Φιλία και συμφέρον

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εδώ και ένα μήνα περίπου τα Σάββατα πάω με έναν φίλο,τα αδέρφια του και καμια φορα καναν κολλητο ή ξαδερφο του και βγαινουμε με το αμαξι τους εκτος πολεως!!!Εχουμε καλη σχεση ωστοσο δεν μου αρεσει να νομιζει πως τον εκμεταλευομαι επειδη εχει το μεσο και οτι μου κανουν τον ταξιτζη!!Και σημερα θα παμε μαλλον και θα ερθει και ενας αλλος κοινος φιλος βεβαια εγω παντα παω σχεδον μαζι τους και φιλικα παντα αυτος που τα μεγαλυτερα αδερφια του με πηγαινουν παντου λεει μια χτες "ας μην ειχες εμενα κακομοιρη και δεν θα πηγαινες πουθενα".Δεν εννοει πως του χρωσταω χαρη ή οτι ειμαι κακομοιρης το ειπε στο αστειο και μια φορα που του πα ρε συ εσεις με πατε παντου και εγω δεν μπορω μου ειπε εσυ φερνεις και κοπελες καμια φορα και μετραει!!Σκεφτομαι σημερα να του πω να δωσω ενα 10ευρω και βεβαια αν παμε εκει που σχεδιαζουμε σιγουρα καποιο ποσο για βενζινη!!Αλλα ακομα και αν παμε κλασσικα καπου αλλου να το πω..τωρα σε αυτον; Στον αδερφο του; Δεν ξερω..και σκεφτομαι πως θα το πω; Οτι δηλαδη δεν θελω να νομιζουν οτι τους εκμεταλευομαι; Και ξερω οτι δεν θα τα δεχτει αλλα δεν θελω απο την μια να νομιζει πως διασκεδαζω και περναω καλα,πηγαινοντας με σε αποστασεις μιας ωρας και στα καλυτερα clubs και δεν δινω τιποτα ουτε να φανει σαν να λεω..παρε ενα 10ευρω επειδη με "σερνεις" σε clubs μην ΣΟΥ ΧΩ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ!!! Δεν ξερω ρε παιδια τι να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν αισθάνεσαι λιγάκι περίεργα κάνε την κίνηση και συζήτα το μαζί του.....μην κολλάς σε μικροπράγματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ε, μαλακίες τώρα, μη στεναχωριέσαι.Κέρνα κάνα σφηνάκι καμιά φορά και όλα οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βγηκαμε τελικα χτες νταξει δεν ητανε περιβαλλον για να κερασω γινοτανε χαμος!! Σκεφτηκα οταν ξαναπαμε αν βαλουν βενζινη να δωσω εννοειται και αν παμε την αλλη βδομαδα σε ενα μερος που ναι μια ωρα απο πολη θα δωσω χωρις σκεψη!! Απλα χθες πηγαμε πιο κοντα και ηταν και ενας αλλος φιλος μας και δεν ητανε καλη ωρα..νταξει δεν εγινε κατι δικο μου ειναι το θεμα οι αλλοι δεν το χουν σκεφτει πιστευω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Τι θεμα ειναι αυτο :P

Guidelines για κοινωνικες σχεσεις θα βλεπουμε σε λιγο να ζητανε.

Jesus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βασικά γιατί το σκέφτεσαι τόσο πολύ; Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Του λες ξεκάθαρα αυτό που σκέφτεσαι και τελείωσε. Ε ναι κέρνα και μια φορά και είσαι εντάξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τι θεμα ειναι αυτο :P

Guidelines για κοινωνικες σχεσεις θα βλεπουμε σε λιγο να ζητανε.

Jesus.

Ενταξει ρε φιλε δεν εχω ξανακολλησει με τετοια αλλα επειδη με εχει προβληματισει ηθελα την γνωμη σας!! Αν σε χαλαει το θεμα μην γραφεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα κι εγώ ένα φίλο που μας έκανε τον υπεράνω.
Βρε καλέ μου,βρε χρυσέ μου να σου δώσουμε για την βενζίνη.
Τίποτα. Ανένδοτος.
Μετά από κανένα μήνα βγήκε να πει κιόλας ''δεν φτάνει που τους μεταφέρω και μια φορά βενζίνη δεν μου βάλανε''.
Άντε γειά μετά. Ταξιά.Ταξιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ενταξει ρε φιλε δεν εχω ξανακολλησει με τετοια αλλα επειδη με εχει προβληματισει ηθελα την γνωμη σας!! Αν σε χαλαει το θεμα μην γραφεις!!

Ναι μονο που το θεμα,εχει τιτλο φιλια και συμφερον.

Ουδεμια σχεση.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είχα κι εγώ ένα φίλο που μας έκανε τον υπεράνω.
Βρε καλέ μου,βρε χρυσέ μου να σου δώσουμε για την βενζίνη.
Τίποτα. Ανένδοτος.
Μετά από κανένα μήνα βγήκε να πει κιόλας ''δεν φτάνει που τους μεταφέρω και μια φορά βενζίνη δεν μου βάλανε''.
Άντε γειά μετά. Ταξιά.Ταξιά.

Κοιτα ενταξει τα αδερφια του ειναι ξηγημενα δεν τους νοιαζει αυτο και ειναι χαλαροι!!Σκεφτομαι απλα μηπως πουνε 3-4-5 ε μια φορα ας δωσει κατι και αυτος!!Καλα οπως ειπα την αλλη φορα που θα ειναι μεγαλη η αποσταση θα προσφερθω και απο κει και περα χαλαρα,αμα γοθσταρουν οκ αν οχι και παλι οκ!! Ευχαριστω για τις απαντησεις σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top