Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,179 μηνύματα σε 79,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 612 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,889 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:01, 14-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
Συγχαρητήρια!
Τι εννοείς ηλεκτρονικά; Ο καθένας μπορεί να γράψει την πρόοδο πίσω από τον Η/Υ; Πώς διασφαλίζεται το ότι συμμετέχεις εσύ στην πρόοδο μόνος σου και όχι με τη βοήθεια κάποιου άλλου;

Αυτό είναι ένα θέμα.Παντως ήταν 20 ερωτήσεις ΣΛ και είχαμε 10 λεπτά μετά έπεφτε το σύστημα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 18:02, 14-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Αυτό είναι ένα θέμα.Παντως ήταν 20 ερωτήσεις ΣΛ και είχαμε 10 λεπτά μετά έπεφτε το σύστημα.

Δεν είναι και πολύ αξιοκρατικό, δεδομένου ότι ο καθένας μπορεί να έχει πληρώσει κάποιον για να μπει αυτός να του βάλει τα Σ/Λ...
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,684 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 18:04, 14-11-19:

Συγχαρητήρια!
Τι εννοείς ηλεκτρονικά; Ο καθένας μπορεί να γράψει την πρόοδο πίσω από τον Η/Υ; Πώς διασφαλίζεται το ότι συμμετέχεις εσύ στην πρόοδο μόνος σου και όχι με τη βοήθεια κάποιου άλλου;

Επειδή έχει γίνε και σε μας αυτο σε ένα μάθημα. (Θεωρητικό) όπως φαντάζομαι και του Φώτη
Ήταν να μπεις αν θυμάμαι καλά από τις 18:00-19:00 η 20:00 αλλά από τη στιγμή που εμπαινες ειχες 10’λεπτα ήταν 20 πολλαπλής επιλογής.
Θυμάμαι είχα πάρει 6,5/10 (αλλά τυπικά σαν τεστ όχι προοδοσ) σε ένα μάθημα που βασανίζει τη σχολή χρόνια τώρα
Το τεστ ήταν πολλαπλής επιλογής αλλά δε σ έλεγε αν απαντησες σωστά ή λαθος σου έβγαζε στο τελος το αποτελεσμα.
1
Παράθεση

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 18:05, 14-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
Επειδή έχει γίνε και σε μας αυτο σε ένα μάθημα. (Θεωρητικό) όπως φαντάζομαι και του Φώτη
Ήταν να μπεις αν θυμάμαι καλά από τις 18:00-19:00 η 20:00 αλλά από τη στιγμή που εμπαινες ειχες 10’λεπτα ήταν 20 πολλαπλής επιλογής.
Θυμάμαι είχα πάρει 6,5/10 (αλλά τυπικά σαν τεστ όχι προοδοσ) σε ένα μάθημα που βασανίζει τη σχολή χρόνια τώρα
Το τεστ ήταν πολλαπλής επιλογής αλλά δε σ έλεγε αν απαντησες σωστά ή λαθος σου έβγαζε στο τελος το αποτελεσμα.

Θα με τρελάνει και το ΕΚΠΑ και το Πάντειο.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,889 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:06, 14-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός

Ακριβώς η ίδια διαδικασία και σε εμάς με την διαφορά ότι ήταν ΣΛ.
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,684 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 18:07, 14-11-19:

Θα με τρελάνει και το ΕΚΠΑ και το Πάντειο.

Μπα σε αυτο το μάθημα αν αντιγραφές από το βιβλίο θα τελειωνες στην 5η ερώτηση (7 κεφαλαία τεστ με λεπτομέρειες που δε μπορείς να συγκρατήσει σ) και 2ον δυστυχώς δε κράτησε για πολύ γιατί έπεσε το σύστημα
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια