Silver Alert ζητουνται διαγωνισματα επιπέδου πανελλαδικών

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Φετος δινω πανελληνιες απο υγειας. Για τη προετοιμασία μου στη βιολογια εχω βάλει στόχο να λύσω κανονικες και επαναληπτικες απο το 2010 ως το 2023. Κοντεύω να τα τελειώσω όλα. Επειδη ομως εχω ακομα καιρο μέχρι να δώσω εχει κανεις κανενα site να προτείνει όπου μπορώ να βρω διαγωνισματα καπως δύσκολα;
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Φετος δινω πανελληνιες απο υγειας. Για τη προετοιμασία μου στη βιολογια εχω βάλει στόχο να λύσω κανονικες και επαναληπτικες απο το 2010 ως το 2023. Κοντεύω να τα τελειώσω όλα. Επειδη ομως εχω ακομα καιρο μέχρι να δώσω εχει κανεις κανενα site να προτείνει όπου μπορώ να βρω διαγωνισματα καπως δύσκολα;
μπορείς να βρεις απο φροντιστήρια πχ πουκαμισάς , εν δυνάμει , εν ταξει , αρειτολμο , θεματα οεφε
 

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.



 

Mhtsaras76

Νεοφερμένος

Ο Mhtsaras76 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.



Προσκυνώ το μεγαλείο σου να σαι καλα ρε αρχοντα!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top