Tier list σνακ πανελελε

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Παιδιά, πολύ σημαντικό. Επειδή οι περισσότεροι στις πανελλήνιες τρώμε σαν βόδια, καλό θα ήταν όποτε βρίσκετε λίγο χρόνο, να κάνετε κάτι. Ίσως λίγο χαλαρό τρέξιμο? 7 minutes workout ? Κάτι τέλος πάντων. Ειδικά αν το σκαρί σας παίρνει γρήγορα κιλά, hear me out.
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Στο μεταξύ συνειδητοποίησα ότι θα μπορούσα να το κάνω πιο οργανωμένα τύπου να ανέβαζα ένα google forms. Αλλα υγεία πάνω από όλα.
Επίσης όταν ολοκληρωθεί περιμένω από κάποιον που ξέρει photoshop να φτιάξει τη λίστα με εικόνες. Θυμίζω δε το κάνετε για μένα, το κάνετε για τις επόμενες φουρνιες υποψηφίων, δεν είναι απλά ένα thread, είναι ανεκτίμητη προσφορά στη χώρα .
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Παιδιά, πολύ σημαντικό. Επειδή οι περισσότεροι στις πανελλήνιες τρώμε σαν βόδια, καλό θα ήταν όποτε βρίσκετε λίγο χρόνο, να κάνετε κάτι. Ίσως λίγο χαλαρό τρέξιμο? 7 minutes workout ? Κάτι τέλος πάντων. Ειδικά αν το σκαρί σας παίρνει γρήγορα κιλά, hear me out.
Εγω δεν εκανα καθολου γυμναστικη και τωρα τρεχουμε σε αυτα τα τζιμς για να τονωσουμε τους μυες μας ! Ουτε τα σκαλακια στην αγιου νικολαου δεν μπορω να ανεβω χωρις να λαχανιασω! Κριμα τα patras film festivals
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
Λογικα οι πανελληνιες αγαπη. Μην αγχωνεσαι. Γυμναστικη να κανεις παντως , λιγο στρετσινγκ κλπ να ξεφευγει και λιγο το μυαλο.
Ωωω :happy: Ναι, έχω πάρει βαράκια και θα αρχίσω σύντομα να κάνω κάθε πρωί όταν σηκώνομαι γιατί αφού έχει αυξηθεί το λίπος στα χέρια μπορώ επιτέλους να το δουλέψω.

Ουτε τα σκαλακια στην αγιου νικολαου δεν μπορω να ανεβω χωρις να λαχανιασω!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, άσε… πονεμένη ιστορία τα σκαλάκια στην Αγίου Νικολάου. Κάθε φορά νομίζω ότι θα πεθάνω, οπότε τα αποφεύγω όσο μπορώ.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Καλησπέρα, βλέποντας ήδη ποστς για τις ερχόμενες πανελελε και συναισθανομενος την αγωνία των υποψηφίων, ως πλέον πρωτοετής είπα να μεταλαμπαδευσω (λεξιλόγιο έκθεσης γκο μπρρ) τις γνώσεις μου πάνω στα σνακ.
Έτσι φτιάχνω μια λίστα με κατατάξεις τους, για να διευρυνω τους πνευματικούς ορίζοντες των υποψηφίων. Καθένας ευπρόσδεκτος να προσθέσει/ αφαιρέσει και αν αποφανθεί από τη κοινή γνώμη θα κάνω edit τη λίστα
S tier : 1)τοστ(με γαλοπούλα όχι ζαμπόν αν και δε θα τα χαλάσουμε εκεί) συνοδευόμενο με στυμμένο χυμό πορτοκάλι από τα χέρια της μαμάς.
2)ψωμί με βούτυρο και μέλι

A tier : 1)ψωμί με φυστικοβουτυρο
2) φρούτο(εγώ λέω συγκεκριμένα ακτινίδιο, αλλά θα είναι αρκετά debatable)
3)σπανακοπιτα με φετα
4)αυγοφετες

B tier : 1)μπαρα δημητριακών(αν δε φας όλο το πακέτο απλά δε χορταίνεις)
2)μπισκοτα-μερεντες κλπ (μετά μη ρωτάτε από που προέρχονται τα κιλά των πανελληνίων, η μάζα δε δημιουργείται από το πουθενά)
3)Ρυζογκοφρετες
4)κρουασανακια, ζαμπονοτυροπιτακια από τον φούρνο

C tier : 1)ταχινι... ΞΎΠΝΑ ΈΛΛΗΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΣΟΥ ΤΡΏΕΙ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΟΥΣΆΜΙ
2)ψωμι βουτηγμένο σε 488494949 ml λάδι (αυτό είναι από χωριά)
Με κανεις να θελω να ξαναδωσω πανελλήνιες κ ας έδωσα το 20
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 932 μηνύματα.
Εγω s tier θα εβαζα βρωμη 100% για το πρωι ειναι οτι καλυτερο μαζι με λιγη μπανανα κρανμπερι κ κανελα
 
Τελευταία επεξεργασία:

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Από ότι βλέπω πολλοί θεωρούν ότι η βρώμη είναι s tier. Μπορεί να μην το καταλαβαίνω, αλλά αν ο λαός λέει βρώμη ποιος είμαι εγώ να του το χαλάσω. Απλά όπως ξέρετε μετά από κάμποση ώρα δε μπορείς να κάνεις edit. Οπότε πρέπει να αποφασίσουμε και για κάποια άλλα, να ολοκληρωθεί η διαδικασία και μετά να βγάλουμε μια και καλή το οριστικό tier list, για το οποίο προτείνω οι νομικαριοι του φόρουμ (αν συμφωνούν και αυτοί) να φροντίσουν να περάσει το κατάλληλο διάταγμα στη βουλη , ώστε να αναρτηθεί σε κάθε σχολείο, όπου και ανήκει, ώστε κάθε μαθητής να έχει πρόσβαση για να διαμορφώσει ανάλογα το διατροφολόγιο των πανελελε.

Επίσης πείτε μου το γιαούρτι που πιστεύετε ότι πάει, προσωπικα θα λεγα a tier.
 
Top