Πώς να της δείξω ότι μου αρέσει;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Δε το κανουν ομως ολες αυτο.Το θεωρω πολυ ανοητο κ χαζο!Αληθεια το κανουν και φοιτητριες?

Aνέφερα πιο πάνω την λέξη "περισσότερες" οπότε λογικά υπάρχουν και οι θετικές εξαιρέσεις. Και εγώ το θεωρώ πολύ χαζό γιατί έτσι δεν δίνεται η ευκαιρία να προσεγγιστεί νέο άτομο. Ειδικά αυτό που δεν μου αρέσει από όλο αυτό είναι η χιλιοειπωμένη πατάτα εκ μέρους αυτών των δεσποινίδων "δεν υπάρχουν άντρες πια, τα αγόρια είναι χαζά, δεν ξέρουν να φλερτάρουν"...όταν οι ίδιες δεν δίνουν ένα μικρό σκαλοπάτι διακριτικά ώστε να αρχίσει η γνωριμία, η συμπάθεια, το φλέρτ...κτλ. Αυτά δεν μπορούν να εκφραστούν σε ανοικτό κόσμο...

Ναι δυστυχώς, κάνουν και πολλές φοιτήτριες έτσι!! και είναι εκείνες που μένουν μόνες και έρημες και μετά τους φταίνε όλοι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σε αυτήν την ηλικία, οι περισσότερες κοπέλες κινούνται με το καραβάνι τους, σαν νομάδες...

It is those literary metaphores that spice up a conversation!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αλλα ετσι που το βλεπω, αν δεν δω ανταποκριση την επομενη φορα που θα τη δω, παμε γι αλλα...
Να σε ρωτήσω, φίλος. Εσύ θέλεις να της δείξεις ότι σου αρέσει. Oke, σεβαστό. ΑΥΤΗ τι έχει κάνει για ΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ έως τώρα και θες να της δώσεις μία τόσο σημαντική πληροφορία στο ... πιάτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω, φίλος. Εσύ θέλεις να της δείξεις ότι σου αρέσει. Oke, σεβαστό. ΑΥΤΗ τι έχει κάνει για ΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ έως τώρα και θες να της δώσεις μία τόσο σημαντική πληροφορία στο ... πιάτο;
ελα ντε...
σαν τι επρεπε να ειχε κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeator

Νεοφερμένος

Ο Jeator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά θα σου πω πως μέχρι πριν λίγους μήνες (τον Ιουνιο) ήμουν ερωτευμένος με ένα κορίτσι της τάξης μου. Τη σκεφτόμουν συνέχεια και την έβλεπα στον ύπνο μου. Δεν της το είπα ποτέ (είμαι και εγώ ντροπαλός) και ας είχα το κινητό της και το fb της. Τώρα είμαστε σε διαφορετικά πανεπιστημια αλλά είμαστε ακόμα φίλοι. Πιστευω πως αν της το είχα πει θα μου έριχνε χυλόπιτα και θα το έλεγε στις φίλες της οι οποίες είναι γνωστές μου.
Και αν όως μου έλεγε ναι πάλι θα το έλεγε στις φίλες της και αυτές θα λέγανε:
'ΤΙ!!! Τα έφτιαξες μαυτόν'
γιατί όπως είπε κάποιος εδώ οι φίλες της σε σκανάρουν σε 1 δευτερόλεπτο

Γιαυτό δεν τόλμησα ποτέ.
Πάντως ο στόχος μου δεν ήταν να σε αποθαρρύνων εαν αυτό έκανα και σου ζητώ συγνώμη εαν τοκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisHerculista

Νεοφερμένος

Ο Makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
φιλε εγω το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι δεν πρεπει να ντρεπεσε.. ειπαμε αγρια πλασματα οι γυναικες αλλα δεν θα σε φανε κιολας.. οταν ειναι κοριτσι απο το σχολειο σου και ειδικα απο την ταξη σου ειναι ευκολο γιατι ανετα μπορεις να ρωτησεις μια φιλη της αν την ενδιαφερεις η οχι... σιγουρα θα φοβασαι μην σου ριξει και χυλοπιτα αλλα μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα.. απο προσωπικη εμπειρια ολο το καλοκαιρι εφαγα 5-6 χυλοπιτες απο το ιδιο κοριτσι(η καψουρα βλεπεις:inlove:) αλλα δεν χαλιομουν.... η χυλοπιτα δεν ειναι το τελος, αντιθετως ειναι αρχη για κατι αλλο.. γι'αυτο την επομενη φορα οταν δεις ενα κοριτσι που σου αρεσει κατσε σκεψου πρωτα πως θα την προσεγγισεις, αυτο ειναι το παν.. ολα τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους... πιστευω να βοηθησα...:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
ελα ντε ...
σαν τι επρεπε να ειχε κανει?


Kανε εσυ το πρωτο βημα για να δεις μετα κι αυτη πως θα το παρει και μετα θα συμπεριφερθεις αναλογως:αν ανταποκριθει ε τοτε ενταξει, διαφορετικα τι ειχες τι εχασες!Μη το σκεφτεσαι τοσο!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ΑΥΤΗ τι έχει κάνει για ΣΕΝΑ ΕΙΔΙΚΑ έως τώρα και θες να της δώσεις μία τόσο σημαντική πληροφορία στο ... πιάτο;
Γιατί είναι ανάγκη να έχει κάνει κάτι η κοπέλα? Όταν σου αρέσει κάποιος, σου κάνει το κλικ, ή οτιδήποτε, απλά... σου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeator

Νεοφερμένος

Ο Jeator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
φιλε εγω το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι δεν πρεπει να ντρεπεσε.. ειπαμε αγρια πλασματα οι γυναικες αλλα δεν θα σε φανε κιολας.. οταν ειναι κοριτσι απο το σχολειο σου και ειδικα απο την ταξη σου ειναι ευκολο γιατι ανετα μπορεις να ρωτησεις μια φιλη της αν την ενδιαφερεις η οχι... σιγουρα θα φοβασαι μην σου ριξει και χυλοπιτα αλλα μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα.. απο προσωπικη εμπειρια ολο το καλοκαιρι εφαγα 5-6 χυλοπιτες απο το ιδιο κοριτσι(η καψουρα βλεπεις:inlove:) αλλα δεν χαλιομουν.... η χυλοπιτα δεν ειναι το τελος, αντιθετως ειναι αρχη για κατι αλλο.. γι'αυτο την επομενη φορα οταν δεις ενα κοριτσι που σου αρεσει κατσε σκεψου πρωτα πως θα την προσεγγισεις, αυτο ειναι το παν.. ολα τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους... πιστευω να βοηθησα...:beer:

Για αυτό ήμαστε εδώ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον και μόλις βρω κάποια που θα μου αρέσει θα ακολουθήσω την συμβουλή σου.;)

Γιατί είναι ανάγκη να έχει κάνει κάτι η κοπέλα? Όταν σου αρέσει κάποιος, σου κάνει το κλικ, ή οτιδήποτε, απλά... σου αρέσει!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί είναι ανάγκη να έχει κάνει κάτι η κοπέλα? Όταν σου αρέσει κάποιος, σου κάνει το κλικ, ή οτιδήποτε, απλά... σου αρέσει!
Δεν διαφωνώ στο ότι σου αρέσει, αλλά δεν χρειάζεται να το δείξεις και τόσο έντονα εξ' αρχής. Τουλάχιστον όχι πριν δεις ότι αξίζει τον κόπο. Γιατί το να είναι μια κοπέλα ωραία και να σου αρέσει εμένα δεν μου λέει τίποτα. Τόσες και τόσες ωραίες κυκλοφορούν έξω. Η ερώτηση είναι τι ειδικά έχει κάνει η κοπελίτσα γι' αυτόν και θέλει να της δείξει ότι του αρέσει;

Και είμαι κατά στο να το δείξεις τόσο έντονα στην αρχή, γιατί πολύ απλά σπας το μυστήριο έτσι. Δεν αποκλείεται να "ξενερώσει" η κοπέλα και να καταλήξεις να ακούς το ιστορικό "εμ, ευχαριστώ, αλλά σε βλέπω σαν φίλο". Μην βιάζεσαι, διατήρησε ένα μυστήριο, και κόψε και τις δικές της κινήσεις. Είναι σαν τον χορό, κάνεις ένα βήμα εσύ, ένα βήμα η άλλη. :)

Αλλά να κάνει και κάτι η άλλη, όχι όλα πάνω σου επειδή είσαι ο άντρας της υπόθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
αχα συμφωνω απολυτως με τον απο πανω..επισης διαβασα πιο πριν οτι της εχεις πει να βγειτε αλλα βγαινει ολο με τις φιλες της.. μπορει αυτο να μην ισχυει και οντως απλα να μην της αρεσεις και να βρισκει δικαιολογιες. μην την πιεσεις να κανει κατι που δεν της βγαινει αυθορμητα... μπορει να ακουγεται σκληρο αλλα ο ερωτας ειναι ρισκο και δν ειναι παντα υπερ μας..αυτο ειναι κατι γ το οποιο πρεπει να μαστε προετοιμασμενοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIA1995

Νεοφερμένος

Η LYDIA1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι πρέπει να της το πείς στα ίσα..Γιατί το πολύ το κύριε ελέησον και ο παπάς το βαριέται...Και λέγοντας της πιστεύω θα είναι καλύτερα...Γιατί έτσι θα της δείξεις ότι έχεις θάρρος..Πράγμα που δεν έχουν πολλοί...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι πρέπει να της το πείς στα ίσα..Γιατί το πολύ το κύριε ελέησον και ο παπάς το βαριέται...Και λέγοντας της πιστεύω θα είναι καλύτερα...Γιατί έτσι θα της δείξεις ότι έχεις θάρρος..Πράγμα που δεν έχουν πολλοί...:)

ακριβώς...:thumbup:
αυτές οι φοβίες θα μας φάνε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι πρέπει να της το πείς στα ίσα..Γιατί το πολύ το κύριε ελέησον και ο παπάς το βαριέται...Και λέγοντας της πιστεύω θα είναι καλύτερα...Γιατί έτσι θα της δείξεις ότι έχεις θάρρος..Πράγμα που δεν έχουν πολλοί...:)



Σωστό, πολύ σωστό.
Και θα εισπράξει το παλικάρι μια γενναία χυλόπιττα βέβαια :P


Δεν πειράζει. Τέσπα, του έχω λύση.

Γράψε της ρε μαν ένα ραβασάκι...!
Ξέρεις, ξεκίνα όμορφα και ωραία, πως από τότε που την είδες, δεν έχεις πάψει να την σκέφτεσαι...:)
Και πως θέλεις πολύ να την γνωρίσεις καλύτερα... Και πόσα παιδιά θα θελε να κάνετε :P
Βέβαια κάπως έτσι πάνε όλα τα ραβασάκια. Χρειάζεται και ένα ... extra feeling να ουμ'
Κλείσε το γράμμα υπογράφοντας
"Πρόσεξε τι θα μου απαντήσεις! Έχω ευαίσθητη καρδιά... :(
Και επίσης ξέρω που μένεις.
Έχω και την καραμπίνα του παππού μου".


Άντε!
Καλό ...βόλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά θα σου πω πως μέχρι πριν λίγους μήνες (τον Ιουνιο) ήμουν ερωτευμένος με ένα κορίτσι της τάξης μου. Τη σκεφτόμουν συνέχεια και την έβλεπα στον ύπνο μου. Δεν της το είπα ποτέ (είμαι και εγώ ντροπαλός) και ας είχα το κινητό της και το fb της. Τώρα είμαστε σε διαφορετικά πανεπιστημια αλλά είμαστε ακόμα φίλοι. Πιστευω πως αν της το είχα πει θα μου έριχνε χυλόπιτα και θα το έλεγε στις φίλες της οι οποίες είναι γνωστές μου.
Και αν όως μου έλεγε ναι πάλι θα το έλεγε στις φίλες της και αυτές θα λέγανε:
'ΤΙ!!! Τα έφτιαξες μαυτόν'
γιατί όπως είπε κάποιος εδώ οι φίλες της σε σκανάρουν σε 1 δευτερόλεπτο

Γιαυτό δεν τόλμησα ποτέ.
Πάντως ο στόχος μου δεν ήταν να σε αποθαρρύνων εαν αυτό έκανα και σου ζητώ συγνώμη εαν τοκανα.

