The sims 3

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
το sims απευθύνεται σε ολες τις ηλικιες απ' ο,τι ξερω
όντως. Αυτο το είπα γιατι παρατηρησα οτι δεν κολλαω και δεν ενθουσιαζομαι τοσο με τετοιου ειδους πραγματα...Δν ξερω βεβαια αν και οι συνομηλικοί μου νοιώθουν το ίδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μου το κανε σήμερα δώρο ο αδερφός μου για τα γενέθλια μου και τώρα προσεύχομαι να δουλέψει στον υπολογιστή μου και να μην μου το φτύσει στη μούρη!!:jumpy::jumpy::jumpy:

Υ.Γ: Πολύ καλύτερο το ένα DVD απ τα 439843958 CDs του Sims 2!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
αχ ποτε θα βγει??δεν κρατιεμαι!:jumpy:
θα εχει κατι απαιτησεις ομως..


το έχω πάρει εδώ και κάμποσες μέρες και είναι τέλειο........:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ενα μου την δινει με αυτα τα παιχνιδια,περα του οτι ειναι ακρως πορωτικα και αποβλακωνομαι στον υπολογιστη για μερες,συνηθως ο δικος μου κρασαρει με αποτελεσμα να παθαινω κριση και τελικα να μην το ξαπεζω...
σιγα μην αλλαξω υπολογιστη για μα παοξω ενα παιχνιδι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ!
σιγα μην περιμενα να βγει...
το εχω καυεβασει και εχω πωρωθει!ειναι τελειοτατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
To εχουν φερει και στο τοπικο βιντεοκλαμπ μου. Διπλο κιολας αλλα ειναι νοικιασμενα για μια εβδομαδα το καθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ειναι πολύ ωραίο παιχνίδι:),αλλα δεν διαφέρει και πολύ απο το sims 2...:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
To αγαπημένο μου!! Παίζω Sims από τότε που πρωτοβγήκαν - Sims 1 I mean -
Το 3 έχει ήδη βγει στο Αμέρικα από 3 Ιουλίου ιφ άιμ κορέκτ..Αναμένω να έρθει και εδώ - αν και για να το εγκαταστήσω προβλέπεται πως θα χρειαστώ και αγορά νέου υπολογιστή διότι τα γραφικά του απαιτούν τρελό επεξεργαστή, RAM και μνήμη....(φανταστείτε μόνο ότι το 2 με όλα τα expansion packs στον pc μου τώρα πιάνει 6 GB)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ναι θελει τρελο επεξεργαστη και quad core μην σου πω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
ειναι ωραιο παιχνιδι αλλα λιγο βαρετο...ειχα κολλησει σε αυτο για μια εβδομαδα αλλα γρηγορα το βαρεθηκα και δεν το εχω αγγιξει για πανω απο ενα μηνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ναι θελει τρελο επεξεργαστη και quad core μην σου πω :D
Θέλει τουλάχιστον διπύρηνο...και σε σχέση με τον δικό μου που αυτή τη στιγμή είναι στο 1 GHz νομίζω ότι ναι, είναι τρελός ο επεξεργαστής που θέλει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Εχω μια απορια...οι περισσοτεροι εδω λετε πως το εχετε κατεβασει,ακουσα πως αν το κατεβασεις οταν το παιζεις δεν πρεπει να εισαι online...εσεις τι λετε?ειμαι ψιλοασχετη για αυτο ρωταω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αν το κατεβάσεις νόμιμα παίζει κανονικά. Παράνομα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι, αν το κατεβάσεις κλεψιμαίκα πρέπει να έχεις κλειστό το ασύρματο όταν παίζεις. Είναι σαν να παίζεις με κλεμμένο Warcraft 3 DoTa...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
και αν δεν ειναι κλειστο?τι συμβαινει?thanks για τις απαντησεις:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όταν λες κλειστό; Μάλλον εννοείς κλεμμένο. Ε, τότε δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Όταν λες κλειστό; Μάλλον εννοείς κλεμμένο. Ε, τότε δεν έχεις τίποτα να φοβηθείς...

:hmm: :what: :what: ...αν ειναι κλειστο το ιντερνετ δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα?? αν ομως ειναι ανοιχτο τι συμβαινει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
A. Αυτό λες. Τότε αν είναι κλειστό απλά δεν μπορούν να καταλάβουν ότι είναι κλεμμένο. Αν το έχεις ανοιχτό έχεις πιθανότητα μία στις χίλιες να σου κόψουν πρόστιμο, να γίνει φασαρία, αποζημίωση, καμιά φορά δικαστήρια κι έτσι. Προληπτικό είναι να κλείνεις το ίντερνετ. Πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης για να σε καταλάβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
:hmm: :what: :what: ...αν ειναι κλειστο το ιντερνετ δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα?? αν ομως ειναι ανοιχτο τι συμβαινει??
δεν σου κανουν τιποτα μην φοβασαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν θα πω αυτό που μου ήρθε στο μυαλό την πρώτη στιγμή που διάβασα στο ποστ. Απλά θα πω πως άμα έχεις ανοιχτό το ίντερνετ και παίζεις με κλεμμένο τα θέλει ο κώλος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top