Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πώς γίνεται να ξαναδώσεις πανελλήνιες αλλά ταυτόχρονα να μην εξεταστείς σε κανένα μάθημα; :confused: Μήπως εννοείς το 10%; Αν και σε αυτήν την περίπτωση δε θεωρείται ότι ξαναδίνεις πανελλήνιες...

προφανως εννοει να εχεις δηλωσει για πανελληνιες αλλα τελικα να μην πηγες σε κανενα μαθημα. σε αυτην την περιπτωση πρεπει να πας να παρεις την βεβαιωση προσβασης πισω (αν τελικα πηγες εστω και σε ενα δεν την δικαιουσαι).

πιστευω πως μπορεις και τωρα οποιαδηποτε στιγμη να πας να την παρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nam21r

Νεοφερμένος

Ο nam21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ήμουν ξανά υποψήφιος με το 90% είχα κάνει την αίτηση αλλά δεν πηγα να εξεταστώ...

thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
προφανως εννοει να εχεις δηλωσει για πανελληνιες αλλα τελικα να μην πηγες σε κανενα μαθημα. σε αυτην την περιπτωση πρεπει να πας να παρεις την βεβαιωση προσβασης πισω (αν τελικα πηγες εστω και σε ενα δεν την δικαιουσαι).

πιστευω πως μπορεις και τωρα οποιαδηποτε στιγμη να πας να την παρεις

Οκ ρε συ, προφανώς δεν κατάλαβα τι εννοούσε. :P

Εντάξει, θα τον ρωτήσω την Δευτέρα αλλά είπα μην ξέρατε στο περίπου. :P

Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.

Κανένα πρόβλημα! :) Πιστεύω πως είναι καλύτερα να ρωτήσεις τον ίδιο τον διευθυντή για τον απλούστατο λόγο ότι θα ξέρει 100% (λογικά) την απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Ενα καλό απολυτήριο που μπορεί να φανεί χρήσιμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι;Ενα καλό απολυτήριο που μπορεί να φανεί χρήσιμο;

Πουθενά! Αν περιμένεις στις μέρες μας να βρεις δουλειά με απολυτήριο, σώθηκες! Αλλοι με πτυχία και δε βρίσκουν, με απολυτήριο λυκείου εσυ θα βρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

forsak3n

Νεοφερμένος

Ο forsak3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κυρίως σε προκηρύξεις/συμβάσεις δημοσίου ή και ιδιωτικές π.χ σε δουλειές με χαμηλούς μισθούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πουθενά! Αν περιμένεις στις μέρες μας να βρεις δουλειά με απολυτήριο, σώθηκες! Αλλοι με πτυχία και δε βρίσκουν, με απολυτήριο λυκείου εσυ θα βρεις;
Δεν περιμένω να βρω δουλειά με το απολυτήριο.Απλά ρώτησα για να ξέρω αν πρέπει να έχω τύψεις που δεν διαβάζω για τις ενδοσχολικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Δεν περιμένω να βρω δουλειά με το απολυτήριο.Απλά ρώτησα για να ξέρω αν πρέπει να έχω τύψεις που δεν διαβάζω για τις ενδοσχολικές.

Νίκο, αν θες να σου δώσω το δικό μου που έχει καλό Μ.Ο. Δεν έχω τι να το κάνω. Σκέψου ότι κάπου παραπεταμένο το έχω εδώ και χρόνια. Δεν μου χρειάστηκε ποτέ. :P Σκέψου ότι μεγαλύτερη αξία έχει το πιστοποιητικό αγγλικής γλώσσας. Λυπηρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Νίκο, αν θες να σου δώσω το δικό μου που έχει καλό Μ.Ο. Δεν έχω τι να το κάνω. Σκέψου ότι κάπου παραπεταμένο το έχω εδώ και χρόνια. Δεν μου χρειάστηκε ποτέ. :P Σκέψου ότι μεγαλύτερη αξία έχει το πιστοποιητικό αγγλικής γλώσσας. Λυπηρό.
δυστυχως ειναι αληθεια αυτο αν και με βολευει πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έχετε όρεξη για ενδοσχολικές; ρε παιδιά δίνουμε και διπλά κιόλας από δευτέρα και δεν ξέρω τι να κάνω..
Να διαβάσω, θα πάει τσάμπα γιατί η ύλη είναι τεράστια και θα κάνω μια τρύπα στο νερό. Εννοείται οι γνώσεις μου για τα ενδοσχολικά σταματάνε εκεί που σταματούσε η ύλη του διαγωνίσματος τετραμήνου.
Να μη διαβασω τίποτα, θα έχω τύψεις γιατί μέχρι τώρα οι βαθμοί μου είναι υπερβολικά καλοί (τι πανε και βάζουν 20, για να γίνω ρεζίλι :P ) και θα ξεφτιλιστώ πρώτον και δεύτερον θα χαλάσει όλη η εικόνα του απολυτηρίου..
να ζει κανείς ή να μη ζει δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Μη με βρίσετε για το παραπάνω post (# 6531). :P

