Εξεταστική

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ο στόχος είναι να τα περάσω όλα.....Για να δούμε τι θα γίνει!Πάντως οπωσδήποτε τα εργαστήρια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Θα δώσω 5 μαθήματα παραπάνω απλά δεν μπορώ.Την ίδια μέρα γράφω βυζαντινή φιλολογία και βυζαντινή ιστορία Α όποτε το κάψιμο δεν το γλυτώνω.Επίσης δίνω αρχαία(οιδίποδα),κλασική αρχαιολογία Α και ιστορία τέχνης.Μόνο που τα έγραψα αγχώθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Λοιπον, 5/7 ευχομαι τουλαχιστον αυτα να τα περασω! Διαβαζω τις πρωινες ωρες μεχρι το απογευμα μετα τις 8-8:30 δε γινεται να συνεχισω ειναι η ωρα της βολτας!:studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Εμένα πάλι με πιάνει η όρεξη να διαβάζω τα μεσάνυχτα. :eek:

όπως τώρα πχ που διαβάζεις :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Τώρα δε διαβάζω, τα διάβασα και περιμένω να έρθει η Πέμπτη να δώσω. :P

εγώ γιατί ποτέ δεν έχω καταφέρει να τελειώσω το διάβασμα και να περιμένω τρεις μέρες για να πάω να δώσω;; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Χαχ, είπα να αλλάξω τακτική γιατί αλλιώς αγχώνομαι.
Έχω και άλλα διαβασμένα. :Ρ

Εγω τελειωνω την υλη 3 μερες αφοτου δωσω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
2/5 ?? ξεκόλλα :P χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγω τελειωνω την υλη 3 μερες αφοτου δωσω:hmm:
Διαβάζεις το μάθημα αφού το έχεις δώσει; :eek:
Και εμένα δε μου βγαίνει πάντα η ύλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Tην Δευτερα γραφω πληροφορικη εργ.

OMIGAH!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εγω δινω την αλλη εβδομαδα αλλα τοσο μεγαλη που ειναι η υλη και δε τελειωνω ακομη μου εχουν σπασει τα νευρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eμενα δεν είναι τόσο μεγάλη η υλη αλλα είναι αρκετα δυσνοητα,ειδικά η πληροφορική

Τη Δευτέρα 1ο μαθημα 15 λεπτα εξέτασης οπου μέσα σε αυτα τα λεπτά πρεπει να σκεφτούμε την ασκηση που θα μας δωσει,να φτιαξουμε το προγραμμα στο pc να το ανεβάσουμε στο eclass και μετά να του εξηγησουμε τι ακριβώς κανει το προγραμμα ..
Και ολα αυτά τα θέλει σε 15 λεπτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
...


Γιατί την άλλαξα τελευταία στιγμή.


Γιατί :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους! Να σκίσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ουάάά, έχω αγχωθεί. :(
Δίνω αύριο και δίνω και εύκολα μαθήματα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το ενα μαθημα εχει φυγει κιολας απο τις 12 Γεναρη, μιας και ειχαμε παραδοσει εργασια, οποτε εξεταστηκαμε προφορικα!! Λογικα ενα 8 στη χειροτερη το εχω τσεπωσει...
Σημερα διναμε παιδικη λογοτεχνια, και μιας και τα βιβλια του καθηγητη ηταν επιεικως απαραδεκτα, κανεις δε μπορεσε να τα διαβασει (και οσοι τα διαβασαν δεν τα καταλαβαν), σταυρωνουμε τα χερια μας και εναποθετουμε τις ελπιδες μας στο λογοτεχνικο μας ταλεντο!! Εδω, αν καταφερα να το περασω, ενα 7 θα παρω κι αυτο στην καλυτερη περιπτωση!!
Την αλλη δευτερα δινω φυσικη (χαχαχαχαχαχαχα:P), αλλα μιας και καταφερα να εξασφαλισω 3 βαθμους απο τα εργαστηρια και τις προοδους δεν αγχωνομαι ιδιαιτερα!! Ε τι σκατα, ενα 2 δε θα το γραψω:P (συνηθως δεν παω ετσι στην εξεταστικη, αλλα τη φυσικη απλα δεν την αντεχω...)
Την επομενη μερα παιδαγωγικη και διδακτικη του θεατρου, που ειναι το στοιχειο μου, οποτε δε φοβαμαι:)!!
Μετα πληροφορικη (σχετικα ευκολο μαθημα, αλλα με αρκετα περιεργο καθηγητη... κοβεσαι και δεν καταλαβαινεις γιατι:worry:)!!
Και τελος, το μεγαλο βασανο, εκπαιδευτικη ψυχολογια με μια υλη τεραστια και ενα βιβλιο ισα με 2 τομους της Ιατρικης... Και το χειροτερο?? 20 λεπτη ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ εξεταση!! Με αλλα λογια, κλαφτα Χαραλαμπε:P!!!

Κατι μου λεει οτι θα παει πολυ μετρια αυτη η εξεταστικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
για λέγετε , αύριο που δίνω τι πρέπει να έχω μαζί μου?το βιβλιάριο σπουδών μόνο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
για λέγετε , αύριο που δίνω τι πρέπει να έχω μαζί μου?το βιβλιάριο σπουδών μόνο?:hmm:

και την living doll :P

εκτός από το βιβλιάριο σπουδών πάρε και την αστυνομική ταυτότητα, σε μας την ζητάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top