X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • JUKE BOX

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CROWNS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
πλακα κανετε ?
η ειρηνη για μενα επρεπε να το σηκωσει
ειχε με διαφορα το x-factor
για μενα δευτερος ειναι ο νικολας που μαλλον θα κερδισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πλάκα μας κάνεις εσύ μάλλον. Η κοπέλα όμορφη μεν, αλλά τα φάλτσα της ήταν το κάτι άλλο:P
Ο Νικόλας μάλιστα, αυτός έχει φωνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πλακα κανετε ?
η ειρηνη για μενα επρεπε να το σηκωσει
ειχε με διαφορα το x-factor
για μενα δευτερος ειναι ο νικολας που μαλλον θα κερδισει
γενικοτερα σ αρεσει η χθες?
-----------------------------------------
Πλάκα μας κάνεις εσύ μάλλον. Η κοπέλα όμορφη μεν, αλλά τα φάλτσα της ήταν το κάτι άλλο:P
Ο Νικόλας μάλιστα, αυτός έχει φωνή.
ναι ειναι ομορφη και ειχε ωραιο φρυδι(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Δεν το πιστευω οτι εφυγε η Ιωαννα και εμειναν οι τριημιτονιο!!!!!!!
Θα τρελαθω!!!
Δηλαδη τι νομιζουν οι κριτες οτι εχουν οι τριημιτονιο καμια ελπιδα να νικησουν???
Μουρατιδη μη σε πετυχω στο δρομο μονο αυτο εχω να πω:mad: ( :P)
κριμα ..............
η Ιωαννα και Νικολας ηταν οι καλυτεροι εκει μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ευτυχώς που έμειναν οι τριημιτόνιο!!!:):jumpy:Οι καλύτεροι είναι(κατά τη γνώμη μου πάντα)!!!!Ειδικά ο Μάριος έχει απίστευτη φωνή!!!:DΣήμερα η Ιωάννα ήταν χειρότερη από τους υπόλοιπους και καλά έκαναν οι κριτές και την έδιωξαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ενταξει θα συμφωνησω η ιωαννα σημερα ηταν η χειροτερη
αλλωστε το ειπαν οτι κατι της ετυχε και δεν ειχε χρονο για προβες

αλλα αξιζε για τελικο η κοπελα τι να λεμε τωρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Προβλήματα που 'χει ο κόσμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εχεις δικιο
τρεχω να διαβασω εφημεριδα για να μαθω ποιος τα πηρε και σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Η Ιωάννα έχει άστρο! Αυτή έπρεπε να νικήσει...! Στενογχωρήθηκα πολύ με την αποχώρησή της. . .. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Άραγε οι "ειδικοί" της μουσικής επιτροπής πήραν πρέφα ότι τα χαλιά τραγουδούσαν τα couple του βασιλιά της σκόνης πάνω από το Enter Sandman και το Smoke on the Water;

Τέσπα, δε ψηφίζω ποτέ σε τέτοια talent show, αλλά εσείς που το κάνετε, ρίχτε για το Νικόλα. Το παλλικάρι αξίζει τον κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Όταν έβλεπα την Ιωάννα μου θύμιζε την Καλομοίρα, γι'αυτό μπορώ να πω ότι έσκασα με υον αποχώρησή της! Επίσης, θα συμφωνίσω με τον Uncle Ernie, που λέει ότι ο Νικόλας αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δεν το βλεπω,αλλα εμαθα χτες οτι εφυγε η ιωαννα.μουαχαχαχαχαχα.καλα να παθει. ηλίθια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εμένα πάντως μ' αρέσουν πολύ τα κόκκινα χαλία!!!
Είναι τέλειοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
τα κοκκινα χαλια κ ο λουκας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Όλοι όσοι έμειναν αξίζουν πιστεύω.
Αγαπάμε Νικόλα (<3) και Κόκκινα χαλιά. Οκέη, και Λουκά.:D Προσωπικά θα ήθελα να κερδίσει ο πρώτος.
Όσο για τους Τριημιτόνιο, μια χαρά είναι τα παιδιά, πολύ καλοί, αλλά πολύ κλάψες ρε παιδί μου.:P Όποτε ανοίγω την τιβι και δείχνει αυτούς, ο ένας απο τους τρεις όλο κλαψουρίζει, ο λόγος άγνωστος. Νταξ, το καταλαβαίνω να είσαι φορτισμένος συναισθηματικά ή να περνάς δύσκολα, αλλά καταντάει απίστευτα σπαστικό να κλαίγεσαι μπροστά στην κάμερα για να προβλήματά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Όλοι όσοι έμειναν αξίζουν πιστεύω.
Αγαπάμε Νικόλα (<3) και Κόκκινα χαλιά. Οκέη, και Λουκά.:D Προσωπικά θα ήθελα να κερδίσει ο πρώτος.
Όσο για τους Τριημιτόνιο, μια χαρά είναι τα παιδιά, πολύ καλοί, αλλά πολύ κλάψες ρε παιδί μου.:P Όποτε ανοίγω την τιβι και δείχνει αυτούς, ο ένας απο τους τρεις όλο κλαψουρίζει, ο λόγος άγνωστος. Νταξ, το καταλαβαίνω να είσαι φορτισμένος συναισθηματικά ή να περνάς δύσκολα, αλλά καταντάει απίστευτα σπαστικό να κλαίγεσαι μπροστά στην κάμερα για να προβλήματά σου.

