Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,818 εγγεγραμμένα μέλη και 2,471,897 μηνύματα σε 78,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 503 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Πανεπιστημίου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,108 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:32, 23-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Stefania17
Ειναι κουραστικο αυτο το πραγμα με εχει πιασει πονοκεφαλος με την παραπληροφορηση...

Μην δίνεις σημασία λογικά την Δευτέρα θα βγουν.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

constansn

Νεοφερμένος

H constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H constansn έγραψε: στις 22:03, 23-08-19:

Παιδιά δεν πρόκειται να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα χωρίς να προηγηθεί σχετική ανακοίνωση του υπουργείου. Να είστε σίγουροι πως η ανακοίνωση αυτή θα αποτελέσει θέμα σε όλα τα τηλεοπτικά δελτία ειδήσεων και θα αναρτηθεί και σε όλα τα ειδησεογραφικά σάιτ και όχι μόνο σε εκείνα που ασχολούνται με εκπαιδευτικά θέματα. Επίσης, δεν πρόκειται να ανακοινωθούν σαββατοκύριακο. Οπότε χαλαρώστε και απολαύστε το διήμερο.
1

Alex2001

Φοιτητής

Ο Alex2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Alex2001 έγραψε: στις 22:25, 23-08-19:

Ρε μαγκες με όλη την καλή διάθεση,χαλαρώστε λίγο.Καταλαβαίνω το άγχος σας και εγώ φέτος έδωσα αλλά μην ασχολείστε όλη την ώρα με τις βάσεις απο το πρωί μέχρι το βράδυ κοιτώντας τα site και τις κάθε βλακεία του καθενός.Απολαύστε τις τελευταίες μέρες του καλοκαιριού,βγείτε έξω για καφέ,παίξτε κάνα μπασκετακι να ξεχαστειτε και θα βγούνε οι βάσεις.Επαναλαμβάνω ότι τα λέω με καλή διάθεση μην πέσετε να με φάτε.
4
2

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 22:55, 23-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Agnwsth
Η κάθε σελίδα μπορεί να ανεβάζει ο,τι θέλει Φώτη, δική σου ήταν η επιλογή να τους πιστέψεις

Καυστικηηηηηηη
(Αλλα σωστη)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου Πανεπιστημίου (Αθήνα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,108 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:57, 23-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Καυστικηηηηηηη
(Αλλα σωστη)

Βασικά εγώ από την αρχή ειπα ότι δεν τους πίστευσα,μίλησα γενικά για την κατάσταση που επικρατεί.

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,884 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 10:09, 24-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Τώρα στο Edu4u λένε ότι θα βγουν στις 10 το βράδυ.Καλα τρολ είναι.

Ηθελα να ήξερα γιατί παρακολουθείτε αναξιόπιστα sites και ταράζεστε άδικα!!!
1

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:10, 24-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Ηθελα να ήξερα γιατί παρακολουθείτε αναξιόπιστα sites και ταράζεστε άδικα!!!

Βλακεία το ξέρω.Λογικα την Τρίτη θα βγουν.

lenaki001 (Λένα)

Απόφοιτος

H Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H lenaki001 έγραψε: στις 11:34, 24-08-19:

Βλακεία το ξέρω.Λογικα την Τρίτη θα βγουν.

Γιατί όχι Δευτέρα;
1

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:35, 24-08-19:

Δεν ξέρω απλά τα site λένε Τρίτη.Μακαρι να είναι την Δευτέρα.

lenaki001 (Λένα)

Απόφοιτος

H Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H lenaki001 έγραψε: στις 11:37, 24-08-19:

Δεν ξέρω απλά τα site λένε Τρίτη.Μακαρι να είναι την Δευτέρα.
Οκ, απλά μου έκανε εντύπωση. Ότι και να ναι πάντως, δεν αλλάζει κάτι μια μέρα
1

Elmarsia

Νεοφερμένος

H Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Elmarsia έγραψε: στις 17:01, 25-08-19:

https://paneponic.blogspot.com/2019/08/blog-post.html

Καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλοι καλά!!!

Μιας και πλησιάζει η ανακοίνωση των βάσεων, είπα να γράψω κάποιες σκέψεις μου στο blog οι οποίες θεωρώ ότι θα βοηθήσουν πολλούς υποψήφιους.
Περιμένω τις απόψεις σας στα σχόλια!!!
2
1
1

Dimitris_Gr

Φοιτητής

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O Dimitris_Gr έγραψε: στις 18:57, 25-08-19:

Με προαναγγελία η ανακοίνωση των βάσεων φέτος.
https://www.messinialive.gr/vaseis-2...-apotelesmaton

Stefania17

Νεοφερμένος

H Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Stefania17 έγραψε: στις 19:14, 25-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Gr
Με προαναγγελία η ανακοίνωση των βάσεων φέτος.
https://www.messinialive.gr/vaseis-2...-apotelesmaton
προαναγγελια ειχε και περσι λιγες ωρες πριν... ελπιζουμε για αυριο

Yiorgosk

Φοιτητής

Ο Yiorgosk αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας Παν. Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O Yiorgosk έγραψε: στις 19:20, 25-08-19:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρεπει να βγει ανακοίνωση ότι θα βγει ανακοίνωση για τις βασεις.. Μόνο στην Ελλάδα

Stefania17

Νεοφερμένος

H Stefania17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Stefania17 έγραψε: στις 19:54, 25-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Yiorgosk
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρεπει να βγει ανακοίνωση ότι θα βγει ανακοίνωση για τις βασεις.. Μόνο στην Ελλάδα
για να ειναι ενημεροι οι υποψηφιοι να ειναι ολοι πανω απο τους υπολογιστες και με το που ανοιξει το συστημα να πεσει οπως καθε χρονο
1

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:03, 25-08-19:

Λογικά αύριο θα βγουν παιδιά!

xrusa.kok

Νεοφερμένος

H xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H xrusa.kok έγραψε: στις 20:16, 25-08-19:

Λογικά αύριο θα βγουν παιδιά!
Αφου πρώτα πρέπει να βγει ανακοίνωση από το υπουργείο και την επόμενη μέρα να βγουν τα αποτελέσματα. Άρα το λογικό είναι Τρίτη!
1

Φοιτητής

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:16, 25-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από xrusa.kok
Αφου πρώτα πρέπει να βγει ανακοίνωση από το υπουργείο και την επόμενη μέρα να βγουν τα αποτελέσματα. Άρα το λογικό είναι Τρίτη!

Πέρσι η ανακοίνωση βγήκε 2 ώρες πριν.

xrusa.kok

Νεοφερμένος

H xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H xrusa.kok έγραψε: στις 20:19, 25-08-19:

Πέρσι η ανακοίνωση βγήκε 2 ώρες πριν.
Πέρσι είχαμε υπουργό Παιδείας τον Γαβρόγλου !!
1
1

Dimitris_Gr

Φοιτητής

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O Dimitris_Gr έγραψε: στις 20:42, 25-08-19:

Αν διαβάσατε το άρθρο, λέει ότι η προαναγγελία ΔΕΝ θα είναι όπως πέρυσι την ίδια ημέρα.
Θα είναι μια ημέρα πριν. Επομένως, αύριο λογικά θα έχουμε την ανακοίνωση και την Τρίτη την δημοσίευση των βάσεων.
2

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια