[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

theerilim

Νεοφερμένος

Η theerilim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Βιολογικό ΑΠΘ my dream
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μακαρι Ολα να πανε καλα...
Θα προσπαθησω για:
1) Οικονομικο Ρεθυμνου.
2) Διεθνων Ευρωπαικων Σπουδων Θεσσαλονικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1997

Νεοφερμένος

Η dimitra1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Χρηματοοικονομική και λογιστική ΑΣΟΕΕ
Αν δεν φτασει η βαση στο θεο...
Πλακα πλάκα πως πιστεύεται οτι θα κινηθούν φέτος οι βάσεις; (σε γενικό επίπεδο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Χρηματοοικονομική και λογιστική ΑΣΟΕΕ
Αν δεν φτασει η βαση στο θεο...
Πλακα πλάκα πως πιστεύεται οτι θα κινηθούν φέτος οι βάσεις; (σε γενικό επίπεδο)

δε γινεται να μιλαμε απο τωρα για βασεις:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Χρηματοοικονομική και λογιστική ΑΣΟΕΕ
Αν δεν φτασει η βαση στο θεο...
Πλακα πλάκα πως πιστεύεται οτι θα κινηθούν φέτος οι βάσεις; (σε γενικό επίπεδο)


Εδώ πέρσι και πέσαμε έξω. Πεποίθησή μου είναι ότι φέτος θα ζορίσουν τα πράγματα αγαπητή Δήμητρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Λογικα δεν θα βαλουν πιο ευκολα κ απο φετος...Τελευταια χρονια κιολας μαλλον θα το ζορισουν.Γενικως πιστευω οι βασεις δεν προκεται να ανεβουν κι αλλο φετος.Δηλαδη που θα φτασουν??
Γενικα ομως μην πανικοβαλεστε και τα σκεφτεστε αυτα απο τωρα...να θυμαστε οτι τα δυσκολα θεματα ευνοουν τους καλους μαθητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1997

Νεοφερμένος

Η dimitra1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εγώ αυτό φοβάμαι..
Αν και νωρίς άλλα δε ξέρω... Και εσυ Αντώνη εκει ήθελες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Και εγώ αυτό φοβάμαι..
Αν και νωρίς άλλα δε ξέρω... Και εσυ Αντώνη εκει ήθελες;;;

Προσωπικά η Λογιστική & Χρηματοοικονομική (ΟΠΑ/ΑΣΟΕΕ) ήταν για μένα νούμερο 1 στο μηχανογραφικό. Νο 2 η Οργάνωση/Διοίκηση (ΑΣΟΕΕ), όπου έμεινα εκτός για 63 μόρια ενώ η Οικονομική Επιστήμη 3η επιλογή. Μετά είχα βάλει τα αντίστοιχα του ΠΑΠΕΙ.
Η Λογιστική και Χρηματοοικονομική και η Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία (στην ΑΣΟΕΕ), είναι 2 πολύ καλές σχολές με προοπτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κανείς για Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ασοε και αν οχι Ασοε Παπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πολυ η διατροφολογια στο χαροκοπειο σκεφτομαι, αλλιως χημικο οπουδηποτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ για ΗΜΜΥ ΑΠΘ το παλεύω και ως δεύτερη επιλογή σκέφτομαι το Φυσικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γερμανικη φιλολογία ΑΠΘ :D

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Συγκηνήθηκα τώρα :'( ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ μελλοντικέ συνάδερφε:D:clapup::clapup: το τμήμα της γερμανικής σε περιμένει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μηχανολογος μηχανικοςς!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UncleSalvatore

Νεοφερμένος

Ο UncleSalvatore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε νομική και δημοσιογραφία.Μου αρέσει η δημοσιογραφία κυρίως η αθλητική αλλά προτιμώ νομική,αν και πιο δύσκολη,επειδή έχει περισσότερο χρήμα και ελεύθερο χρόνο(μερικές φορές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε νομική και δημοσιογραφία.Μου αρέσει η δημοσιογραφία κυρίως η αθλητική αλλά προτιμώ νομική,αν και πιο δύσκολη,επειδή έχει περισσότερο χρήμα και ελεύθερο χρόνο(μερικές φορές).

Αν ενδιαφέρεσαι για νομική, ψάξε το. Από κορίτσια που έχουν παρακολουθήσει μαθήματα έχω ακούσει πως είναι πολύ βαρετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pubovios

Νεοφερμένος

Ο pubovios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μαθηματικό Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panelladikes015

Νεοφερμένος

Ο panelladikes015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Περιπου 176 μερες πριν τις πανελλαδικες διαβαζοντας οικοδομικη!

σε ποια σχολη θελετε να περασετε?

εγω πρωτη επιλογη ασαιτε π.μ
αλλιως τει αθηνας η πειραια π.μ
τωρα το τοπογραφος παιζει να μην το βαλω καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grothko

Νεοφερμένος

Ο grothko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαθηματικό Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top