Πότε έγινε αυτό;Δε νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο...Αν λες για την προηγούμενη εβδομάδα,πέθανε ο πατέρας του Μάριου και γι αυτό υπήρχε όλο αυτό το κλίμα...Εμένα πάντως οι αγαπημένοι μου είναι οι τριημιτόνιο και συγκεκριμένα ο Μάριος(έχει απίστευτη χρειά),είναι πολύ καλά παιδιά και θέλω πολύ να νικήσουν!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Η σειρά που θέλω είναι:
1.Τριημιτόνιο
2.Λούκας
3.Κόκκινα χαλιά
4.Νικόλας

Μη σας κάνει εντύπωση που έβαλα στην 4η θέση το Νικόλα.Το ξέρω ότι είναι πολύ καλός αλλά εντάξει είναι δεδομένο ότι θα κάνει καριέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Τουλάχιστον 2-3 φορές έχω δει έναν να κλαίει. Αυτό για την προηγούμενη βδομάδα το ξέρω, οκέη, δικαιολογημένο. Και πάλι δεν έκλαψε ο καημένος ο Μάριος (ο οποίος btw έχει πολύ μεγάλη ψυχική δύναμη), ο άλλος έκλαψε.
Γενικώς δε μιλούσα γι'αυτό, θυμάμαι χαρακτηριστικά μία φορά που πέρασαν στην επόμενη φάση κι άρχισε ο ένας απ' αυτούς να κλαίει και να λέει οτι βγάζει δύσκολα το ψωμί του και κάτι τέτοια.. Όπως είπα και παραπάνω, το κατανοώ να είσαι φορτισμένος συναισθηματικά κτλ κτλ, αλλά εμένα προσωπικά δε μου αρέσει το να βγαίνουν στο γυαλί και να λένε για τις δυσκολίες τους και τέτοια. Περνάς δύσκολα? Οκέη. Όλοι μας περνάμε δύσκολα. Σκάσε ένα χαμόγελο που πέρασες στην επόμενη φάση και ξέχνα τα.
Δεν ξέρω, όλη η φάση μου έβγαλε κάτι ψεύτικο και δε μου άρεσε. Αυτή είναι η γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Τουλάχιστον 2-3 φορές έχω δει έναν να κλαίει. Αυτό για την προηγούμενη βδομάδα το ξέρω, οκέη, δικαιολογημένο. Και πάλι δεν έκλαψε ο καημένος ο Μάριος (ο οποίος btw έχει πολύ μεγάλη ψυχική δύναμη), ο άλλος έκλαψε.
Γενικώς δε μιλούσα γι'αυτό, θυμάμαι χαρακτηριστικά μία φορά που πέρασαν στην επόμενη φάση κι άρχισε ο ένας απ' αυτούς να κλαίει και να λέει οτι βγάζει δύσκολα το ψωμί του και κάτι τέτοια.. Όπως είπα και παραπάνω, το κατανοώ να είσαι φορτισμένος συναισθηματικά κτλ κτλ, αλλά εμένα προσωπικά δε μου αρέσει το να βγαίνουν στο γυαλί και να λένε για τις δυσκολίες τους και τέτοια. Περνάς δύσκολα? Οκέη. Όλοι μας περνάμε δύσκολα. Σκάσε ένα χαμόγελο που πέρασες στην επόμενη φάση και ξέχνα τα.
Δεν ξέρω, όλη η φάση μου έβγαλε κάτι ψεύτικο και δε μου άρεσε. Αυτή είναι η γνώμη μου.

Χμ...Κατάλαβα...Εσύ λες όταν έμαθαν ότι πέρασαν στο live που ο Άγγελος άρχισε να κλαίει.Ναι εντάξει,έχεις κάποιο δίκιο αλλά μου φαίνεται ότι αυτό του βγήκε αυθόρμητο και δε μου φάνηκε ψεύτικο...Πάντως θεωρώ ότι είναι πολύ καλά παιδιά και μου αρέσει και το στυλ που τραγουδούν και θα ήθελα πολύ να βγουν πρώτοι.:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ναι νταξ, μπορεί όντως να ήταν αυθόρμητο και το παιδί να είναι απλώς πολύ ευαίσθητο, απλά δε μου άρεσε.. Αλλά όπως και να'χει είναι κι αυτοί πολύ καλοί ως μουσικοί και τους ΄σεβομαι όπως και τους υπόλοιπους. Καλή επιτυχία σε όλους για να λείξει και το όφφ.:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ο τελικός πλησιάζει... :ok: Ποιός λέτε να νικήσει; Εγώ πιστεύω ή ο Λούκας ή ο Νικόλας !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top