Reality Shows

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχετε πάει ή έχετε σκεφτεί να πάτε σε κανένα reality show ή σε κάποιο τηλεπαιχνίδι?

Εγώ θα'θελα να πάω στο ''Ελλάδα έχεις ταλέντο'' να τραγουδήσω:D:D

Το σκέφτομαι πολύ βέβαια γιατί φοβάμαι ότι θα κομπλάρω υπερβολικά τους άλλους διαγωνιζόμενους και δεν θέλω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ θα πήγαινα στον ''Εκατομυριούχο'' γιατί το θεωρούσα το πιο σοβαρό από όλες τις σαβούρες (με την έννοια ότι ο ερωτήσεις ήταν σοβαρές όχι ''πόσα παιδιά έχει η Τζολί?''.....) και γιατί τρελαίνομαι για παιχνίδια γνώσεων:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Συμφωνώ Λυδία.
Ο Εκατομμυριούχος μου άρεσε πολύ!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
No comments!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω τον Εκατομμυριουχο τον εβλεπα οσο ηταν στο Mega. Μετα που πηγε στη ΝΕΤ για καποια χρονια, δεν τον εβλεπα.

Αν εχω σκεφτει να παω σε reality; Ναι, γιατι εχω και πολλα ταλεντα παναθεμα με και δεν ξερω ποιο να πρωτοεκθεσω. :P (πλακα κανω, οχι φυσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είχα περάσει ώρες με το επιτραπέζιο του εκατομμυριούχου... μόνο εκεί θα πήγαινα και στο FatusOlus...:P έχει πολύ πλάκα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μαλακίες.Αυτά τα ριάλιτι προσβάλουν τη νουμοσύνη των τηλεθεατών.Ποιος είναι ο Περρής που θα κρίνει τα ταλέντα των παιδιών?:down::down::down::down:.Εξαιρούνται τα ριαλιτι εκπαιδευτικου χαρακτήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα πάω με τον Uncle Ernie να κάνουμε το 21st century greekoamerican folk revival σε κάποιο talent show. Είμαστε και ομορφάντρες και οι δυο, θα σκίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Με τίποτα. Δε μ αρέσει να βγαζω τα προσωπικά μου στη φόρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Μ*λ*κ*ες.Αυτά τα ριάλιτι προσβάλουν τη νουμοσύνη των τηλεθεατών.Ποιος είναι ο Περρής που θα κρίνει τα ταλέντα των παιδιών?:down::down::down::down:.Εξαιρούνται τα ριαλιτι εκπαιδευτικου χαρακτήρα.

Εννοείς το "Είσαι πιο έξυπνος από ένα 10χρονο"? :sick: Αηδία... Δεν υπάρχει χειρότερο!

1) Οι ερωτήσεις δεν είναι για 10χρονους
2) Τα "δεκάχρονα" παιδιά έχουν σίγουρα τις απαντήσεις έτοιμες
3) Τα "10χρονα" κάνουν τους έξυπνους και κοροϊδεύουν τους παίκτες
....

Άντε από εδώ! Δεν θέλω ούτε να τα σκέφτομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Charalabos

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος(Xάρης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εννοώ όλες όσες αηδίες έχουν βγει στην ελληνικη τηλεόραση. Από ριάλιτι (Ελλάδα έχεις Ταλέντο,FAME STORY,So you think you can dance και δεν συμαζευεται) σπάνια βγηκαν πραγματικοι καλλιτέχνες.:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εννοώ όλες όσες αηδίες έχουν βγει στην ελληνικη τηλεόραση. Από ριάλιτι (Ελλάδα έχεις Ταλέντο,FAME STORY,So you think you can dance και δεν συμαζευεται) σπάνια βγηκαν πραγματικοι καλλιτέχνες.:nono::nono::nono:
Έως κανένας...:P
Όλοι είναι εξαφανιζόλ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θα ειχε φασει να πηγαινα στο survivor αλλα θα εφευγα σιγουρα πολυ γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοώ όλες όσες αηδίες έχουν βγει στην ελληνικη τηλεόραση. Από ριάλιτι (Ελλάδα έχεις Ταλέντο,FAME STORY,So you think you can dance και δεν συμαζευεται) σπάνια βγηκαν πραγματικοι καλλιτέχνες.:nono::nono::nono:

Aπό το fame story πολλά παιδιά είχα πραγματικά πολύ καλή φωνή (όχι οι νικητές πάντως) και πολλά από αυτά δουλεύουν σε κάποιο μαγαζί και κάνουν καριέρα (μην αρχίσετε τώρα για το είδος και την ποιότητα των τραγουδιών τους δεν είναι εκεί το θέμα).Ακόμα στο 1ο so you think you can dance ο νικητής,ο Λούκας ήταν τέλειος χορευτής και γενικά υπήρχε μια ποιότητα στους χορευτές (απ'οτι έβλεπα εγώ δηλαδή).
Συνήθως σε αυτά τα show δεν πας να νικήσεις (εντάξει..όχι ΜΟΝΟ να νικήσεις) αλλά κυρίως να σε δούνε και να σε ζητήσουν. Άμα τύχει να σε δει και κανένας κυνηγός ταλέντων τότε ακόμα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εννοείς το "Είσαι πιο έξυπνος από ένα 10χρονο"? :sick: Αηδία... Δεν υπάρχει χειρότερο!

1) Οι ερωτήσεις δεν είναι για 10χρονους
2) Τα "δεκάχρονα" παιδιά έχουν σίγουρα τις απαντήσεις έτοιμες
3) Τα "10χρονα" κάνουν τους έξυπνους και κοροϊδεύουν τους παίκτες
....

Άντε από εδώ! Δεν θέλω ούτε να τα σκέφτομαι

Έχετε δει το γρουπ στο φέισμπουκ "ποιός θέλει να σκοτώσει το Βαγγέλη" ή κάτι τέτοιο... δεν το έχω βρει πάντως... Εντάξει, βασικά οι ερωτήσεις είναι από τα βιβλία των τάξεων που γράφει... αλλά κάθε ερώτηση είναι υποσημίωση της υποσημίωσης... τι να πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει για αυτη την ποιοτικη εκπομπη της ελληνικης τιβι, οτι ειναι τα μονα παιδια, που εδω και 2 χρονια παραμενουν 10χρονα.:/
Ουαου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απ΄το στόμα μου το πήρες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Έχετε δει το γρουπ στο φέισμπουκ "ποιός θέλει να σκοτώσει το Βαγγέλη" ή κάτι τέτοιο... δεν το έχω βρει πάντως... Εντάξει, βασικά οι ερωτήσεις είναι από τα βιβλία των τάξεων που γράφει... αλλά κάθε ερώτηση είναι υποσημίωση της υποσημίωσης... τι να πεις...

Από τα βιβλία?! Είναι ερώτηση για Α' τάξη για το ποίημα του Διονύσιου Σολωμού?
~
Ο Βαγγέλης είναι από τα μην-πω-τπτ παιδιά?

Εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει για αυτη την ποιοτικη εκπομπη της ελληνικης τιβι, οτι ειναι τα μονα παιδια, που εδω και 2 χρονια παραμενουν 10χρονα.:/
Ουαου.
+100
:iagree::iagree::iagree:
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κωλόπαιδα....
''Σταδιάλα'' όπως θα έλεγε και η μπέμπα μου.. -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top