Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,386 εγγεγραμμένα μέλη και 2,455,040 μηνύματα σε 77,803 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 466 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δουλειά για φοιτητές

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 07:26, 10-06-19:

Παιδιά την βραδινη δουλεια(23:00-07:00) ως ρεσεψιονίστ σε ξενοδοχειο με 88 δωματια πως την βλεπετε?
Καταρχάς ο οργανισμός λέτε να αντέξει συνέχεια βράδι βρδαι βράδι ?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 14:14, 10-06-19:

Συνηθιζεται ο οργανισμος,θα αλλαξει μερα με την νυχτα
Τωρα πως θα προλαβεις και τα μαθηματα και την δουλεια,δεν ξερω
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 893 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 14:16, 10-06-19:

Αμα θες να την συνδυάσεις με σχολή, για κανέναν λόγο.
8 βραδινές ώρες με 8 πρωινές ώρες εργασίας δεν είναι το ίδιο και αυτό το διαπιστώνεις εύκολα σε βάθος χρόνου. Δεν θα έχεις ενέργεια ούτε να πας σε μαθήματα, ούτε να διαβάσεις μετά καπάκι.
Βρες κάτι παρτ τάιμ και πιο νωρίς. Να τελειώνεις 2-3 το αργότερο.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,351 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 14:21, 10-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Παιδιά την βραδινη δουλεια(23:00-07:00) ως ρεσεψιονίστ σε ξενοδοχειο με 88 δωματια πως την βλεπετε?
Καταρχάς ο οργανισμός λέτε να αντέξει συνέχεια βράδι βρδαι βράδι ?

Βρες μια γκόμενα-χορηγό, sugar moma.
1
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 15:05, 10-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Αμα θες να την συνδυάσεις με σχολή, για κανέναν λόγο.
8 βραδινές ώρες με 8 πρωινές ώρες εργασίας δεν είναι το ίδιο και αυτό το διαπιστώνεις εύκολα σε βάθος χρόνου. Δεν θα έχεις ενέργεια ούτε να πας σε μαθήματα, ούτε να διαβάσεις μετά καπάκι.
Βρες κάτι παρτ τάιμ και πιο νωρίς. Να τελειώνεις 2-3 το αργότερο.
Έχω ήδη δουλειά αλλά μου προυειναν αυτό 11-7 ρεσεψιόν και είναι κομπλέ οταν τους είπα όταν τελειώσω την εξεταστική και ότι όταν αρχίσει η σχολή δεν μπορώ να δουλέψω αυτό το ωράριο ....Απ την μια με το ωράριο που είμαι τώρα χάνω όλη την μέρα ενώ με το βραδινό ωράριο φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεια στον οργανισμό μου
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 15:24, 10-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Βρες μια γκόμενα-χορηγό, sugar moma.

που κανω αιτηση για αυτο;
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 893 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 16:41, 10-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Έχω ήδη δουλειά αλλά μου προυειναν αυτό 11-7 ρεσεψιόν και είναι κομπλέ οταν τους είπα όταν τελειώσω την εξεταστική και ότι όταν αρχίσει η σχολή δεν μπορώ να δουλέψω αυτό το ωράριο ....Απ την μια με το ωράριο που είμαι τώρα χάνω όλη την μέρα ενώ με το βραδινό ωράριο φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεια στον οργανισμό μου
A, άρα μιλάμε για καλοκαίρι. Ναι, τότε πήγαινε αν σε βολεύει, θα κουραστείς αλλά δεν θα πάθεις και κάτι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες