Soundtracks διαφημίσεων - σειρών/ταινιών

skycaptain_stav

Νεοφερμένος

Η skycaptain_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γεια σας!!! ρε παιδια ψαχνω ενα τραγουδι που ειναι beataki χωρις λογια κ πρεπει να επαιζε/παιζει στη διαφημιση των mad video music awards στην τηλεοραση...... please help!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
γεια σας παιδιά.. ψάχνω και εγώ ένα τραγούδι.. αυτό που ακούγεται στo διαφημιστικό σποτάκι του star special για τα παιδικά.. άμα το ξέρει κανείς.. μ αρέσει πολύ το τραγούδι αλλά δεν έχω ιδέα καν σε τι γλώσσα είναι ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Tίτλοι έναρξης ΑΜΑΝ :D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Τα καλυτερα soundtracks μετα το Lord of The Rings τα εχω ακουσει στο Green Mile/Road to Perdition απο τον ΑΞΑΙΣΙΟ Thomas Newman .

Παρτε δειγμα της τρομερης,χαλαρωτικης,ταξιδιαρικης μουσικης του.Μια μουσικη.Πολλα συναισθηματα.

https://www.youtube.com/watch?v=j4huZYzOD8Q&playnext_from=TL&videos=2-94C9SIbFY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
να σας ρωτήσω λίγξο κάτι? έχει μια διαφήμιση του κρις κρις και λέει "πάρτε μια φέτα αθωότητας κτλ". Μήπως ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγούδι? θέλω πάρα πο΄λυ να το βρω. Ευχαριστώ πολύ

το τραγουδι οταν αρχιζει το next top model
δε νομίζω να απάντησε άλλος, είναι αυτό https://www.youtube.com/watch?v=lX5cAzP8wzY από τα αγαπημένα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Γεια σας! Να ρωτησω και εγώ... Μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που παιζόταν σε μια διαφήμιση της agean airlines; Εδειχνε διάφορες περιστάσεις ανθρώπων σε ένα αεροδρόμιο... Κάποιους που πήγαιναν διακοπές, καποιοί που πήγαιναν να δούνε μπάλα, μια κοπέλα που θα πήγαινε σε ένα ξένο πανεπιστήμιο... Το ψάχνω πάρα πολύ καιρο...please help..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό ψάχνεις μάλλον Cloud Cult - Chemicals Collide

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Ναι!!!!!!!:clapup: Αυτό ειναι... Αχ, ευχαριστώ πάρα πολύ το έψαχνα πολύ καιρό!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μήπως μπορεί κανείς να μου πει σε ποια διαφήμιση επαιζε αυτο: jamelia- superstar.. 'ηταν μια διαφήμιση με κάτι κοτόπουλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κοτόπουλα Πίνδος [ Άνοιξη 2004 ] αυτό που ψάχνεις, αλλά χλωμό να υπάρχει κάπου ως διαφήμιση. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κοτόπουλα Πίνδος [ Άνοιξη 2004 ] αυτό που ψάχνεις, αλλά χλωμό να υπάρχει κάπου ως διαφήμιση. =/
Αχ σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Βρε παιδια,πως λεγεται το τραγουδι που ακουγοταν στο τρειλερ της σειρας του αντ1 ''ιατρικο απορρητο''?(στο οποιο ακουγοταν να παιζει η κιθαρα και κατι λογια που εγω προσωπικα δεν καταλαβαινα?)

Ευχαριστω προκαταβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μας διευκόλυνες αν μας έβαζες βιντεάκι απ' το youtube. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Απο την σειρα LOST...καθε φορα που το ακουω μου φερνει πολυ ωραιες αναμνησεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδια,ψαχνω ενα τραγουδι,το οποιο ακουγεται στη διαφημιση του προγραμματος του αντ1,η οποια δειχνει στιγμιοτυπα απο διαφορες σειρες του καναλιου.Η διαφημιση ειναι πολυ προσφατη(1-2 εβδομαδων περιπου).Βιντεακι για να σας διευκολυνω δε βρισκω,δυστυχως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
νομίζω κατάλαβα ποιο λες... αλλά δν είμαι και σίγουρη!!!
Για δες αυτό είναι το τραγούδι;;;:worry:
https://www.youtube.com/watch?v=25LBTSUEU0A
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Και εκεί που είχα αράξει στο εξοχικό και βαριόμουν, λεω : "Δεν βάζω το Sucker Punch;"
Αρχίζει η ταινία και σκαλώνω με τη διασκευή του Sweet Dreams.



Και εκεί που παω να ξεπεράσω το σοκ, ακούω διασκευή Pixies :loveangel :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top