Site με Κάτάλογο όλων των σχολών-με αναλυτική περιγραφή και πληροφορίες, από το Π.Ι.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Γεια σας! Είδα τι συζήτηση γίνεται με τις σχολές και είπα να σας πω μια ιστοσελίδα η οποία περιέχει όλες τις σχολές και δίνει πάρα πολλές λεπτομέρειες για καθεμιά καθώς και προοπτικές γι' αυτήν. Επίσης έχει και τι επάγγλεμα θα βγεις από κάθε σχολή και τι προσόντα χρειάζεσαι για να κάνεις αυτό το επάγγλεμα. (πολύ σημαντικό μου φάνηκε αυτό το τελευταίο)

https://195.251.20.34/studies.asp
Δίκτυο Νέστωρ Παιδαγωγικό Ινστιτούτο

" Να διαβάσετε ό,τι έχει και να ανατρέξετε εκεί που σου δίνει τι επάγγελμα θα βγεις. π.χ. Πληροφορικής Αθήνας. Θα το πατήσετε και μετά θα σου βγάλει πληροφορίες και επάγγελμα Καθηγητής Πληροφορικής. Πατείστε εκεί. π.χ. Λέει για το εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές κλπ.":no1:

Υ.Γ. Αν έχετε πρόβλημα με το άνοιγμα της ιστοσελίδας πείτε μου. Επίσης αν θέλετε πείτε μου αν σας άρεσε ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara7909

Νεοφερμένος

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπραβο!!πολυ ωραια η ιστοσελιδα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ και εκ μέρους όσων δεν ευχαρίστησαν, πραγματικά πολύ χρήσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
νομίζω χρειάζεται ενημέρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Νομίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά το βρήκα τέλειο! Με βοήθησε πάρα πολύ, τουλάχιστον εμένα. Ειδικά στο τι προσόντα χρειάζεσαι για κάθε επάγγελμα, καθώς απέκλεισα μερικά ή έβαλα υπόψη μου κάποια, με αποτέλεσμα να έχω μια ξεκάθαρη εικόνα...ΕΛπίζω να βοήθησε κι εσάς πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το ειχα βρει αυτο το site αρκετους μηνες πριν μεσω του Google. Συγχαρητηρια και απο εμενα που το ποσταρες Θανο, βοηθαει πολυ στο να μαθεις καποια πραγματα για τις σχολες, τα επαγγελματα κτλ. Πραγματικα κι εμενα μου ειχε λυσει πολλες αποριες για τις σχολες κ τα επαγγελματα που με ενδιεφεραν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Μακάρι παιδιά να σας βοήθησα γτ αν περιμέναμε από το Υπουργείο και το ΣΕΠ του σχολείου "θα ζητιανεύαμε στα φανάρια..." σόρρυ κιόλας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μακάρι παιδιά να σας βοήθησα γτ αν περιμέναμε από το Υπουργείο και το ΣΕΠ του σχολείου "θα ζητιανεύαμε στα φανάρια..." σόρρυ κιόλας....
Αυτο ξαναπες το :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ωραίος φίλε Θάνο.
Πραγματικά αξιόλογο και αρκετά ενδιαφέρον site. Θα το ψάξω.
Να 'σαι καλά, ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Μακάρι να σας άρεσε. Άμα το βρίσκετε καλό προωθείστε το κι εσείς. Γτ από ενημέρωση η εκπαίδευσή μας μπάζει. Και πολλοί είναι αναποφάσιστοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ειναι ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ναι; Σας αρέσει; Χαίρομαι! Άμα ανακαλύψω και κανένα άλλο θα σας το πω, αν και με έχει βοηθήσει πολύ αυτό! Συνεχείστε...και ελπίζω να αποφασίσετε πιο γρήγορα τι θα γίνετε!
Αν είναι προωθήστε το κι εσείς ώστε κι άλλοι να βοηθηθούν.Γιατί όπως είπα παραπάνω αν περιμέναμε από το ΣΕΠ του σχολείου θα γινόμασταν ζητιάνοι στα φανάρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Βασικά την γνώριζα την ιστοσελίδα αλλά μπράβο που την παρέθεσες! Είναι όντως πολύ χρήσιμη! Τις τελευταίες όμως μέρες δε μπορώ να μπω... Μήπως έπαθε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δε μπορω να μπω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εγώ το δοκίμασα σήμερα και μπαίνει κανονικότατα...ίσως το ενημέρωναν...τί να πω...

Πάντως ΜΠΑΙΝΕΙ τώρα....

Καμιά φορά μπορεί αν μη μπαίνει.Υποθέτω πως το ενημερώνουν ή κάτι τέτοιο.Άμα δε μπαίνει τη μια μέρα δοκιμάστε και την επόμενη.Τότε ίσως μπαίνει.Κατά τη γνώμη μου μην το αφήσετε...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joe_Dalton123

Νεοφερμένος

Ο mihalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας! Είδα τι συζήτηση γίνεται με τις σχολές και είπα να σας πω μια ιστοσελίδα η οποία περιέχει όλες τις σχολές και δίνει πάρα πολλές λεπτομέρειες για καθεμιά καθώς και προοπτικές γι' αυτήν. Επίσης έχει και τι επάγγλεμα θα βγεις από κάθε σχολή και τι προσόντα χρειάζεσαι για να κάνεις αυτό το επάγγλεμα. (πολύ σημαντικό μου φάνηκε αυτό το τελευταίο)

https://195.251.20.34/studies.asp
Δίκτυο Νέστωρ Παιδαγωγικό Ινστιτούτο

" Να διαβάσετε ό,τι έχει και να ανατρέξετε εκεί που σου δίνει τι επάγγελμα θα βγεις. π.χ. Πληροφορικής Αθήνας. Θα το πατήσετε και μετά θα σου βγάλει πληροφορίες και επάγγελμα Καθηγητής Πληροφορικής. Πατείστε εκεί. π.χ. Λέει για το εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές κλπ.":no1:

Υ.Γ. Αν έχετε πρόβλημα με το άνοιγμα της ιστοσελίδας πείτε μου. Επίσης αν θέλετε πείτε μου αν σας άρεσε ή όχι.


Δεν μου την ανοιγει την ιστοσελιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ουτε εμενα με βαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτο το site αλλες μερες λειτουργει και αλλες οχι! Παει αναλογα με τα κεφια... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top