[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Κανεις δεν θελει αρχιτεκτονικη???(μονο 2-3 ατομα ξερω εδω μεσα) αυτο σημαινει πως μειωνεται η ζητηση ή οτι δεν καιγονται στο pc? :$
Για την αρχιτεκτονικη χρειαζεται και πολυ παραπανω χρημα δεν θα βρεις τοσα πολλα ατομα πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Για την αρχιτεκτονικη χρειαζεται και πολυ παραπανω χρημα δεν θα βρεις τοσα πολλα ατομα πια
για το σχεδιο εννοεις ε?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

kate.ampa

Νεοφερμένος

Η kate.ampa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ψυχολογια θεσσαλονικης!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasia Pit.

Νεοφερμένος

Η Vasia Pit. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Και εγω ψυχολογια στη Σαλονικα λεω! Και μετα μεταπτυχιακο οπωσδηποτε ομως..!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Σ.Μ.Υ. Σχολή Μονίμων Υποαξιωματικών :)

Καλή μας επιτυχία και ο Θεός βοηθός... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Neapolitis και εγώ εχω ακούσει τα καλύτερα! Με βολεύει κιόλας γιατί η σχολή απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου οπότε γλίτωνω ενοίκιο. ;-) Έχει μια βασάρα όμως!!! :-P

Dhmh το τόνισα ότι δεν είναι οριστική η απόφαση μου. :-P Καιρό τώρα αμφιταλαντευομαι ανάμεσα σε 4-5 σχολές. Μια υπερισχύει η μια, μια η άλλη. ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω παιδια φαρμακευτικη σκεφτομαι αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παιδαγωγικο θεσσαλονίκης :D
έλα βρε συναδέλφισσαααα :D

Πολλά έχω στο νου μου. Επαγγελματική αποκατάσταση ή πραγματικό ενδιαφέρον; Αθήνα ή να κάνω υποχώρηση και να πάω αλλού;
Θα δείξει.....
να την κάνεις,στο έχω ξαναπεί ;) εάν θες μια σχολή πραγματικά,βάλε κάθε πόλη να μην την χάσεις..κι εγώ θα το κάνω..ξέρω πολλά παιδιά που έπιαναν τη σχολή τους και σε άλλες πόλεις,αλλά τελικά δεν τις βάλανε..βλακεία καθαρή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Πρώτη επιλογή ΣΗΜΜΥ του EΜΠ και αν δεν πάνε τόσο καλά τα πράγματα Μαθηματικό Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
να την κάνεις,στο έχω ξαναπεί ;) εάν θες μια σχολή πραγματικά,βάλε κάθε πόλη να μην την χάσεις..κι εγώ θα το κάνω..ξέρω πολλά παιδιά που έπιαναν τη σχολή τους και σε άλλες πόλεις,αλλά τελικά δεν τις βάλανε..βλακεία καθαρή..
Που ξερεις οτι ειχαν την οικονομικη δυνατοτητα να πανε σε αλλη πολη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πολύ χάρηκα που πέσανε οι βάσεις!!!!:D:D:D
αν και εγώ δίνω το '14 αλλά εντάξει.....:)
έτσι θα κυμανθούν και τις επόμενες χρονιές..κι εγω χαρηκα που επεσε ειδικα η θεσσαλονικη :clapup:
οι άλλες πόλεις ήταν αναμενόμενο..τώρα υπομονή,διάβασμα 9 μήνες -όσοι είναι τέλος πάντων- και φύγαμε :D

Που ξερεις οτι ειχαν την οικονομικη δυνατοτητα να πανε σε αλλη πολη; :hmm:
την είχαν αρκετοί,αφού τους ήξερα,γι'αυτο ειπα οτι κανανε βλακεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
έτσι θα κυμανθούν και τις επόμενες χρονιές..κι εγω χαρηκα που επεσε ειδικα η θεσσαλονικη :clapup:
οι άλλες πόλεις ήταν αναμενόμενο..τώρα υπομονή,διάβασμα 9 μήνες -όσοι είναι τέλος πάντων- και φύγαμε :D

