Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

Thalie

Νεοφερμένος

Η Thalie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:bye:δεδομενου των τραγουδιων σε καθε αρχη ενος σηριαλ Μπορει καποιος να μου πει ποιο τραγουδι επαιζε στο πολυπετυχυμενο σηριαλ του αντ1 της ελλαδος τα παιδια???Ευχαριστω εκ των προτερων παρα πολυ!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazbour

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδιά.

Ψάχνω μανιωδως τη διαφήμιση που παίζεται στα ματριξ του γηπεδου καραισκακη και διαφημιζει την Olympiacos Citibank Card Visa.
Η διαφημιση ειναι αυτη που εχει βγει ενας με μια για φαι,ερχεται η ωρα να πληρωσει ενω παραλληλα καποιος παιζει βιολι.
Ο αντρας,βγαζει την καρτα του ολυμπιακου για να πληρωσει και μολις τη βλεπει ο βιολιστης,παιζει μια <<ερυθρολευκη>> μελωδια και ολοι γυρνανε να δουν τι τρεχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κανείς δεν λέει σ'αγαπώ
Την θυμαστε τη σειρά;Μήπως θυμάται κανένας το τραγουδι που έλεγε i love korina...i love you so...πως λέγεται;Thanks προκαταβολικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
πως λεγεται το τραγουδι στο Γ4 οταν αρχιζει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οσοι βλεπετε supernatural,ειναι το 18ο επεισοδιο(λεγεται faith)που ξεκιναει με μια κομματαρα !!!ποιο ειναι ρε παιδια??????

ο στιχος που εβγαλα ειναι:
days go shorter than the nights i get known
feels like we're running out of time

δεν ξερω αν ειναι τελικα των metallica,αλλα ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗΗΗΗΗΗ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
:bye:δεδομενου των τραγουδιων σε καθε αρχη ενος σηριαλ Μπορει καποιος να μου πει ποιο τραγουδι επαιζε στο πολυπετυχυμενο σηριαλ του αντ1 της ελλαδος τα παιδια???Ευχαριστω εκ των προτερων παρα πολυ!!!!:thanks:

Αυτό με τον Μπέζο δε λες;

Είναι στρατιωτικό εμβατήριο. Λέγεται Colonel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ένα τραγούδι από μια διαφήμιση αυτοκινήτου, δε θυμάμαι τη μάρκα...(πολλά στοιχέια δίνω :D) ξέρετε πώς λέγεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
αν εβλεπε κανεις υπεροχα πλασματα ή εχει το επεισοδιο που το κανουν πρωτη φορα το μητσακη με τον φιλο της τον ραδιοφωνικο παραγωγο πως λεγεται το τραγουδι που παιζει οταν το κανουν εχω σκασει το ψαχνω μηνες!

Mark Ronson - Stop me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Κανείς δεν λέει σ'αγαπώ
Την θυμαστε τη σειρά;Μήπως θυμάται κανένας το τραγουδι που έλεγε i love korina...i love you so...πως λέγεται;Thanks προκαταβολικά...


Ειναι:Ray Peterson-Corina Corina!!!!!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=thAbnp5EC-U[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:bye:και από εμένα θα ήθελα όποιος ξέρει να μου πει πως λέγετε το τραγούδι και ο τραγουδιστής ενός τραγουδιού που έπαιξε χτες το βράδυ την ώρα που τελείωνε το <Όλα στον αέρα > .Νομίζω αν δεν κάνω λάθος το ίδιο τραγούδι έπαιζε και όταν έδειχνε το διαφημιστικό για το <Κλειδί του παραδείσου > αυτή την βδομάδα .Ξέρει κάποιος πως λέγετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
:bye:και από εμένα θα ήθελα όποιος ξέρει να μου πει πως λέγετε το τραγούδι και ο τραγουδιστής ενός τραγουδιού που έπαιξε χτες το βράδυ την ώρα που τελείωνε το <Όλα στον αέρα > .Νομίζω αν δεν κάνω λάθος το ίδιο τραγούδι έπαιζε και όταν έδειχνε το διαφημιστικό για το <Κλειδί του παραδείσου > αυτή την βδομάδα .Ξέρει κάποιος πως λέγετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
:bye:και από εμένα θα ήθελα όποιος ξέρει να μου πει πως λέγετε το τραγούδι και ο τραγουδιστής ενός τραγουδιού που έπαιξε χτες το βράδυ την ώρα που τελείωνε το <Όλα στον αέρα > .Νομίζω αν δεν κάνω λάθος το ίδιο τραγούδι έπαιζε και όταν έδειχνε το διαφημιστικό για το <Κλειδί του παραδείσου > αυτή την βδομάδα .Ξέρει κάποιος πως λέγετε ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VBbLv2iog64[/ame] :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τελειο τραγουδακι! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
τελειο τραγουδακι! :no1:
Ναι άσε άμα δεν το ακούσω τουλάχιστον 10 φορές την μέρα κάτι παθαίνω!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδιά εγώ έχω πρόβλημα γιατί ψάχνω χρόνια τώρα το τραγούδι μιας διαφήμησης την οποία έχω ξεχάσει(λολ!!!!). το άκουσα όμως σε μια σκηνή του nip tuc.... ήταν στον πρώτο κύκλο(δεν θυμάμαι πιο επισόδιο) εκεί που ο mat και η Αva κανανε sex. (δεν είμαι ηδονοβλεψίας χαλαρώστε...) βρείτε το σας παρακαλώ!!!! :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οσοι βλεπετε supernatural,ειναι το 13ο επεισοδιο(λεγεται faith νομιζω)που ξεκιναει με μια κομματαρα !!!ποιο ειναι ρε παιδια??????

ο στιχος που εβγαλα ειναι:
days go shorter than the nights i get known
feels like we're running out of time

δεν ξερω αν ειναι τελικα των metallica,αλλα ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗΗΗΗΗΗ!!!!

μπορει να με βοηθησει κανενας?:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!:thanks::thanks::thanks:

Tιποτα!!!!!! :):)
-----------------------------------------
πως λεγεται το τραγουδι στο Γ4 οταν αρχιζει???


Νομιζω....ειναι το Worried about ray-Hoosiers!!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top