Pro choice ή Pro life; Υπέρ ή κατά του δικαιώματος στην άμβλωση;

Ποια η στάση σας προς τις εκτρώσεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • Υπέρ

    Ψήφοι: 59 18.1%
  • Κατά

    Ψήφοι: 111 34.0%
  • Υπέρ, υπό ορισμένες προϋποθέσεις

    Ψήφοι: 139 42.6%
  • Δεν έχω σχηματίσει άποψη

    Ψήφοι: 15 4.6%
  • Αδιαφορώ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ούτως ή άλλως, ο Θεός (οι άθεοι πείτε το "Φύση") εφηύρε και τη μ@λ@κία για όσους δεν είναι έτοιμοι να πάνε στο κρεβάτι με άλλο πρόσωπο. :D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:Λες???:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ok! Sorry, ίσως παρεξήγησα... τα λόγια σου αλλά νομίζω θα ήταν πιο χρήσιμο για αυτά τα παιδιά που ζουν μέσα σε μια κοινωνία που όλα κοινούνται γύρω από το σεξ... να ξέρουν ότι δεν είναι μαγκιά να ξεκινήσεις το σεξ από μικρή ηλικία, που εξάλου είναι το τελευταίο που έχει ανάγκη ένα παιδί. Μαγκιά είναι να ξεκινήσεις τότε που θα είσαι ώριμος και υπέυθυνος να αναλάβεις τις ευθύνες των πράξεων σου που δεν περιορίζονται μόνο στο αν προκύψει παιδί ή όχι, που και αυτό όσες προφυλάξεις και αν πάρεις δεν μπορείς να το ξέρεις...
Όπως λέμε ότι από τότε που βρέθηκε η συγνώμη χάθηκε το φιλότιμο, έτσι και στην περίπτωση αυτή από τότε που βρέθηκε το προφυλακτικό χάθηκε το μέτρο...

πολυ σωστα και σ'αυτο εχεις δικιο φιλε μου και στο αναγνωριζω. φαντασου μονο ποσο εχει προχωρηση η συγχρονη κοινωνια μας που 21;30 καθε μερα στο ενα καναλι δυο γκ.ι αγκαλιαζονται στο ιδιο κρεβαττι, στο αλλο δυο περιπου αδερφια χαμουρευονται και στο αλλο ο φιλος κοιμαται με την κορη του φιλου του. ρωτα μετα απο αυτο ενα 9χρονο παρακαλω τι ειναι σεχ και οχι μονο θα σου απαντησει αλλα θα κανει και αναλυση. αυτο πουλαει μαλλον στις μερες μας.Δυστυχως!!! και μετα μιλαμε για εκτρωση.:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
πολυ σωστα και σ'αυτο εχεις δικιο φιλε μου και στο αναγνωριζω. φαντασου μονο ποσο εχει προχωρηση η συγχρονη κοινωνια μας που 21;30 καθε μερα στο ενα καναλι δυο γκ.ι αγκαλιαζονται στο ιδιο κρεβαττι, στο αλλο δυο περιπου αδερφια χαμουρευονται και στο αλλο ο φιλος κοιμαται με την κορη του φιλου του. ρωτα μετα απο αυτο ενα 9χρονο παρακαλω τι ειναι σεχ και οχι μονο θα σου απαντησει αλλα θα κανει και αναλυση. αυτο πουλαει μαλλον στις μερες μας.Δυστυχως!!! και μετα μιλαμε για εκτρωση.:bye::bye::bye:

+++ reputation αν ειχε το φορουμ αυτο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
αμα βγω εξω σημερα περισσοτερες πιθανοτητες υπαρχουν να με πατησει αυτοκινητο παρα να σπασει το προφυλακτικο. δηλαδη καλυτερα να μη βγαινω εξω... τα ποσοστα που αναφερονται για πιθανοτητα εγκυμοσυνης παρα την αντισυλληψη αναφερονται σε χρηση ενος χρονου...(αν θυμαμαι καλα) δλδ απο τις 100 γυναικες που εφαρμοζαν τη μεθοδο ταδε, οι ταδε γυναικες εμειναν εγκυες

Άσχετο και χωρίς παρεξήγηση. fasdag (η ερώτηση απευθύνεται σε όλους χωρίς εξαίρεση. Απλά, διάλεξα εσένα γιατί μου 'δωσες το βήμα), εάν ω μη γένοιτο είχες aids (χτύπα ξύλο), θα έκανες σεξ χωρίς προφύλαξη; Θέλω ντόμπρα και ειλικρινή απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Άσχετο και χωρίς παρεξήγηση. fasdag (η ερώτηση απευθύνεται σε όλους χωρίς εξαίρεση. Απλά, διάλεξα εσένα γιατί μου 'δωσες το βήμα), εάν ω μη γένοιτο είχες aids (χτύπα ξύλο), θα έκανες σεξ χωρίς προφύλαξη; Θέλω ντόμπρα και ειλικρινή απάντηση.

Eγώ απλά δεν θα έκανα σεξ, γιατί και μια στην χίλιες πιθανότητες να υπήρχε να το μεταδώσω θα θεωρούσα τον εαυτό μου επιεικώς απαράδεκτο! Αλλά πριν βέβαια φτάσουμε εκεί θεωρώ αυτονόητο ότι η κοπέλα θα γνώριζε οτι έχω AIDS και αν δεν το γνώριζε θα της το έλεγα από πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Eγώ απλά δεν θα έκανα σεξ, γιατί και μια στην χίλιες πιθανότητες να υπήρχε να το μεταδώσω θα θεωρούσα τον εαυτό μου επιεικώς απαράδεκτο! Αλλά πριν βέβαια φτάσουμε εκεί θεωρώ αυτονόητο ότι η κοπέλα θα γνώριζε οτι έχω AIDS και αν δεν το γνώριζε θα της το έλεγα από πριν!

Ωραία απάντηση. Ειλικρινά. Με προφύλαξη θα έκανες;
Αλλά ας περιμένω να απαντήσει και κανένας άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Δύσκολη ερώτηση...
Μάλλον είμαι μαζί με τον panp27 κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliana13

Νεοφερμένος

Η Iliana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παντως εγω προσωπικα δε θα εκανα γιατι θα εβαζα σε κινδυνο τον αλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
παντως εγω προσωπικα δε θα εκανα γιατι θα εβαζα σε κινδυνο τον αλλον
Ορίστε? ????? ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Υπέρ υπό ορισμένες προυποθέσεις..... Δεν μπορεί τώρα μια κοπέλα 15 ή 16 χρονών να είναι σε κατάσταση να ανταπεξέλθει στις ανάγκες ενός νεογνού από την στιγμή που η ίδια είναι ακόμα παιδί... Ούτε κ το αγόρι της... Επίσης είμαι υπέρ όταν το άτομο που κυοφορεί δεν μπορεί να ανταπεξέλθει οικονομικά στις απαιτήσεις ενός παιδιού... Γιατί μόνο κ μόνο ο τοκετός κοντεύει 9.000 ευρώ!!!!! Ούτε να γεννήσει δεν μπορεί κανείς...!!!!!!!! Επίσης υπέρ όταν υπάρχει κάποια ανωμαλία π.χ σύνδρομο νταουν... Δεν είναι σωστό να φέρνεις στον κόσμο ένα παιδί το οποίο όσο ζείς εσύ κ ο σύντροφός σου το προσέχετε κ όταν φύγετε από τη ζωή να καταλείξει στους δρόμους.... Κ φυσικά όταν τα έμβρυα είναι σιαμαία.... Τώρα είμαι κατά όταν γίνεται καθαρά για εμφανισιακούς λόγους... Το θεωρώ ασχρό να ''ρίχνει'' μια γυναίκα ένα παιδί μόνο κ μόνο για να μην πάρει κιλά κ να μην χαλάσει την σιλουέτα της.... Άλλοι άνθρωποι πασχίζουν να κάνουν παιδί κ άλλοι τα χαλάνε... Πάντως η έκτρωση είναι το δικαίωμα κάθε φυναίκας γιατί είναι κυρίαρχος του εαυτού της κ του σώματός της... Αυτά πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Υπέρ υπό ορισμένες προυποθέσεις..... Δεν μπορεί τώρα μια κοπέλα 15 ή 16 χρονών να είναι σε κατάσταση να ανταπεξέλθει στις ανάγκες ενός νεογνού από την στιγμή που η ίδια είναι ακόμα παιδί... Ούτε κ το αγόρι της... Επίσης είμαι υπέρ όταν το άτομο που κυοφορεί δεν μπορεί να ανταπεξέλθει οικονομικά στις απαιτήσεις ενός παιδιού... Γιατί μόνο κ μόνο ο τοκετός κοντεύει 9.000 ευρώ!!!!! Ούτε να γεννήσει δεν μπορεί κανείς...!!!!!!!! Επίσης υπέρ όταν υπάρχει κάποια ανωμαλία π.χ σύνδρομο νταουν... Δεν είναι σωστό να φέρνεις στον κόσμο ένα παιδί το οποίο όσο ζείς εσύ κ ο σύντροφός σου το προσέχετε κ όταν φύγετε από τη ζωή να καταλείξει στους δρόμους.... Κ φυσικά όταν τα έμβρυα είναι σιαμαία.... Τώρα είμαι κατά όταν γίνεται καθαρά για εμφανισιακούς λόγους... Το θεωρώ ασχρό να ''ρίχνει'' μια γυναίκα ένα παιδί μόνο κ μόνο για να μην πάρει κιλά κ να μην χαλάσει την σιλουέτα της.... Άλλοι άνθρωποι πασχίζουν να κάνουν παιδί κ άλλοι τα χαλάνε... Πάντως η έκτρωση είναι το δικαίωμα κάθε φυναίκας γιατί είναι κυρίαρχος του εαυτού της κ του σώματός της... Αυτά πιστεύω...
Αν και το θέτεις ανορθόδοξα,έχεις δίκιο:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αυτό το ζήτημα είναι πολύ σοβαρό και δε μπορούμε να γράφουμε ότι θέλουμε. Οι εκτρώσεις είναι ένα συχνό φαινόμενο που όσο πάει παίρνει ανησυχητικές διαστάσεις. Αν ψάξουμε να βρούμε τι γίνετε στον υπόλοιπο κόσμο θα κατάλαβετε. Στην αγγλία για παράδειγμα κάθε χρόνο σημειώνονται 90.000 εγκυμοσύνες από έφηβες και οι 2000 αφορούν κορίτσια κάτω των δεκατεσσάρων. Φανταστείτε τι γίνετε και στις υπόλοιπες χώρες και υπολογίστε το μέγεθος αυτών των περιστατικών. Υπο καποιες προυποθέσεις να επιτρέπονται όπως όταν είναι βέβαιο πως το παιδί που θα έρθει στον κόσμο θα έχει εξαιρετικά σοβαρά προβλήματα υγείας και πρέπει να γίνεται αμέσως ή όταν απειλείται και η ζωή της μητέρας. Πριν κάποιον καιρό άκουσα ότι μια γυναίκα έκανε έκτρωση όταν ήταν στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης. Αυτό είναι ανθρωποκτονία από πρόθεση και πρέπει να επιβληθεί παραδειγματική τιμωρία. Κάποιοι είναι υπερ και υποστηρίζουν πως είναι αναγκαίο να γίνονται. Τι έχουν όμως να πουν όταν μια γυναίκα 25-30 χρονών κάνει έκτρωση επειδή δε θέλει να χαλάσει τη ζωή της και επιθυμεί να ζήσει τα νιάτα της? Δεν είναι καθόλου δικαίωμα κάθε γυναίκας να αποφασίζει μόνη για τη ζωή ενός εμβρύου που πρόκειται να έρθει στον κόσμο είναι υποχρέωσή της να ανάλαβει τις ευθύνες της και να πράξει αυτό που απαιτεί η ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ναι πιστευω οτι πρεπει να συνεχισουν,οκ μπορει να ειναι εμβρυο (που με βαση την επιστημη δεν θεωρειται οτι αφαιρεις μια ζωη) αλλα αν δεν μπορεις να το μεγαλωσεις στις καταλληλες συνθηκες(πατερας και μανα παρων,και τα σχετικα) ειναι ανωφελο. βασικα το προτιμοτερο θα ηταν να ειχαν παρει τις απαραιτητες προφυλαξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το θέμα είναι καθαρά ηθικό και όχι επιστημονικό, για αυτό και είναι δύσκολο να απαντηθεί. Ναι, όντως, η πρόληψη είναι η καλύτερη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ είμαι κατά όμως έξω απο τον χορό όλοι έχουν αποψη ...
Είναι μια δύσκολη απόφαση διότι αλλάζει τις ζωές πολλών ανθρώπων ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
οταν καποιος φτανει στο σημειο να το κανει χωρις προφυλαξη ειτε ειναι 15 ειτε 35 ειναι το λιγοτερο που μπορω να τον χαρακτηρισω μαλα..ας και το περισσοτερο ηλιθιος να μην υπολογισει την πιθανοτητα εγκυμοσυνης... τωρα αν μια εκτρωση ειναι λυση οχι δεν ειναι...λυση ειναι η προφυλαξη..

