Sex and the city fans

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδια,ποιοι απο εδω βλεπουν/εβλεπαν τη σειρα "Sex and the city"?
Καταγραψτε εντυπωσεις,αγαπημενους χαρακτηρες,αγαπημενα ειδυλλια και τα λοιπα!

Αρχιζω!Αγαπημενη μου η Carrie και αγαπημενο ειδυλλιο Carrie-"The Russian".
Εσεις???
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πολύ ωραίο έργο!! Δεν ήμουν φανατική αλλά όποτε τύχαινε να το δω κόλλαγα!! Αγαπημένη η Carrie αν και γελούσα πολύ με τη Charlotte και τις χαζομάρες της! :D έχει και πολύ ωραία ιστοσελίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ναι οντως,πολυ ωραιο site..!
Η Samantha δεν μ'αρεσει και πολυ!Αλλιως και η Charlotte ειναι τελεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Σαμάνθα μακράν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
miranda εννοειται!(Με το μεταφραστη-κριμα που ηταν μονο 2 επισοδια)
και η Samantha στα λεσβιακα της:P
ειχα πεθανει στα γελια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ναι οντως,πολυ ωραιο site..!
Η Samantha δεν μ'αρεσει και πολυ!Αλλιως και η Charlotte ειναι τελεια!


Οταν λες ωραιο site?

---------------------------

Το'χω πετυχει μια δυο φορες και φαινεται ωραιο.Δε ξερω τους χαρακτηρες να σου πω αγαπημενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Πολύ ωραίο έργο!! Δεν ήμουν φανατική αλλά όποτε τύχαινε να το δω κόλλαγα!! Αγαπημένη η Carrie αν και γελούσα πολύ με τη Charlotte και τις χαζομάρες της! :D έχει και πολύ ωραία ιστοσελίδα!

Aυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ ωραίο κ πετυχημένο έργο!!!ειδικά αυτή η Samantha πολύ γέλιο κ ωραία γυναικάρα φυσικά!!:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν εχω δει ποτε, κι εχω την εντυπωση οτι δεν χανω και πολλα πραγματα.=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Γνώμη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
η Σαμάνθα είναι το κάτι άλλο.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Tί εχετε πάθει ολοι με τη Samantha?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέμε η αντιστροφή του κανόνα.
Όταν κάποιος άντρας έχει ΤΙΣ γκόμενες είναι ο μάγκας της υπόθεσης ενώ αν ήταν γυναίκα πόρνη.
Αυτή τους γράφει όλους και κάνει το κέφι της.
Γιατ αυτό την πάω. [εξήγηση/]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέμε η αντιστροφή του κανόνα.
Όταν κάποιος άντρας έχει ΤΙΣ γκόμενες είναι ο μάγκας της υπόθεσης ενώ αν ήταν γυναίκα πόρνη.
Αυτή τους γράφει όλους και κάνει το κέφι της.
Γιατ αυτό την πάω. [εξήγηση/]

Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!!:iagree:

ούτε εγώ,αλλά έχει δίκιο...:iagree::iagree:κ εγώ για αυτό ακριβώς το λόγο πάω την Samantha!!!είναι στον κόσμο της κ καλά κάνει...:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Samantha θεαααααααα!
Και η Carrie μου αρεσει πολύ.
-----------------------------------------
Παιδια αν ξερει κανεις για επεισοδια ας μου στειλει πμ παρακαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.

spring_mx

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εμενα η carrie ειναι η αγαπημενη μου.
η samantha μου την σπαει λιγο γιατι αρκετα συχνα γινεται γραφικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πραγματικά πολύ ωραίο κ πετυχημένο έργο!!!ειδικά αυτή η Samantha πολύ γέλιο κ ωραία γυναικάρα φυσικά!!:iagree::no1:
Ναι τελειο εργο..Αλλα πιστευω η Carrie ειναι the best..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top