Tichu

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παίζει και να είμαι η μόνη που δε ξέρει να παίζει τίτσου. :pfff:
θα μάθω κάποτε


Ασε ρε...ουτε εγω ξερω! :P Πρεπει να μαζευτουμε, να βρουμε και εναν που να ξερει και να κατσουμε για "μαθημα"! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Είχα μάθει κάποτε αλλά το έχω ξεχάσει....μου φάνηκε περίπλοκο πάντως!Συνδυάζει και λίγο πόκερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ για ονλάιν τίτσου είμαι μέσα. Και ο φίλος που πε να παίξουμε λάιβ, αν είσαι κοντά στο ΑΠΘ το κανονίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fouskobouboula

Νεοφερμένος

Η fouskobouboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Είναι μεγάλη πορωση!!!!:whistle: για οποιον θελει να παιζει ονλαιν προτεινω την ιστοσελιδα https://tichuiq.com/public_html/ , ειναι πολυ ευκολο να γραφτει κανεις και εκει θα μαθει καποιος και τιτσου στην πραξη!!! καλα γραντ τιτσου!!!!!!!!!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παίζει και να είμαι η μόνη που δε ξέρει να παίζει τίτσου. :pfff:
θα μάθω κάποτε

2ος εδω, δε με αφηνει το ταβλι να μαθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Tichu και πάλι Tichu.
Δυστυχώς μόνο από το dod παίζω.Και πάντα καταλήγω με νεύρα..Μα ποτέ να μην έχω συμπαίκτη της προκοπής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σήμερα κατάλαβα πόσο σημαντικό είναι να έχεις έναν καλό συμπαίκτη αλλίως άστο μην παίξεις καθόλου. Βέβαια όλοι από κάπου ξεκίνησαν, δεν γεννήθηκε κανείς με την ικανότητα να παίζει τίτσου λες και είναι έμφυτο ταλέντο. Προσωπικά μια δυο φορές είχα παίξει σε παρέα -και που έπαιζα δεν ήξερα καθόλου- στο dod έμαθα να παίζω αν και ακόμη μερικές φορές κάνω καμιά λάθος κίνηση, ντάξει δεν θα χάθηκε και ο κόσμος! Να κανονίζουμε να παίζουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top