Τυχερός εσύ. Κι εγώ τα ίδια παθαίνω τώρα αλλά ούτε το κινητό της έχω ούτε μ'έκανε φίλο στο fb :(
Θέλω να τη πλησιάσω αλλά δεν τα κατάφερα ακόμη. Ξέρω ότι με τη συζήτηση θα γίνει και είναι αρκετά δύσκολο κατά τη γνώμη μου, γιατί και οι φίλες μου είναι γνωστές και οι φίλοι της είναι και δικοί μου:mad:
Άρα έχω από εδώ ένα -

Όσο για τον Bil, συμφωνώ πως δεν είναι καλό να το πεις απότομα, αλλά σιγα σιγά..με το καιρό ίσως γίνει κάτι

(δεν αγαπάμε για να μας το ανταπωδώσουν, αλλά γιατί έτσι νιώθουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ακριβώς...:thumbup:
αυτές οι φοβίες θα μας φάνε...:P
Δεν είναι θέμα "φοβίας" το να μην πεις κάτι φόρα-παρτίδα. Το ότι σε τέτοια θέματα είθισται οι κοπέλες να δίνουν συμβουλές τύπου "πες το στα ίσια" είναι ακριβώς επειδή βολεύει απίστευτα μία κοπέλα να ξέρει ότι εσύ την θέλεις, έτσι ώστε μόνο αυτή να ελέγχει το παιχνίδι.


Γι' αυτό το λόγο, φίλτατε BilliSsS, οι περισσότερες κοπέλες θα σου πούνε "πες της το στα ίσια", από συναδελφική αλληλεγγύη. Γι' αυτό θα πρότεινα να δίνεις εν γένει μεγαλύτερη βαρύτητα στις συμβουλές των αντρών. Ίσως όχι στον nPb που θα σου πει ότι όλες είναι ηλίθιες και να πας στο Άγιο Όρος να βρεις την ηρεμία σου. :P (πλακίτσα φίλε Νίκο, σε πειράζω :P)

Φυσικά υπάρχουν δόξα τον Μεγαλοδύναμο και κοπέλες που ξέρουν να μιλούν σωστά. Θα σου πουν, όπως σου λέω κι εγώ τώρα, να μην το πας στα ίσια. Χωρίς να σημαίνει να μην κάνεις και τίποτα, έτσι; Απλά δεν γίνεται παιχνίδι εάν μόνο εσύ πας και το παίξεις όλο σε fast forward. Αφού κάνεις ένα βήμα εσύ, πρέπει να κάνει και ένα βήμα εκείνη. Αλλιώς θα οδηγηθείς σε περιπτώσεις τύπου:

  • ΑΓ: Ξέρεις κάτι; Μου αρέσεις πολύ.
  • ΚΟΡ: Κι εμένα μου αρέσουν τα μακαρόνια. Πού μας οδηγεί αυτή η συζήτηση;


Γενικά πρέπει να ξέρεις τι θες, να δείχνεις αυτοπεποίθηση, να πιστεύεις στις δυνάμεις σου, αλλά όχι και να της το δώσεις και στο πιάτο. Πρέπει να κάνει κάτι κι αυτή. Όχι επειδή είναι κοπέλα να της τα σερβίρεις όλα έτοιμα.

Κάποια πράγματα που πρέπει να επισημάνω:
Θες να βγούμε για κανα καφέ να τα πούμε;

Μην τολμήσεις και κάνεις κάτι τέτοιο γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα φας τα μούτρα σου, ακόμα κι αν τελικά βγείτε... ΔΕΝ παρακαλάμε ΠΟΤΕ σαν να έχουμε την ανάγκη της. Τι πάει να πει "θες να βγούμε;"; Αντίθετα, ανακοινώνεις: "ΘΑ βγούμε". Εάν δεν μπορεί ξαναδοκιμάζεις άλλη φορά, αλλά και πάλι αποφάσεις παίρνεις εσύ για πότε-πού (είπαμε, δυναμισμός). Εάν και πάλι δεν μπορεί, άστο πάνω της να κάνει το πρώτο βήμα. Αν θέλει θα σου πει η ίδια και παράλληλα θα ξέρεις ότι πιθανώς να ενδιαφέρεται. Εάν δεν ψήνεται δεν θα σου πει ποτέ και εσύ μπορείς να πας στην επόμενη.

Οκε; Δεν παρακαλάς, αλλά ανακοινώνεις. Δεν σου κάνει αυτή τη χάρη να βγείτε, εσύ της κάνεις την χάρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ίσως όχι στον nPb που θα σου πει ότι όλες είναι ηλίθιες και να πας στο Άγιο Όρος να βρεις την ηρεμία σου. :P (πλακίτσα φίλε Νίκο, σε πειράζω :P)


:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ok δεν παρακαλαμε... αλλα και το αγιο ορος δεν ειναι κακο απ οσο ξερω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ουτε ο θεος δεν σε σωζει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πως ξέρω ότι με φλερτάρει!?

Υπάρχουν μερικά πράγματα, που κάνουν ΜΠΑΜ όταν κάποιος είναι ερωτευμένος μαζί σου! Μπορεί να το έχεις καταλάβει και υπάρχει η πιθανότητα με τα παρακάτω να το επιβεβαιώσεις, αλλά να βάζετε στον αλγόριθμο και το παράγοντα ΔΕΝ…

Πως λέει ΑΥΤΗ ότι της αρέσεις…(Προσοχή! Μπορεί να κάνει κάποια πράγματα καταλάθος!)
· Σε κοιτάει στα μάτια με ενδιαφέρον και οι κόρες των ματιών της είναι διεσταλμένα.
· Κοκκινίζει όταν είναι κοντά σου.
· Ανεβάζει ή κατεβάζει τον τόνο της φωνής της, ώστε να είναι ίδιος με το δικό σου.
· Δαγκώνει τα χείλη της ή τα γλύφει… Σε θέλει τρελά!
· Κάθετε σφιγμένη απέναντί σου.
· Γελάει όταν γελάς και εσύ.
· Παίζει με το μαλλί της συνέχεια ενώ σε κοιτάζει.
· Όταν είστε πολλοί(μια παρέα), μιλάει περισσότερο μαζί σου, και είναι συνέχεια με τα μάτια της πάνω σου.

Πως λέει ΑΥΤΟΣ ότι του αρέσεις...(Εξαρτάται από την προσωπικότητά του!)
· Σε κοιτάει μέχρι να γυρίσεις και τότε κοιτάει από την άλλη.
· Νιώθεις ότι σε κοιτάει, αλλά είναι δύσκολο να τον πιάσεις ενώ το κάνει.
· Μπορεί να κάνει διάφορες σωματικές επαφές, να σε πιάνει σε κάποιο παιχνίδι, να πειράζει τα μαλλιά σου(Μην του το κάνετε ποτέ).
· Βάζει τα δυνατά του να τον προσέξεις, αλλά δεν ξέρει πως.
· Θα ρωτήσει για σένα σε φίλους/ες σου, λέγοντας… Ρώτησε ένας φίλος μου…!
· Μιλάει σε όλους στην παρέα, αλλά όταν είσαι εσύ κοντά είναι ήσυχος… ή μπερδεύει τα λόγια του.
· Κατά παράδοξο τρόπο, τον πετυχαίνεις όπου πας.
· Μπορεί να σου χαμογελάσει, από το βάθος του δωματίου, αλλά όταν τον πλησιάσεις δεν σε κοιτάει.
· Η μεγάλη ιδέα είναι ότι, όσες φορές είσαι κοντά του αλλάζει η συμπεριφορά του.
· Το τέλος της γραμμής, όταν του μιλάς κοκκινίζει… Τότε μπορείς να πάρεις το κουταβάκι και να το πας σπίτι σου.

Από το blog ΜΟΥ: https://eroteymenoi.blogspot.com :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top