(UCLAN) University of Central Lancashire

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tα πτυχια ESB Level B1,B2,C1 αναγνωρίζονται κανονικα απο το ΑΣΕΠ.
Το πτυχιο ESB C2 αναγνωριζεται απο το ΑΣΕΠ και δεν δινει επαρκεια.
Το πτυχιο UCLAN C2 ΔΕΝ αναγνωριζεται απο το ΑΣΕΠ αλλα δινει επαρκεια.

Αυτο ισχύει...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια εχω ακουσει οτι δεν αναγνωριζεται τιποτα απο λανκασαιρ στον ασεπ. ειναι αληθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως ετσι Τασο μου!
Δες το ποστ που έκανα εγω πάνω απο το δικο σου για να δεις τι εννοώ...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Tα πτυχια ESB Level B1,B2,C1 αναγνωρίζονται κανονικα απο το ΑΣΕΠ.


Αυτο ισχύει...:no1:

λες οτι αναγνωριζεται κανονικα στον ασεπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το ESB βρε και οχι το UCLAN!
Θεωρητικά άλλο ESB και άλλο Uclan:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
(esb) lancashire:αποτελεσματα
-----------------------------------------
παιδια ξερετε αμα εχουν βγει τα αποτελεσματα του lancashire????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Nομίζω πως υπάρχει ήδη θέμα......https://ischool.gr/showthread.php?t=13732
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
https://ischool.gr/showthread.php?t=13732 σε αυτο το τοπικ ανακοινωνονται ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα νεα σκετικα με αυτες τις εξετασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
https://ischool.gr/showthread.php?t=13732 σε αυτο το τοπικ ανακοινωνονται ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα νεα σκετικα με αυτες τις εξετασεις...
γιατί εγώ έδωσα άλλο λινκ;;;;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Το ιδιο ειναι α μπραβο...:P Δεν θα τ ειδε ρε συ.
Ας γινει ενα καινουργιο θεμα για το (esb) ετσι κι αλλιως στο αλλο λετε Uclan κατι τετοιο...Οτι καινουργιο ας τ λεμε εδω:)
Κωστα μαλλον τον αυγουστο ειπανε πως θα βγουνε,και εγω εδωσα τωρα και περιμενω.Τι να πω αργουν πολυ ρε παιδι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna46

Νεοφερμένος

Η gianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
(esb) lancashire:αποτελεσματα
-----------------------------------------
παιδια ξερετε αμα εχουν βγει τα αποτελεσματα του lancashire????

Καλημέρα.

Τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι τα τέλη Ιουλίου στα φροντιστήρια. Δυστυχώς όπως με ενημερώσαν και εμένα προσωπικά από την Εuropalso δεν θα ανακοινωθούν μέσω ίντερνετ στους μαθητές. Ο κάθε υποψήφιος δηλαδή που έδωσε εξετάσεις θα πρέπει να επικοινωνήσει με το φροντιστήριό του, προκειμένου να μάθει τα αποτελέσματά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλημέρα.

Τα αποτελέσματα θα είναι διαθέσιμα μέχρι τα τέλη Ιουλίου στα φροντιστήρια. Δυστυχώς όπως με ενημερώσαν και εμένα προσωπικά από την Εuropalso δεν θα ανακοινωθούν μέσω ίντερνετ στους μαθητές. Ο κάθε υποψήφιος δηλαδή που έδωσε εξετάσεις θα πρέπει να επικοινωνήσει με το φροντιστήριό του, προκειμένου να μάθει τα αποτελέσματά του.


Εμας σημερα η καθηγητρια μας,ειπε πως θα βγουνε μεσω interenet στις 31 τ βραδυ..Ετσι θα τα δει της 1 Σεπτ:xixi::xixi::xixi: Τοτε θα μαθουμε:D
(Τωρα αν εννοεις αν εγω θελω να μπω να δω απο μονος μ ενταξει,δεν γινεται.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
παιδια αφου υπαρχει ηδη θεμα εδω https://ischool.gr/showthread.php?t=13732 τι το συζητατε ακομη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αφου ειπαμε να κανουμε καινουργιο...Σιγα:xixi: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μα γιατι να κανουμε καινουριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
τα αποτελέσματα έχουν ήδη αποσταλεί στον Πανελλήνιο Σύνδεσμο τώρα μένει να περιμένουμε την αναρτηση τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
:no1::no1::no1: Αληθεια....,Και γιατι δεν το κανουνε και περιμενουν ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Δεν ξέρω εγώ έστειλα email στο πανεπιστήμιο και μου το ειπαν αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
στις 27 βγαινουν . ΤΕΛΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna46

Νεοφερμένος

Η gianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
στις 27 βγαινουν . ΤΕΛΟΣ.


ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ....ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.
-----------------------------------------
Εμας σημερα η καθηγητρια μας,ειπε πως θα βγουνε μεσω interenet στις 31 τ βραδυ..Ετσι θα τα δει της 1 Σεπτ:xixi::xixi::xixi: Τοτε θα μαθουμε:D
(Τωρα αν εννοεις αν εγω θελω να μπω να δω απο μονος μ ενταξει,δεν γινεται.)

Ναι αυτό εννοώ. Κρίμα όμως να μην μας δίνουν την δυνατότητα και εμάς να τα δούμε. Σκεφτείτε ότι κάποια φροντιστήρια έχουν κλείσει και έτσι, οι περισσότεροι φαντάζομαι, θα τα μάθουμε τον Σεπτέμβριο.Δεν φτάνει δηλαδή που περιμένουμε πόσο καιρό να τα βγάλουν, μας εμποδίζουν και την προβολή τους μέσω ίντερνετ. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top