Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,633 εγγεγραμμένα μέλη και 2,465,908 μηνύματα σε 78,262 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 399 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

lordi13 (φίλιππος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O lordi13 έγραψε: στις 18:12, 26-05-12:

εγώ μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες θα φτιάξω το ps3 μου και θα αγοράσω τα "ναρουτο" ultimate ninja storm generations,dragons dogma και demons souls!

έχω k το dark souls το οποιο δεν έχω πρόβλημα να λιώσω για 2 φορα...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 05:01, 27-05-12:

Τι γαμάτη η φάση μετά τις πανελλήνιες πάντως ρε, που το βγάζεις απ' το κουτί που το 'χεις κλειδωμένο ένα χρόνο ξερωγώ, και πατάς κουμπιά που 'χεις να πατήσεις άλλο τόσο σε μοχλούς/πληκτρολόγια.

Good times.
1
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,676 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 05:06, 12-07-12:

Άκυρος, αλλά έχω να πω:
10 euros well spent.

Υποστηρίξτε και τους indy developers στη πρώτη τους προσπάθεια
Προσωπικά πέρα από τα παιχνίδια της Lionhead, πρώτη φορά βλέπω παιχνίδι με τόσο καμμένη ιστορία
Ναι οκ, πρέπει να βάλετε steam για να το αγοράσετε, αλλά δεν πειράζει, θα παίξετε τσάμπα και Team Fortress 2 στην πορεία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια