Smallville

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ρε παιδιά το σταμάτησαν το Smallville στο σταρ;;;;;;;;
-----------------------------------------
έχω μια φίλη που λέει οτι μιάζω με τον tom welling..καλο είναι αυτο?

Τι να σου πω... Εγώ η φίλη σου θα ήθελα να μου λεει ότι εγώ μοιάζω με τον τομ γουέλινγκ........:lol::lol::lol:

Ρε το σταμάτησαν στο σταρ;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ρε παιδιά το σταμάτησαν το Smallville στο σταρ;;;;;;;;
-----------------------------------------


Τι να σου πω... Εγώ η φίλη σου θα ήθελα να μου λεει ότι εγώ μοιάζω με τον τομ γουέλινγκ........:lol::lol::lol:

Ρε το σταμάτησαν στο σταρ;;;;;;;


Ναι, το έβγαλαν και έβαλαν "Μάγισσες" δίωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ναι, το έβγαλαν και έβαλαν "Μάγισσες" δίωρο...

Το κωλοκάναλο το Σταρ. Που μάλλον Κριθάρ έπρεπε να το λένε...:mad::mad::mad:
Η πρώτη φορά που κάνουν τετοιο πραγμα θα μου πεις δεν ειναι, αλλα ευχομαι μεσα από την ψυχή μου να πτωχευση ο σταθμός τους και να πεθανουν της πείνας..............:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το κωλοκάναλο το Σταρ. Που μάλλον Κριθάρ έπρεπε να το λένε...:mad::mad::mad:
Η πρώτη φορά που κάνουν τετοιο πραγμα θα μου πεις δεν ειναι, αλλα ευχομαι μεσα από την ψυχή μου να πτωχευση ο σταθμός τους και να πεθανουν της πείνας..............:mad::mad::mad::mad:


:lol::lol: Κι εγώ πριν από ένα μήνα σε παρόμοια φάση ήμουν, όταν βγάλανε τις "Ανεξιχνίστες Υποθέσεις" για να βάλουν το "Eleventh Hour". Αλλά το ξεπέρασα... :P Μην ανησυχείς, θα το ξεπεράσεις κι εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Βλέπετε τη σειρά Smallville (Σούπερμαν: Τα χρόνια της νιότης) καθημερινά στο Star στις 14:45? Τι γνώμη έχετε?:P
Έχω να το δω χρόνια.
Το μόνο που μου έχει μείνει είναι το οτι ο σουπερμαν ήταν όμορφος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:lol::lol: Κι εγώ πριν από ένα μήνα σε παρόμοια φάση ήμουν, όταν βγάλανε τις "Ανεξιχνίστες Υποθέσεις" για να βάλουν το "Eleventh Hour". Αλλά το ξεπέρασα... :P Μην ανησυχείς, θα το ξεπεράσεις κι εσύ...

Καλα οτι να ναι κανουν. Μα τωρα να βαλουν τις Μαγισσες δυο ωρες;;; ΕΛΕΟΣ!!!! Μόνο αυτό εβλεπα στην τηλεοραση τιποτα αλλο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Καλα οτι να ναι κανουν. Μα τωρα να βαλουν τις Μαγισσες δυο ωρες;;; ΕΛΕΟΣ!!!! Μόνο αυτό εβλεπα στην τηλεοραση τιποτα αλλο........


Ε δε μπορεί, και κατι άλλο θα βλέπεις... Όταν δεν το είχε, τι έβλεπες δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ε δε μπορεί, και κατι άλλο θα βλέπεις... Όταν δεν το είχε, τι έβλεπες δηλαδή?

Βασικά τηλεόραση δε βλέπω, παρά μόνο στο Σταρ όταν έχει καμιά καλη ταινία το βράδυ (από 9:00 μμ εως 5:00 μμ). Γενικά δεν είμαι φαν και τι να δεις; Ελληνικές σειρές; Ελληνική σειρά εχω να δω πάνω από έξαετία (εκτός από επανάληψη λέω που να βγήκε σε πρώτη προβολή). Όλες αυτές που βγαίνουν είναι για τα μπαζα. Το "Κωνσταντίνου και Ελένης" προσπάθησα σήμερα να δω, αλλά τελικά μάλλον το βαρέθηκα...:( Μετά τι να δω Λαμπίρη, Στεφανίδου, Μενεδάκη (οπως λέει η γιαγιά μου:P)και άλλες ξεσκίστρες του τηλεοπτικού πανελ. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!! Ουτε ειδήσεις δεν κοιτάζω. Αρα το μονο αξιολογο που εχει για φετος η ελληνικη τηλεοραση ήταν το Σμόλβιλ. Ούτε επανάληψη από καμια καλή ελληνική σειρά δεν έβαλαν ούτε τίποτα. Αρα μένει off η τηλεόραση μου!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Βασικά τηλεόραση δε βλέπω, παρά μόνο στο Σταρ όταν έχει καμιά καλη ταινία το βράδυ (από 9:00 μμ εως 5:00 μμ). Γενικά δεν είμαι φαν και τι να δεις; Ελληνικές σειρές; Ελληνική σειρά εχω να δω πάνω από έξαετία (εκτός από επανάληψη λέω που να βγήκε σε πρώτη προβολή). Όλες αυτές που βγαίνουν είναι για τα μπαζα. Το "Κωνσταντίνου και Ελένης" προσπάθησα σήμερα να δω, αλλά τελικά μάλλον το βαρέθηκα...:( Μετά τι να δω Λαμπίρη, Στεφανίδου, Μενεδάκη (οπως λέει η γιαγιά μου:P)και άλλες ξεσκίστρες του τηλεοπτικού πανελ. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!! Ουτε ειδήσεις δεν κοιτάζω. Αρα το μονο αξιολογο που εχει για φετος η ελληνικη τηλεοραση ήταν το Σμόλβιλ. Ούτε επανάληψη από καμια καλή ελληνική σειρά δεν έβαλαν ούτε τίποτα. Αρα μένει off η τηλεόραση μου!!!!!:D:D:D