Δεν φταίω που το Εκπαιδευτικό σύστημα χορηγεί πιστοποιητικά χωρίς κάποια παιδαγωγική ποιότητα. Είναι λυπηρό τόσα χρόνια σχολείο, κούρασης και τελικά το απολυτήριο να είναι άχρηστο. Ούτε και για θέσεις εργασίας χαμηλών γνωστικών δεξιοτήτων δεν κάνει. Και εκεί θέλουν Ph.D που λέει ο λόγος! Δεν έχω λόγια. Το εξοργιστικό είναι ότι η ΟΛΜΕ και άλλοι πολιτικοί παράγοντες δεν παίρνουν θέση για το θέμα αυτό. Μόνο "θίγονται" που οι μαθητές κάνουν φροντιστήρια. Ποιος δουλεύει ποιον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα.Ξέρετε πότε μπορούμε να πάρουμε τον κωδικό για την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου?
Απ' οσο θυμαμαι, μετα τις 15 θα δωθουν οι κωδικοι. Λογικα Δευτερα θα μπορουμε να τους παρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Άντε μετά δίνουμε εμείς του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Έχετε όρεξη για ενδοσχολικές; ρε παιδιά δίνουμε και διπλά κιόλας από δευτέρα και δεν ξέρω τι να κάνω..
Να διαβάσω, θα πάει τσάμπα γιατί η ύλη είναι τεράστια και θα κάνω μια τρύπα στο νερό. Εννοείται οι γνώσεις μου για τα ενδοσχολικά σταματάνε εκεί που σταματούσε η ύλη του διαγωνίσματος τετραμήνου.
Να μη διαβασω τίποτα, θα έχω τύψεις γιατί μέχρι τώρα οι βαθμοί μου είναι υπερβολικά καλοί (τι πανε και βάζουν 20, για να γίνω ρεζίλι :P ) και θα ξεφτιλιστώ πρώτον και δεύτερον θα χαλάσει όλη η εικόνα του απολυτηρίου..
να ζει κανείς ή να μη ζει δηλαδή..

χαχαχα οντως!!!! αντε να τελειωσουμε με τις ενδοσχολικες να φυγει κι αυτο το βαρος!! εγω θελω να γραψω εναν αξιπρεπη βαθμο για να μην πατωσω τελειως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Άντε μετά δίνουμε εμείς του χρόνου

θα μαι και εγω μαζι σας δινω παλι μαλλον εκτος και πιασω εδτω και το τει που θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγώ σήμερα έγραψα φυσική γενικής και αγγλικά,στα αγγλικά είχα τελειώσει μέσα σε ένα τεταρτο και πολύ λέω.
Την άλλη εβδομάδα γράφω κείμενα και επιλογής (στατιστική),κοινωνιολογία,ιστορία,βιολογία, νομίζω και αρχαία που έχουμε τόσα κείμενα... έλεος!!:verymad:

Πάντως ένας καθηγητής μας είπε ότι οι βαθμοί μας μάλλον θα βγουν 3 Ιουλίου αλλά ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
παιδια τι ωρες ειναι ανοιχτα τα σχολεια περιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ακουσατε τι ειπανε για τα αρχαια; οτι οι βαθμολογιες ειναι μικροτερες απο περσι και προβλεπεται μικρη πτωση βασεων στο 1ο πεδιο...για να δουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακουσατε τι ειπανε για τα αρχαια; οτι οι βαθμολογιες ειναι μικροτερες απο περσι και προβλεπεται μικρη πτωση βασεων στο 1ο πεδιο...για να δουμε!!
What the.. με τέτοια θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top