Proficiency και φοιτητική ζωή

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια εγω εχω το city and guilds C2 και τωρα φευγω φοιτητης....ωστοσο τωρα φευγω φοιτητης και θα ηθελα να παρω και καποιο αλλο proficiency ωστε να μου δινει επαρκεια και αδεια διδασκαλιας...εκτος απο το CPE και ECPE εμαθα πως και το UCLAN C2 δινει επαρκεια...ειναι δυσκολο να το παρεις?θα τα καταφερω παραλληλα με τις σπουδες μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδια εγω εχω το city and guilds C2 και τωρα φευγω φοιτητης....ωστοσο τωρα φευγω φοιτητης και θα ηθελα να παρω και καποιο αλλο proficiency ωστε να μου δινει επαρκεια και αδεια διδασκαλιας...εκτος απο το CPE και ECPE εμαθα πως και το UCLAN C2 δινει επαρκεια...ειναι δυσκολο να το παρεις?θα τα καταφερω παραλληλα με τις σπουδες μου?
Αναλόγως το πτυχίο αγγλικών που θα επιδιώξεις να πάρεις και την σχολή που θα είσαι....Αν και πρώτο έτος έχεις χρόνο να ασχοληθείς με αγγλικά, ειδικά αν είσαι σε σχολή όπου η παρακολούθηση δεν είναι υποχρεωτική και δεν έχεις εργαστήρια κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιδια εγω τον οκτωβρη γινομαι φοιτητης ...ναυπηγων κατα πασα πιθανοτητα..υπαρχει χρονος να δωσω για profisensi? μου χρειαζεται να το παρω απο τωρα? απο ποτε πρεπει να ξεκινισω το διαβασμα για τα αγγλικα? εχω μονο το lower michigan που το πειρα 3η γυμνασιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top