σίγα τις πτώσεις μωρε :P δεν αποφάσισαν να τις ρίξουν τις βάσεις (όπου έπεσαν) τα θέματα ήταν τσιμπημένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΥΜΜΗ :D
παιδια να ρωτησω οι τεχνολογικοι/θετικοι ποση ωρα την ημερα διαβαζετε?τωρα που δεν εχουν ανοιξει και τα σχολεια ακομα...νταξει σιγουρα ο καθενας εχει το δικο του προγραμμα αλλα θελω να παρω μια ιδεα γιατι εχω αγχωθει..:p
Εχει και η σχολη που θελω τις βασεις στον θεο (εμπ τουλαχιστον) και οσο κ να διαβασω λεω δεν φτανει.....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ΥΜΜΗ :D
παιδια να ρωτησω οι τεχνολογικοι/θετικοι ποση ωρα την ημερα διαβαζετε?τωρα που δεν εχουν ανοιξει και τα σχολεια ακομα...νταξει σιγουρα ο καθενας εχει το δικο του προγραμμα αλλα θελω να παρω μια ιδεα γιατι εχω αγχωθει..:p
Εχει και η σχολη που θελω τις βασεις στον θεο (εμπ τουλαχιστον) και οσο κ να διαβασω λεω δεν φτανει.....:/
θετικη εδω και δεν διαβαζω σχεδον καθολου τωρα, αν και προσπαθω να μπω σιγα σιγα σε ενα προγραμμα:redface::whistle:
μην σκεφτεσαι ποσες ωρες διαβαζεις. ξεκινα να διαβαζεις μεχρι να κουραστεις;) (εννοω μην σκεφτεσαι οτι αα διαβασα 3-4 ωρες και πρεπει οπωσδηποτε κι αλλο)! ολα με οριο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
μην σκεφτεσαι ποσες ωρες διαβαζεις. ξεκινα να διαβαζεις μεχρι να κουραστεις;) (εννοω μην σκεφτεσαι οτι αα διαβασα 3-4 ωρες και πρεπει οπωσδηποτε κι αλλο)! ολα με οριο:D
Σωστη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπαα αν κατσω ετσι το πιο πιθανο ειναι σε δυο ωρες να πω κουραστηκα ας τα αφησω:p
γι'αυτο λεω ποσες ωρες γιατι θελω να βαλω προγραμμα επειδη μαλλον λειτουργω καλυτερα υπο πιεση!υπερβολες δεν κανω δεν ειμαι τετοιο ατομο απλα θελω να βαλω προγραμμα ομως ειπα γιατι πρωτη φορα βαζω εναν τοσο υψηλο στοχο!

*οπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ΥΜΜΗ :D
παιδια να ρωτησω οι τεχνολογικοι/θετικοι ποση ωρα την ημερα διαβαζετε?τωρα που δεν εχουν ανοιξει και τα σχολεια ακομα...νταξει σιγουρα ο καθενας εχει το δικο του προγραμμα αλλα θελω να παρω μια ιδεα γιατι εχω αγχωθει..:p
Εχει και η σχολη που θελω τις βασεις στον θεο (εμπ τουλαχιστον) και οσο κ να διαβασω λεω δεν φτανει.....:/

Κατ'αρχάς είναι ΗΜΜΥ (Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών).Όσον αφορά το χρόνο διαβάσματος είναι θέμα των προσωπικών σου ικανοτήτων ικανοτήτων και δυνατοτήτων δηλαδή δεν απομνημονευούν(βλ. ΑΟΔΕ) ή κατανοούν κάτι στον ίδιο χρόνο όλοι οι άνθρωποι.Βέβαια δεν θα είναι όλες οι περίοδοι του χρόνου ίδιες γιατί στην αρχή θα πρέπει να βγάλεις την ύλη και να κατανοήσεις την ύλη ενώ αφού τελειώσεις την ύλη θα έχεις επαναλήψεις τα οποία δεν σου παίρνουν τον ίδιο χρόνο.

Όπως και να 'χει είναι θέμα προσωπικό και αν θέλεις μια συμβουλή είναι να έχεις υπομονή,συνεχή συγκέντρωση στο στόχο σου και ένα πρόγραμμα τόσο βραχυπρόθεσμο όσο και μακροπρόθεσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΥΜΜΗ :D
παιδια να ρωτησω οι τεχνολογικοι/θετικοι ποση ωρα την ημερα διαβαζετε?τωρα που δεν εχουν ανοιξει και τα σχολεια ακομα...νταξει σιγουρα ο καθενας εχει το δικο του προγραμμα αλλα θελω να παρω μια ιδεα γιατι εχω αγχωθει..:p
Εχει και η σχολη που θελω τις βασεις στον θεο (εμπ τουλαχιστον) και οσο κ να διαβασω λεω δεν φτανει.....:/

τεχνολογική και εγώ με τους ίδιους στόχους με εσένα..κοίτα,εγώ διαβάζω γύρω στις 6 ώρες καθημερινα και στα θερινα μαθηματα αλλά και πέρσι..το κυριότερο είναι να διαβάσεις ποιοτικά..ξέρω περιπτώσεις που ήταν ώρες σε μια καρέκλα και το βιβλίο το "προσκυνούσαν"..οπότε όχι εξοντωτικό αλλά εντατικό διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
μπαα αν κατσω ετσι το πιο πιθανο ειναι σε δυο ωρες να πω κουραστηκα ας τα αφησω:p
γι'αυτο λεω ποσες ωρες γιατι θελω να βαλω προγραμμα επειδη μαλλον λειτουργω καλυτερα υπο πιεση!υπερβολες δεν κανω δεν ειμαι τετοιο ατομο απλα θελω να βαλω προγραμμα ομως ειπα γιατι πρωτη φορα βαζω εναν τοσο υψηλο στοχο!

*οπως
σε καταλαβαινω γιατι κι εγω στα θερινα εβαζα προγραμμα για να μην διαβαζω πολυ λιγο, αλλα δεν τα καταφερνα! νομιζω πως αν ξεκινησουν τα σχολεια, θα μπεις αυτοματα σε ενα προγραμμα και θα πιεζεσαι λογω χρονου οποτε, οπως λες, θα αποδιδεις και καλυτερα;) το βασικο...μην αγχωνεσαι με αυτο το θεμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top