οφφ: 5 π.μ. εννοείς?
Μπα, μην το λες, εγώ με τις Σαββατογεννημένες, ξεραίνομαι στα γέλια κάθε μέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ναι Kansas rocks 5 π.μ. λάθος μου. όχι δε τις βλέπω δεν ξερω γιατί;;;; Ποτε δεν καθισα να τις δω.....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι Kansas rocks 5 π.μ. λάθος μου. όχι δε τις βλέπω δεν ξερω γιατί;;;; Ποτε δεν καθισα να τις δω.....:):)


Χριστός και Παναγία. Εγώ μέχρι τις 3 κάθομαι το πολύ... Και συνήθως το star δε βάζει πολύ ωραίες ταινίες μετά τις 2... Είναι 2ης διαλογής, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ... Με μόνη εξαίρεση το "Συνέντευξη μ'ενα βρικόλακα" πριν μια βδομάδα και το "gremlins" πριν από 4 μέρες περίπου.


Καλά, δες τις Σαββατογεννημένες και θα με θυμηθείς... Κατά τη γνώμη μου, το "Παρα πέντε" δεν πιανει μία μπροστά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Χριστός και Παναγία. Εγώ μέχρι τις 3 κάθομαι το πολύ... Και συνήθως το star δε βάζει πολύ ωραίες ταινίες μετά τις 2... Είναι 2ης διαλογής, αν καταλαβαίνεις τι εννοώ... Με μόνη εξαίρεση το "Συνέντευξη μ'ενα βρικόλακα" πριν μια βδομάδα και το "gremlins" πριν από 4 μέρες περίπου.


Καλά, δες τις Σαββατογεννημένες και θα με θυμηθείς... Κατά τη γνώμη μου, το "Παρα πέντε" δεν πιανει μία μπροστά του.


Ναι εμενα μου αρεσουν ταινίες δευτερης διαλογής (ξέρω τι εννοείς:P). Δε μου αρεσουν ταινιες συνηθως με μεγαλα ονοματα, γιατί αυτες στιριζονται αποκλειστικά και μόνο στα μεγάλα ονόματα.........

Ναι καποια μερα θα κατσω να τις δω..
Υ.Γ. Ουτε το "Στο παρα πέντε" έβλεπα, γιατί το θιεωρούσα μια μεγάλη αρπαχτή των τελευταίων χρόνων, Την επιτυχία που γνωρισε στην αρχη την εκμεταλλευτηκαν ενω ο Καπουτζιδης σε καποιο σημειο και μετα εχασε τον ελεγχο.... Anyway
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JMqlMdgmLyg[/ame] respect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βλέπω καμιά φορά αλλά νομίζω τώρα δεν το δείχνει άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.

Σε ένα καταπληκτικό βίντεο για τη σειρά έχει και το αγαπημένο μου τραγούδι. Συμφωνώ μαζί σου απλά respect!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Καλα εγω ειδα στο σταρ τελετεξτ οτι θα το εχει στις 14:45 αλλα δε το ειχε οτι να'ναι.......:(:(:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γιατί δε την κατεβάζεις από τόρεντ να τη δεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Εσυ ξερεις απο που μπορω να τη βρω. Αν ναι πες μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Βασικά σε οποιαδήποτε τέτοιου είδους μηχανή και να ψάξεις, θα τη βρεις. Σιγά μην κάθεσαι να παιδεύεσαι με το ΣΤΑΡ. Κι εγώ παλιά έτσι την έβλεπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
www.gamato.infoΚάνεις sign up, κατεβάζεις και το u-torrent και είσαι έτοιμος...https://www.gamato.info/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top