(UCLAN) University of Central Lancashire

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
βγήκαν τα αποτελέσματα του esb και uclan....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smaragdav

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα Βαμβακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που να έδωσε B1. Θέλω να ακούσω απόψεις για τα θέματα.

To site του Europalso για αλλη μια φορα ανοργανωτο. Καμια ανακοινωση για αποτελεσματα. Προτιμουν την κλασσικη μεθοδο.. τους παιρνουν ολους τηλ εναν εναν χιχιχι

Καλα αποτελεσματα σε οσους εδωσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
B1 δεν εδωσε κανεις αλλα εδωσαν Β2 και ειχαμε 4/4 στο φροντιστηριο μου σε αντιθεση με το 1/4 στο Μισιγκαν ECCE.

Καλα αποτελεσματα σε όλους:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smaragdav

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα Βαμβακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στους επιτυχοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Στο δικο μου φροντηστηριο...Οταν πηγαινα τελοςπαντων ειχαμε 17/18 ατομα επιτυχια στο Esb B2 !!!! Συγχαρητηρια σε οσους το πηραν παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Smaragdav

Νεοφερμένος

Η Σμαράγδα Βαμβακάρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Πιστευω οτι το ESB δεν ειναι τοσο ευκολο οσο πιστευουν καποιοι. Μπορει η βαση να ειναι χαμηλη αλλα τα κειμενα και η τελυταια ασκηση Use of English ειναι ιδιαιτερα δυσκολα. Γιατι επιλεξατε τελικα ESB?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δεν ειναι ευκολο οχι..Κανονικο επιπεδο με τα αλλα εχει.Δυσκολουτσικα ητανε τα κειμενα.Πολλες Παγιδες.
Εγω το εδωσα γιατι ειχα απογοητευτει απο το city & Guilds.... Και μου βγηκε σε καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
οι εξετάσεις OCNW έχουν πλέον ονομαστεί ωs ASCENTIS.

https://www.ocnw.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ποιος διεξαγει τις εξετασεις αυτές? Το europalso σταμάτησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δεν γνωριζω (ακομα). Θα στειλω ιμειλ στον υπευθυνο για να το διαλευκανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ενδιαφέρεται κανείς για αυτό το πτυχίο? είναι αναγνωρισμένο από τον ΑΣΕΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
λογικα ειναι.... αν και το ιμειλ με την απαντηση ακομα το περιμενω... ελεος δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ασε μας ρε λευτερη... εγω πηρα το μισιγκαν και κοπηκα στο λανκασιρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uclan

Νεοφερμένος

Η uclan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επανέρχομαι στο θέμα με τα πιστοποιητικά C2 ESB with UCLAN στον τίτλο τους.
Το UCLAN αναγνώρισε το πρόβλημα μου και μου αντικατέστησε το πιστοποιητικό με
άλλο κανονικό ,(μονο UCLAN στον τίτλο του),αφού του έστειλα το πρώτο στον υπεύθυνο που μου υπέδειξαν.
Έκανα αίτηση για επάρκεια στο ΥΠΕΠΘ και ύστερα απο ένα μήνα μου την ΧΟΡΗΓΗΣΑΝ.
Όλα αυτά έγιναν μέσω email με εμένα προσωπικά και τo τμήμα ξένων γλωσσών του UCLAN HLund@uclan.ac.uk.
Αυτά να τα βλέπουν οι (επαγγελματίες) της EUROPALSO που (κατασκοτώθηκαν) να με εξηπηρετήσουν.
Τελικά οι Έλληνες δημιουργούν τα προβλήματα.Στο UCLAN είναι πραγματικοί επαγγελματίες.ΑΨΟΓΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ναι όντως είναι πολύ φιλικοί άνθρωποι!!! Μπορεί το UCLan να μην είναι αναγνωρισμένο από το Ofqual να κάνει εξετάσεις esol ωστόσο, καλά κάνει και δεν κάνει αίτηση για να αναγνωριστεί! Σιγά μην κάνει αίτηση για να κάνει το χατήρι του ελληνικού ΑΣΕΠ.!!!!! ολοκληρο UCLan το ΑΣΕΠ θα κάτσει να δει τι θελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω πως βγαίνει το αποτελεσμα σε αυτό. Πόσα fail μπορεί κάποιος να έχει; αν έχει κάποιος fail τότε δεν προσμετρώνται οι βαθμοί εκείνου του πάρτ? π.χ αν κόπηκα listening και έχω σε εκείνο το παρτ 5% αυτό θα μετρηθεί στη συνολική βαθμολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τωρα φιλε Isaak ψαξε βρες....Εμενα στην Βαθμολογια μ ελεγε τι βαθμο ειχα σε καθε μερος! Το πως βγαινουν οι βαθμοι κ με τι κριτιρια δεν ξερω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Επανέρχομαι στο θέμα με τα πιστοποιητικά C2 ESB with UCLAN στον τίτλο τους.
Το UCLAN αναγνώρισε το πρόβλημα μου και μου αντικατέστησε το πιστοποιητικό με
άλλο κανονικό ,(μονο UCLAN στον τίτλο του),αφού του έστειλα το πρώτο στον υπεύθυνο που μου υπέδειξαν.
Έκανα αίτηση για επάρκεια στο ΥΠΕΠΘ και ύστερα απο ένα μήνα μου την ΧΟΡΗΓΗΣΑΝ.
Όλα αυτά έγιναν μέσω email με εμένα προσωπικά και τo τμήμα ξένων γλωσσών του UCLAN HLund@uclan.ac.uk.
Αυτά να τα βλέπουν οι (επαγγελματίες) της EUROPALSO που (κατασκοτώθηκαν) να με εξηπηρετήσουν.
Τελικά οι Έλληνες δημιουργούν τα προβλήματα.Στο UCLAN είναι πραγματικοί επαγγελματίες.ΑΨΟΓΟΙ.
αν και οντως ειναι επαγγελματιες, η διεξαγωγη των εξετασεων δεν ειναι και κατω απο πολυ καλες συνθηκες δυστυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
τα πιστοποιητικά ESB και UCLan από τις εξετάσεις Δεκεμβρίου ακόμη να σταλούν??? Γιατί τόση αργοπορία???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
γεια σας παιδια! αυριο περιμενω το χαρτι με τις ημερομηνιες που δινω και εχω αγχωθει λιγακι! ξερει κανεις μηπως πανω κατω ποιες ειναι οι γενικες ερωτησεις που κανουν στο lancashire επιπεδο proficiency στην αρχη της προφορικης εξετασης?? παιδια please οποιος γνωριζει ας μου πει!! thanks! =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top