Γενικό - Tα καλύτερα βοηθήματα για Αρχαία και Μαθηματικά

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
τι σχέση έχει αυτό?...δεν έχουμε πρωτάκια στο φόρουμ?...θέλουν να ξέρουν..


αρχαία λέω Σαββάλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stogian

Νεοφερμένος

Ο stogian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θα σου προτινα του σαββάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
αρχαία το καλύτερο είναι πατάκης έχει τα πάντα αναλυτικότατα εμένα με βοήθησε πάρα πολύ.για μαθηματικά και κείμενα λέω πατάκης και όλα τα άλλα μεταίχμιο και σαββάλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pousinis

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αριδαία (Πέλλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για τα μαθηματικα ειναι [Ελευθέριος Πρωτοπαπάς Μαθηματικά Νεο Πρόγραμμα] αφτα απο εκδόσεισ Πατακη?>!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadela

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγώ έχω ενα βπηθημα μαθηματικων που ειναι του κ.τζιρωνης κ θ.τζουβαρας εκδοσεις πατακη
παρα πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ombaios

Νεοφερμένος

Ο μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω εχω του μεταιχμιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
με εξαιρεση τα μαθηματικα δν πιστευω οτι τα βοηθηματα ειναι απαραιτητα στην α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GaMoTo

Νεοφερμένος

Ο GaMoTo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μη διαβάζεις το καλύτερο βοήθημα και ας μείνεις.Τι πειράζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι μωρε σιγα ενα χρονο θα χασεις απλα!!! :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από GaMoTo:
Μη διαβάζεις το καλύτερο βοήθημα και ας μείνεις.Τι πειράζει?
κοίτα τώρα...Εντάξει πειράζει λίγο άμα μείνεις:P
Δεν λέει να κάνεις την ίδια τάξη δυο φορές.



ΥΓ:έλεος τι διαβάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sissy9596

Νεοφερμένος

Η sissy9596 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θεωρω της εκδοσεις μεταιχμιο πολλες καλες στα φιλολογικα.
Για τα μαθηματικα δεν γνωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilar

Νεοφερμένος

Η evilar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας έχω κάποια βοηθήματα(του Βολονάκη ,βλ. ΕΘΝΟΣ)από Γυμνάσιο και Λύκειο. Αν θέλετε -κι αν γίνεται φυσικά! μπορώ να σας τα ανεβάσω στο σιτε για να τα πάρετε.Φιλικά. Εύη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ πέρισυ είχα βοήθημα για αρχαία από τις εκδόσεις Μεταίχμιο
Το θεωρώ καλό έχει πληθώρα επιπλέον ασκήσεων επεξηγησεις και χιλια δυο. Στα προτίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Γεια σας έχω κάποια βοηθήματα(του Βολονάκη ,βλ. ΕΘΝΟΣ)από Γυμνάσιο και Λύκειο. Αν θέλετε -κι αν γίνεται φυσικά! μπορώ να σας τα ανεβάσω στο σιτε για να τα πάρετε.Φιλικά. Εύη

Αν γινόταν θα χαιρόμουν πολύ!!!Δεν ξέρω όμως αν επιτρέπεται:hmm:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αμα εχεις καλους καθηγητες βεβαια δεν χρειαζεσαι βοηθημα φετος.μαθηματικα μονο και αν αλλα αρχαια πανευκολα απο μαθηματικα σαββαλα ή μεταιχμιο τα καλυτερα!!!αρχαια σαββαλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πατακης μαθηματικα,σαββαλας ολα τα αλλα δαγκωτοοοοοοοοοοοοοο:no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κοιτα,εγω θα σου προτεινω,αλλα αν θυμασε πως δεν πρεπει να αντιγραφεις απο αυτα,γιατι θα σου μεινουν κενα και δεν θα κανεις εξασκηση που πρεπει....ειδιαιτερα στα αρχαια και στα μαθηματικα,που ειναι βασικα μαθηματα...τεσπα....
σου προτεινω τα:σαββαλα και βολονακη.
ελπιζω να σε βοηθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
γενικα οι εκδοσεις σαββαλας ειναι οι καλυτερες αλλα επισης πολυ καλες ειναι και τα γραμματα και πατακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pousinis

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αριδαία (Πέλλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Gianmaria

Νεοφερμένος

Η !...Maraki...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αρχαια=σαββαλας και μεταιχμιο(μονο αυτα)ακου με..
μαθηματικα=μπαρλας(το καλυτερο-πιστ:no1:εψε με)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top