[30/5/2012] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 49 76.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 8 12.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 4.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 6.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις τελείωσα!! Πφφ πιάστηκε το χέρι μου να γράφει... 11,5 σελίδες έγραψα!! Μια χαρά όμως!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είδα τα θεματάκια σας και τα ψιλοέλυσα, νομίζω ήταν εντάξει.
Οκ, ήθελε γράψιμο αλλά νομίζω δεν ήταν κάτι που δεν είχατε ξανασυναντήσει ή δεν ξέρατε τι να κάνετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου με επιτυχία...
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!
Απ εδώ και στο εξής αλλάζω όνομα και μετονομάζομαι σε dimijim: Ο κυνηγός των Drosophila
Δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει μύγα απ μένα μετά τα σημερινά...
Ένα πράγμα έλεγα χθες:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τις κωλόμυγες
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν την Έκθεση:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τέχνη
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν ταα Μαθηματικά:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ Fermat
Να τι βάλαν...
Δε γίνεται, εμένα κάποιος με έχει καταραστεί
Τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου με επιτυχία...
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!
Απ εδώ και στο εξής αλλάζω όνομα και μετονομάζομαι σε dimijim: Ο κυνηγός των Drosophila
Δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει μύγα απ μένα μετά τα σημερινά...
Ένα πράγμα έλεγα χθες:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τις κωλόμυγες
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν την Έκθεση:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τέχνη
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν ταα Μαθηματικά:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ Fermat
Να τι βάλαν...
Δε γίνεται, εμένα κάποιος με έχει καταραστεί
Τέλος...

γτ δν ηταν καλο θεμα? :/ εμένα πέρσι ήταν απτις αγαπημένες μου ασκήσεις οι drosophila :P :P :P
μην γκρινιάζεις μωρέ, ψυχραιμία... τουλάχιστον έγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου με επιτυχία...
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!
Απ εδώ και στο εξής αλλάζω όνομα και μετονομάζομαι σε dimijim: Ο κυνηγός των Drosophila
Δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει μύγα απ μένα μετά τα σημερινά...
Ένα πράγμα έλεγα χθες:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τις κωλόμυγες
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν την Έκθεση:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τέχνη
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν ταα Μαθηματικά:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ Fermat
Να τι βάλαν...
Δε γίνεται, εμένα κάποιος με έχει καταραστεί
Τέλος...
K εμενα μου τη σπανε οι κολομυγες τρομαξα οταν το ειδα αλλα το θεμα ητανε της πλακας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου με επιτυχία...
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!
Απ εδώ και στο εξής αλλάζω όνομα και μετονομάζομαι σε dimijim: Ο κυνηγός των Drosophila
Δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει μύγα απ μένα μετά τα σημερινά...
Ένα πράγμα έλεγα χθες:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τις κωλόμυγες
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν την Έκθεση:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τέχνη
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν ταα Μαθηματικά:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ Fermat
Να τι βάλαν...
Δε γίνεται, εμένα κάποιος με έχει καταραστεί
Τέλος...
Λοιπόν φίλε, εγώ σε δύο ωρίτσες δίνω κυκλώματα, ευχήσου σε παρακαλώ να μην βάλουν ισοδύναμα thevenin :P (είναι από τα λίγα που ξέρω:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου με επιτυχία...
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ!!!
Απ εδώ και στο εξής αλλάζω όνομα και μετονομάζομαι σε dimijim: Ο κυνηγός των Drosophila
Δεν υπάρχει περίπτωση να επιβιώσει μύγα απ μένα μετά τα σημερινά...
Ένα πράγμα έλεγα χθες:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τις κωλόμυγες
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν την Έκθεση:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ τέχνη
Να τι βάλαν...
Ένα πράγμα έλεγα πριν ταα Μαθηματικά:
Να βάλουν ό,τι θέλουν εκτός απ Fermat
Να τι βάλαν...
Δε γίνεται, εμένα κάποιος με έχει καταραστεί
Τέλος...
Από χημεία τι δεν σου αρέσει είπαμε; :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχω χάσει τις κωλόμυγες και το Α1
Συμφωνώ ότι ήταν βατά τα θέματα αλλά όχι για μένα
Ας βάζαν ό,τι άλλο γουστάρανε, ΓΙΑΤΙ ΓΑΜΩΤΟ ΤΙΣ ΚΩΛΟΜΥΓΕΣ;;;;;

Από χημεία τι δεν σου αρέσει είπαμε; :loltooth:
Η αλογονοφορμική και η ογκομέτρηση
Διαβάστε τα, θα μπούνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μα τι έχουν τα καημένα τα μυγάκια και δε σου κάθισαν καλά? :(
Εμείς τα είδαμε και στα εργαστήρια γενετικής, απαίσια ήταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefan0s19

