[Spoilers Inside] LOST - Wallpapers Πριν την Season 4

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Για respect Boone!!!:nono::P

Πές τα ρε X-FILER!!!:no1::iagree:

Michael thank you soo much... και μόνο που απάντησες.. Αν και όποτε μπορέσεις, οκ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΟ SIDEREEL βλεπω τα επεισοδια του 4ου κυκλου...καλα μιλαμε ο χαμος γινετε..εχει καταπληκτικα επεισοδια οπως το the constant..aa!! και μια πολυ σελιδα για λοστ ειναι www.lostpedia.com ...μιλαμε για πολυ καψιμο..
ξαφνιαζομαι που ειναι λιγοι οι φανσ του sayid ...ο τυπος ειναι φοβερος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Για Prison Break παίζει να φτιάξεις τίποτα ;
Είδα ένα επεισόδιο , να δω γιατί αρέσει τόσο πολύ και πορώθηκα XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αυτος ο μπεν εχει αρχισει να μου τη δινει....αυτος ο παλιο@#%$&* μου εφαγε τον τσαρλι?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Για Prison Break παίζει να φτιάξεις τίποτα ;
Είδα ένα επεισόδιο , να δω γιατί αρέσει τόσο πολύ και πορώθηκα XD

Είχα φτιάξει, αλλα το deviantart μου το αφέρεσε, όπως και του Lost, αν βρω χρόνο θα το ανεβάσω Imageshack.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πές τα ρε X-FILER!!!:no1::iagree:

Michael thank you soo much... και μόνο που απάντησες.. Αν και όποτε μπορέσεις, οκ??

Πραγματικά δεν είχα καθόλου χρόνο αυτές τις μέρες, ίσα ίσα έκανα τον Boone, θα ποστάρω και άλλους χαρακτήρες όποτε μπορέσω, ακούω προτάσεις...

Click for fullsize :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Μιχάλη, χιιιιιίλια ευχαριστώ!!! Είναι τ-έ-λ-ε-ι-ο!!!!!! Τρομερή δουλειά, υπέροχο!! Συγχαρητήρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιι!!!! Μιχάλη, χιιιιιίλια ευχαριστώ!!! Είναι τ-έ-λ-ε-ι-ο!!!!!! Τρομερή δουλειά, υπέροχο!! Συγχαρητήρια!!

Ευχαριστώ πολύ... Με καθυστέρηση πάνω από μήνα έπρεπε να κάνω κάτι καλό :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια χαιρομαι πολυ που ειστε φανατικοι των LOST:D εδω που ειμαι εγω δν πολιασχολουνται πολλοι,:(:(τεσπα. Δυστυχως εγω δν ξερω τπτ για τν 4ο κυκλο μονο κατι για τν 3ο και οτι γνωριζω γι'αυτον ειναι απο την τηλεοραση.Παντως πιστευω πως σαν τν 1ο κυκλο δεν υπαρχει :)επαιζε και ο Ian Somerhalder :jumpy::jumpy:κριμα που τον πεθανανε.Μιχαλακη παρα πολυ καλη δουλεια:no1:συνεχισε ακαθεκτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
παιδια χαιρομαι πολυ που ειστε φανατικοι των LOST:D εδω που ειμαι εγω δν πολιασχολουνται πολλοι,:(:(τεσπα. Δυστυχως εγω δν ξερω τπτ για τν 4ο κυκλο μονο κατι για τν 3ο και οτι γνωριζω γι'αυτον ειναι απο την τηλεοραση.Παντως πιστευω πως σαν τν 1ο κυκλο δεν υπαρχει :)επαιζε και ο Ian Somerhalder :jumpy::jumpy:κριμα που τον πεθανανε.Μιχαλακη παρα πολυ καλη δουλεια:no1:συνεχισε ακαθεκτος!

Επιτέλους ένα άτομο που με καταλαβαίνει!!!!! Συμφωνώ απόλυτα! Πήγανε και πεθάνανε τον καλύτερο...:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οντως προσωπικα μετα απο αυτο αρχισα να ξενερωνω με την σειρα :down:αφου απο τον 2ο κυκλο ζητημα να εχω δει μονο 7 επεισοδια ολοκληρα, τωρα ομως με τον τριτο κυκλο ειναι αλλιως παιζει και ο Ροντριγες Σαντορο μια χαρα δεν ειναι και λιγο:iagree:.Εξαλλου ο Ιαν επαιξε και σε ενα επεισοδιο τοτε που τον ειδε ο Λοκ...τελικα δεν συγκρινεται με τον 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Πραγματικά δεν είχα καθόλου χρόνο αυτές τις μέρες, ίσα ίσα έκανα τον Boone, θα ποστάρω και άλλους χαρακτήρες όποτε μπορέσω, ακούω προτάσεις...

Click for fullsize :

duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuude!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
thanX-FILER
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το μόνο λάθος που έχεις κάνει είναι η χρήση σχεδόν πάντα του ίδιου σχεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Το μόνο λάθος που έχεις κάνει είναι η χρήση σχεδόν πάντα του ίδιου σχεδίου.

ΕΛΕΟΣ
Αν το κατάλαβες αυτό έγινε επίτηδες γιατί είναι σαν σετ, αν δεις και άλλα wallpaper για LOST τους χαρακτήρες τους παρουσιάζουν σχεδόν με το ίδιο σχέδιο πάντα. Και αυτό έλειπε για κάθε χαρακτήρα να τα ξεκινάω όλα από την αρχή, μού πήρε που μου πήρε κανά μισάωρο το photoshop άλλα 45 λεπτά για σωστό orientation να συνδυάσω σωστά τα γραφικά για να βγει έτσι φαντάσου να έπρεπε να ξανακάνω γραφικά από την αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μιχαλη μιχαλη περιμενουμε κι αλλα οποτε μπορεσεις,με αγωνια :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina6302

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Παιδιά εγώ έχω δει καί τον 4ο κύκλο και είναι τέλειος!!!!Αλλά δεν σας λέω τίποτα!!! Χι Χι Χι !!!!..:P:P..!!!:no1:..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τέλειααα όλααα:no1::no1:
Περιμένουμε και τα άλλα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
χμμμ μάλλον είμαι ο μόνος που βλέπει ακόμα 1ο κύκλο.. :D θέλω να βρω βιντεοκλαμπ να πάρω και τους άλλους κύκλους, αυτά στη γειτονιά δεν το έχουν...

ΥΓ: τέλεια τα wallpapers :no1::no1::no1:κανένα με την κουκλίτσα την Claire έχεις υπόψη να φτιάξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top