X-Factor!

ποιος σας αρεσε περισσοτερο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • JUKE BOX

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • CROWNS

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΠΙΦΣΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΘΗ ΣΥΜΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΚΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΟΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΑΤΣΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ

    Ψήφοι: 1 50.0%
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΚΟΥΜΑΝΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
δεν ειναι κι ασχημο, εγω βασικα το ειδα γιατι ειχα κολλησει απο τις οντισιονς με το Λουη και με τα λαιβ κολλησα ακομα περισσοτερο :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giot@ki..!!

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
τα κόκκινα χαλιά δεν είναι αυτό το συγκροτηματάκι με τους 3 που ντύνονται συνήθως στα μαύρα με κόκκινες γραβάτες?
Ε, αυτοί μ'αρέσουν πιο πολύ απ'όλους!! είναι φοβεροί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Θα μου πει κάποιος κάθε πότε το έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ποιος αποχωρησε χθες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Μία κοπέλα!

Η Πολυξένη πάλι υποψήφια;;;;;;;:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ποιος αποχωρησε χθες?


Εμειναν τελευταίες η Ανθή και η Πολυξένη και οι κριτές έδιωξαν την Ανθή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
μεταξυ αυτων των 2 καλα εκαναν νομιζω.η πολυξενη ηταν καλυτερη
αλλα απορω πως αυτη η ειρηνη δεν ηταν καν προτεινομενη...αντε απο βδομαδα νομιζω ηρθε η ωρα της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ρε παιδια η Πολυξενη ειναι η κοπελιτσα που τραγουδουσε μικρη στην τηλεοραση και ειχε δικο της cd στο alter?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ναι αυτη ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μεταξυ αυτων των 2 καλα εκαναν νομιζω.η πολυξενη ηταν καλυτερη
αλλα απορω πως αυτη η ειρηνη δεν ηταν καν προτεινομενη...αντε απο βδομαδα νομιζω ηρθε η ωρα της ;)

Ελα ντε! Η Ειρήνη ήταν χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ρε παιδια η Πολυξενη ειναι η κοπελιτσα που τραγουδουσε μικρη στην τηλεοραση και ειχε δικο της cd στο alter?
Ναι αυτή και είχε 2 παιδικά cds με τραγούδια στο κανάλι Αlter .Μάλιστα δεν ξέρω και εγώ πως αλλά πίσω από την πόρτα του δωματίου μου έχω μια αφίσα της που την πήρα από ένα περιοδικό πριν 4-5 χρόνια . Όταν άρχισε να μην εμφανίζετε πια με καινούργια τραγούδια είπα τσάμπα την κρατάω και με την πρώτη ευκαιρία που θα έβρισκα μια που να μου άρεσε θα την άλλαζα .Αλλά τελικά κάποιες αφίσες που βρήκα μου άρεσαν πάρα πολύ για να τις βάλω πίσω από την πόρτα και να μην φαίνονται καθόλου. Έτσι η Πολυξένη έμεινε πίσω από την πόρτα και να τώρα που υπάρχει λόγος για να μην την ξεκολλήσω !!!Όχι πως μου αρέσει τρελά η Πολυξένη απλός τώρα δεν είναι μια αφίσα που οι περισσότεροι δεν θυμόντουσαν καθόλου το πρόσωπο της κοπέλας (αν και τότε ,θα την πω την κακία μου ,ήτανε πιο όμορφη και γενικά δεν μοιάζει πάρα πολύ )!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Είδατε το χτεσινό λάιβ? Ποιός σας άρεσε? Εμένα ο Λούης :inlove:, τα Κόκκινα Χαλιά και η Ιωάννα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
X-fucktor fan :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Σχετικα με τα πιο παλια ταλεντ σοουζ ειναι πιο καλο αλλα παραμενει μουφα. Ο γερος ο λαικος και ο αλλος ο χοντρος απο τους καλυτερους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Να πω την αληθεια...

Η πολυξενη το σκοτωσε τελειως το χθεσινο κομματι!

Το κομματι χρειαζοταν ψιλη φωνη :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Μονο που αντι για ψιλη φωνη εδωσε φωνη ψιλη (αντικατεστησε το ι με το ωμεγα):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Γενικα η Πολυξενη δεν ειναι κ τοσο ωραια...! Εμενα μ αρεσει πολυ ο Λουκας.. και τ τριημiτονιο...!
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top