Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πιο είναι το τραγούδι με το οποίο αρχίζει ο εραστής δυτικών προαστίων....????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
παιδια SOS εχει κανεις το guitar του peter nalitch???το χρειαζομαι επειγοντως!!!!


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk[/ame]

(δειτε το βιντεο,θα ξεβιδωθειτε:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι που ακούγεται όταν αρχίζει η λόλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-ig3g7U8wDM[/ame]

Superbus - Lola... αυτό λες η καμια σχέση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι που ακούγεται όταν αρχίζει η λόλα;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2sM_3mmuGcE[/ame] Kαι εγω το έψαχνα:P!:lol: οκ με πρόλαβαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
αυτό! ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ξερετε πως λεγεται το τραγουδι τιτλων της σειρας Αγρια παιδια???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
the prefabricated quartett

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KpRxzLG1VfI[/ame]

Αυτό ή μπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
the prefabricated quartett

https://www.youtube.com/watch?v=KpRxzLG1VfI

Αυτό ή μπα?


Kαι εγω αυτο βρηκα αλλα δεν ημουν σιγουρη!! Μαλλον για να το βρηκες και εσυ πρεπει να ειναι αυτο!!!!!!! Thanks!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αν εβλεπε κανεις υπεροχα πλασματα ή εχει το επεισοδιο που το κανουν πρωτη φορα το μητσακη με τον φιλο της τον ραδιοφωνικο παραγωγο πως λεγεται το τραγουδι που παιζει οταν το κανουν εχω σκασει το ψαχνω μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrischarmedfan

Νεοφερμένος

Ο Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το Love Spit Love-How soon is now
το ξερει κανεις??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Το Love Spit Love-How soon is now
το ξερει κανεις??????

Ναι... το ξέρω..... είχα φάει τον κόσμο για να το βρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KRIS

Νεοφερμένος

Ο KRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σε όλους!!!!


θελω βοηθεια!!!πως λεγεται το τραγουδι τιτλων της σειρας "εραστης δυτικων προαστίων"

νομιζω οτι εχει συζητηθει ξανα αλλα please ας μου πει καποιοσ γιατι δεν το βρισκω!!!thanks!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το come together - beatles και το Ι got soul but I'm not a souldier των killers είναι τα αγαπημένα μου τραγούδια από διαφημίσεις! x)

Όσο για εκείνους που ψάχνουν στίχους από ελληνικά κομμάτια, μπορούν να δοκιμάσουν κι εδω : www.stixoi.info
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
το κομμάτι των killers δεν λέγεται έτσι, αλλά "all the things I 've done" , το βρίσκεις ποιο εύκολα έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KRIS

Νεοφερμένος

Ο KRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σε όλους!!!!

θελω βοηθεια!!!πως λεγεται το τραγουδι τιτλων της σειρας "εραστης δυτικων προαστίων"

νομιζω οτι εχει συζητηθει ξανα αλλα please ας μου πει καποιοσ γιατι δεν το βρισκω!!!thanks!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
γεια σε όλους!!!!

θελω βοηθεια!!!πως λεγεται το τραγουδι τιτλων της σειρας "εραστης δυτικων προαστίων"

νομιζω οτι εχει συζητηθει ξανα αλλα please ας μου πει καποιοσ γιατι δεν το βρισκω!!!thanks!!!!:bye:

έψαχνα και εγώ να το βρω αλλά και στους τίτλους τέλους στο σίριαλ δεν λέει τίτλο τραγουδιού, μόνο ότι είναι γραμμένο από τον Νίκο Τερζή (στιχουργός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliosparos

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Xεχε είσαι του rock γι'αυτό:P



Η ροκ μουσικη εχει να επιδειξει ωραιες μελωδιες,κατα την γνωμη μου.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KRIS

Νεοφερμένος

Ο KRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι τον νικο τερζη τον βρηκα μετα απο πολυ ψαξιμοαλλα τιτλο κομματιου ακομη.....

ευχαριστω παντως!!!!!αν εχουμε νεο στειλε κανα μνμ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
έχω ψάξει παντού! δεν το βρίσκω με τίποτα... μόνο αν θες μπορείς να το κανεις rec από τους τίτλους αρχής/τέλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top