Test επαγγελματικού προσανατολισμού

Elenaa

Νεοφερμένος

Η Elenaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας θα ήθελα να κάνω ένα τεστ επαγγελματικού προσανατολισμού ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο ; Μου έχουν ήδη προτείνει το Άριστον και το orientum ..το έχει κάνει κάποιος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Γιατί να κάνεις κι άλλο; Αυτά τα δύο είναι ούτως ή άλλως τα πιο γνωστά και διαδεδομένα..

Γιατί να μην σκεφτείς τα αποτελέσματα αυτών των δύο μόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenaa

Νεοφερμένος

Η Elenaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κάποιο από αυτά τα δυο σκοπεύω τελικά απλά ρωτάω αν ξέρετε για τα συγκεκριμένα αν είναι καλά κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιο από αυτά τα δυο σκοπεύω τελικά απλά ρωτάω αν ξέρετε για τα συγκεκριμένα αν είναι καλά κτλ
Βασικά γιατί να πληρώσεις τόσα χρήματα; Υπάρχουν στο διαδίκτυο εξίσου καλά που είναι δωρέαν,απο πανεπιστήμια κλπ απλά είναι στα αγγλικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Ναθαναήλ, απλώς για εμένα καλύτερα να πας σε ένα καλό κέντρο να κάνεις το Άριστον π.χ. γιατί εκεί θα σου απαντήσουν σε πολλές ερωτήσεις, θα σε καθοδηγήοσυν, θα σε ενημερώσουν αναλυτικά για σχολές, θα σου πουν τι συμβαίνει σε κάθε επάγγελμα που σου έβγαλε το τεστ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top