Turnitin: The file failed to upload

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, μεχρι σήμερα ήταν να ανεβάσουμε ένα αρχείο στο elearning του απθ. Το ανεβασα πριν καμια ωρα και ενω εγραψε οτι το turnitin το εχει βαλει στην ουρα για έλεγχο μετα απο λιγακι οταν ξαναμπηκα εγραφε Το Turnitin επέστρεψε ένα σφάλμα για την υποβολή σας: The file failed to upload.
Λετε να εχει θεμα το συστημα? Μ ηρθε μνμ στο webmail οτι εχει υποβληθει και στο moodle αλλα και το elearning γραφει υποβληθηκε οπως θα δειτε στην εικονα. Εστειλα και μειλ στον καθηγητη αλλα ακομη απαντηση δεν ελαβα και ειναι μεχρι τις 12. Το εχει παθει κανενας αλλος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Μην ανησυχεις, εχει υποβληθει κανονικα κατα πασα πιθανοτητα, το εχει λαβει ο καθηγητης, το εχω παθει.

Για επιβεβαιωση, τσεκαρε εαν μπορεις να το κανεις download απο την πλατφορμα οπως στο βγαζει (και δεν κατεβαινει ξερω γω κενο pdf)

Καλα εκανες βεβαια για καθε ενδεχομενο που ενημερωσες με email!
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Μην ανησυχεις, εχει υποβληθει κανονικα κατα πασα πιθανοτητα, το εχει λαβει ο καθηγητης, το εχω παθει.

Για επιβεβαιωση, τσεκαρε εαν μπορεις να το κανεις download απο την πλατφορμα οπως στο βγαζει (και δεν κατεβαινει ξερω γω κενο pdf)

Καλα εκανες βεβαια για καθε ενδεχομενο που ενημερωσες με email!
Τελεια,ναι το εχω ανοιξει πολλες φορες απο την πλατφορμα για επιβεβαίωση και ειναι μια χαρα. Παντου δειχνει οτι υποβληθηκε στην ουσια περα απο αυτο το turnitin.
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 537 μηνύματα.
Τελεια,ναι το εχω ανοιξει πολλες φορες απο την πλατφορμα για επιβεβαίωση και ειναι μια χαρα. Παντου δειχνει οτι υποβληθηκε στην ουσια περα απο αυτο το turnitin.
Έχει υποβληθεί κανονικά, το έχω πάθει παλιότερα
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 537 μηνύματα.
Έχει υποβληθεί κανονικά, το έχω πάθει παλιότερα
Το αρχείο έχει υποβληθεί άλλα τώρα βλέπω ότι είναι pdf. Λογικά το Turnitin δεν μπορεί να ελέγξει έγγραφα που δεν είναι σε μορφή word κλπ. Ο καθηγητής θα δεί την εργασία σου σε κάθε περίπτωση. Τώρα για τον έλεγχο της λογοκλοπής υποθέτω ότι κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ελεγχθεί μετά αρκεί το αρχείο να μετατραπεί σε μορφή κειμένου. Βέβαια είσαι σε θετική σχολή ίσως να είναι πιο χαλαροί σε θέματα λογοκλοπής σε σχέση με τις θεωρητικές.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Λογικά το Turnitin δεν μπορεί να ελέγξει έγγραφα που δεν είναι σε μορφή word
Λάθος. Μπορεί να τα ελέγξει

Βέβαια είσαι σε θετική σχολή ίσως να είναι πιο χαλαροί σε θέματα λογοκλοπής σε σχέση με τις θεωρητικές.
Επίσης ψέμα , καλώς ή κακώς : (
1673015696114.png
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Το αρχείο έχει υποβληθεί άλλα τώρα βλέπω ότι είναι pdf. Λογικά το Turnitin δεν μπορεί να ελέγξει έγγραφα που δεν είναι σε μορφή word κλπ. Ο καθηγητής θα δεί την εργασία σου σε κάθε περίπτωση. Τώρα για τον έλεγχο της λογοκλοπής υποθέτω ότι κάποιος τρόπος θα υπάρχει να ελεγχθεί μετά αρκεί το αρχείο να μετατραπεί σε μορφή κειμένου. Βέβαια είσαι σε θετική σχολή ίσως να είναι πιο χαλαροί σε θέματα λογοκλοπής σε σχέση με τις θεωρητικές.
Οχι εχω ξανανεβασει αρχειο pdf και το ειχε ελεγξει κανονικα. Ο καθηγητης μ απαντησε τλκα στο μειλ που του εστειλα και μ ειπε οτι απο την πλευρα του ειναι οκευ και οτι καποιο θεμα θα ειχε το turnitin το οποιο δεν εχει να κανει μαζι του.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top