότι μπορεί να ήθελε χρόνο (που δικαιολογία μου φαίνεται) αλλά ό,τι και να είναι μου φαίνεται το λιγότερο γελοίο να ανοικοινώνεις κάτι τέτοιο μέσω fb.
Last but not least,life goes on.Όλα τα πράγματα τελειώνουν όσο πιο νωρίς το συνειδητοποιήσεις τόσο πιο "ανώδυνες" θα είναι τέτοιες καταστάσεις για΄σένα.:)

όντως με τα social media όλα είναι πιο εύκολα...και λιγότερο ανθρώπινα συνάμα :/ Με φλέρταρε από το φβ, με γνώρισε από το φβ, με χώρισε από το φβ... Το να ανακοινώνεις σε μια κοπέλα που για κάποιους μήνες υποτίθεται την "αγαπούσες" ότι την χωρίζεις μέσω φβ αυτό την υποτιμά..δηλαδή δεν άξιζα να με συναντήσει για μισή ώρα; ή έστω ένα τηλέφωνο τουλάχιστον;...δεν αξίζει..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Και μόνο που σου το είπε μέσω Facebook,αρκεί για να καταλάβεις ότι δεν αξίζει να χαλιέσαι για αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top