Νεοφερμένος

Ο stefan0s19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Όντως αρκετά βατά τα θέματα... Το 4ο θέμα αναπάντεχα εύκολο και συνηθισμένο... Το 3ο είχε 1-2 λεπτά σημεια. Εξυπνο, θεωρώ, πως ήταν το ερώτημα με την ασθένεια που ελέγχεται απο γονίδιο μιτοχονδριακό DNA.. Πάντως ήταν πολλά και ήθελε πολύ πολύ γράψιμο. 15 σελίδες γεμάτες έγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδια τα πηγα παρα πολυ καλα!!!! Νομιζω πανω απο 90! Ειμαι πολυ χαρουμενη γιαιτ ολοι λιγο πολυ ειχαμε φαει μια πικρα με τα προηγουμενα (φυσικη!) Βασικα, ηθελε ΠΟΛΥ γραψιμο, πραγματικα νιωθω το χερι μου περιεργα αλλα το αξιζε! Ευχομαι ελικρινα να τα πηγατε ολοι καλα :D ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!:clapup:
sa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια τωρα τα ειδα. Βατα μου φανηκαν. Δεν ξερω ισως ηταν επειδη γενικα ασχοληθηκα-ας πουμε-με βιολογια και στην σχολη αλλα και εσας χαρουμενους σας βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Terabyte

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πολλά χαμόγελα σήμερα για τη Θετική μας :) Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Πιστεύω πάνω απο 90 και εγώ :P
τα θέματα ήταν βατά κατά εμέ... το μόνο που θα μπορούσε να παραπονεθεί κανείς είναι πως ήταν πολλά :)
anyway... πραγματικά δεν το περίμενα αυτό... ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
πήρα το αίμα μου πίσω για τη Φυσική και τα Μαθηματικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Με μια πρώτη ματιά, τα θέματα ήθελαν και πάλι πολύ γράψιμο αλλά σαν επίπεδο νομίζω ήταν βατά και δεν υπήρχε κάτι όπως η αναστροφή για να κάνει μαντεψιά ο υποψήφιος :) από οτι βλέπω και από τις πρώτες αντιδράσεις, έχουμε χαμόγελα σήμερα για τα παιδιά της θετικής σε σχέση με τα προηγούμενα μαθήματα! Τώρα θα κάτσω να δω και λίγο πιο συγκεκριμένα τα θέματα. Σίγουρα βέβαια είστε μαθημένοι στο πολύ γράψιμο στη Βιολογία, οπότε εντάξει..πέρυσι είχα γράψει 16 σελίδες:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χαίρομαι να σας βλέπω έτσι χαρούμενους σε τέτοιο μάθημα που είναι και βαρύτητας για εσάς :D

Τώρα βαθιά ανάσα και πάμε χαλαρά για Χημεία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τα θέματα δεν ήταν δύσκολα.Ήταν όμως πάααρα πολλά.Για αυτό δεν ήταν τόσο βατά όσο λένε οι φοιτητές Ιατρικής που αντί να διαβάζουν Alberts κοιτάνε τα θέματα μας(:mad2:.Προσωπικά δε πρόλαβα να αιτιολογήσω τα θέματα Γ2 ΚΑΙ Γ3 όπως θα έπρεπε.Τώρα ντάξει βλέπουμε.Στο Δ ήθελαν και κρίση.Καλό αυτό.




Μη με πείτε εμπαθή αλλά δεν είναι δυνατόν να χουν πιαστεί τα χέρια μας και τα παληκάρια της τεχνολογικής να γράψαν 20 με 1 1/2 ώρα..Το σύστημα μου μΕΣΑ!

14 σελίδες έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Στο θέμα με την πιθανότητα δεν έκανα καμια ιδιαίτερη αναφορά στα φύλλα, είπα μόνο ότι για κάθε φύλλα είναι 1/2. Λέτε να μου κόψουν απο κει;

Ελπίζω να εκτιμήσουν ότι στο Δ4 είπα ότι κύτταρο με 3,2 ζβ μπορεί να είναι και άωρο γεννητικό κύτταρο που έχει κάνει την μείωση Ι και το άλλο με τα 6,4 άωρο μετά τη μειώση ΙΙ και να κάνουν τα στραβια μάτια στο άλλο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Και εγω πιστευω πανω απο 90!παιδια στο γ2 αποδειξατε οτι ειναι αυτοσωμικος υπολειπομενς ή απλως αποριψατε τα αλλα!το λεω επειδη εδινε μονο εξι μοναδες και οι δικαιολογη της απορριψης των αλλων ηταν ηδη μεγαλη και επισης δεν ζητουσε τους γονοτυπους των ατομων!εσεισ τι κανατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα σας ευχομαι παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top