Tichu

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Οι καινούριοι φοιτητές να αρχίσουμε σιγά σιγά να μαθαίνουμε tichu; Μετά την πόρωση πολλών συμπεραίνω ότι φοιτητής χωρίς tichu δε γίνεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
What is Tichu?

Εμένα μου θυμίζει πόκεμον. Σαν το Pichu.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι καινούριοι φοιτητές να αρχίσουμε σιγά σιγά να μαθαίνουμε tichu; Μετά την πόρωση πολλών συμπεραίνω ότι φοιτητής χωρίς tichu δε γίνεται:P
Κάπως ετσι πάει το πράγμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Tichu. Πρέπει να πάρω τράπουλα σήμερα, για τις δύσκολες μέρες. Καίσσα, σου ρχομαι.

ΚΕΝΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Οι καινούριοι φοιτητές να αρχίσουμε σιγά σιγά να μαθαίνουμε tichu; Μετά την πόρωση πολλών συμπεραίνω ότι φοιτητής χωρίς tichu δε γίνεται:P


Και εγω ετσι ξερω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μεταπηδάς εύκολα και στο πόκερ, αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Οι καινούριοι φοιτητές να αρχίσουμε σιγά σιγά να μαθαίνουμε tichu; Μετά την πόρωση πολλών συμπεραίνω ότι φοιτητής χωρίς tichu δε γίνεται:P

teach me master
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μεταπηδάς εύκολα και στο πόκερ, αργότερα...

Είναι ισοδυναμία,όχι συνεπαγωγή.Τις αλλαξοκωλιές δεν τις περιορίζουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
What is Tichu?

Εμένα μου θυμίζει πόκεμον. Σαν το Pichu.:P

Pichu το λέει η μαμά μου. :P

Όταν με παίρνει τηλ να ρωτήσει τι κάνω και της λέω παίζω Τichu, μου λέει: ''αμάάάν μ'αυτό το Pichu παιδί μου συνέχεια''

Tichu ρε μάνα ΤΤΤichu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Eχω καει με αυτο το παιχνιδι εδω και κανα δυο μηνες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Eχω καει με αυτο το παιχνιδι εδω και κανα δυο μηνες!!!!!
Δεν είσαι ο μόνος, αν αυτό σε παρηγορεί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Koίτα εγώ δεν είμαι απο τους πορωμένους, αλλά συνήθως παίζω για την παρέα. Επίσης δεν είμαι και πολύ τυχερή, την προηγούμενη εβδομάδα είχa μία κέντα χρώμα και ακόμα την μνημονεύω, ενώ οι συμπαίκτες μου έχουν πολύ συχνά μπόμπες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγώ έμαθα πριν λιγες μερες. Είναι αρκετά στρατηγικό παιχνίδι, και παρεΐστικο.
Like!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Koίτα εγώ δεν είμαι απο τους πορωμένους, αλλά συνήθως παίζω για την παρέα. Επίσης δεν είμαι και πολύ τυχερή, την προηγούμενη εβδομάδα είχa μία κέντα χρώμα και ακόμα την μνημονεύω, ενώ οι συμπαίκτες μου έχουν πολύ συχνά μπόμπες.:P
καποιος δεν ανακατευει καλα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
καποιος δεν ανακατευει καλα :whistle:
Mια χαρά ανακατεύουν βρε, για παράδειγμα μπορεί εγώ στην ανταλλαγή να δώσω το "2" και αυτός να σχηματίσει μπόμπα με το 2. Κατάλαβες τι εννοώ;;) Εγώ κέντα χρώμα σχημάτισα με ένα φύλλο που μου έδωσε η συμπαίκτρια. Μιλάμε μεγάλη συγκίνηση εκείνη την στιγμή!

Και ένα τραγούδι κορυφή:


Να έχεις το τέλειο φύλλο, να έχεις σκεφτεί πως ακριβώς θα βγείς, και να έρχεται ο αντίπαλος να σε χτυπάει και τελικά να μην βγαίνεις.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Έχω δει κέντα χρώμα στο ρίγα, να τη χτυπάνε με κέντα χρώμα στον άσσο:P
Captain Obvious: "Τεσπά, για να μη τους φτιάχνες μπόμπες, δίνε τα διπλά."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έχω δει κέντα χρώμα στο ρίγα, να τη χτυπάνε με κέντα χρώμα στον άσσο:P
Θα τον σκότωνα επι τόπου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top