ειμαι υπερ της εκτρωσης μονο στην περιπτωση του βιασμου...:mad:

αλλιως ο καθενας αναλαμβανει την ευθυνη του... το πουλι και η υπογραφη δεν μπαινουν οπου να ναι... ΝΟΜΟΣ:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MadMax S

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πολύ σοφό ρητό!

Βέβαια, πολλοί το λένε...λίγοι το κάνουν πράξη...
Τώρα όσον αφορά τις εκτρώσεις και για το άν αυτές πρέπει να γίνονται δεν θα ταθώ ουτε στους μέν, ουτε στους δε.

Ειναι ανάλογα την όποια περίσταση....και κανένας δεν μπορει να κρίνει κανεναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koka

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γεράκι (Ηλεία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ειμαι υπερ της εκτρωσης μονο στην περιπτωση του βιασμου...:mad:

το πουλι και η υπογραφη δεν μπαινουν οπου να ναι... ΝΟΜΟΣ:bye::bye:

τα πες ολα δικε μου.. ειδικα το δευτερο ειναι νομος.. αντρας που δεν τον ακολουθει πιστα δεν ειναι αντρας..:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Σορι κιολας ρε αγορακια που λετε ΜΟΝΟ σε περιπτωση βιασμου.
Δηλαδη πειτε οτι γινεται μια στραβη και σπαει το προφυλακτικο και η κοπελα σας μενει εγκυος, πρεπει να το κρατησει;
Οσο προσεκτικος και να εισαι, μπορει να τυχει σε σενα η μαλακια, και να μην το καταλαβεις καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ρε παιδια το σπαει το προφυλακτικο ειναι σαν να λεμε εκπυρσοκροτησε το οπλο..:D:D μη λεμε οτι θελουμε.. αν δε πατησεις την σκανδαλη το οπλο δε ριχνει... ακους εκει εσπασε το προφυλακτικο..
αν μπει σωστα δε σπαει.. σωστη εφαρμογη ξερετε τι ειναι.. να μην υπαρχει κενο στην κορυφη αλλο απο την μυτη του προφυλακτικου που ειναι για την συσωρευση του σπερματος.. αν τωρα εσεις θελτε να το βαλετε μισο ε δε φταιει το προφυλακτικο...

τωρα πιου εννοειτε πως οταν κανεις σεχ με το κοριτσι σου δε κανεις ξεπετα της μιας νυχτας.. εννοειτε πως ξερεις ολα τα ενδεχομενα και αν ενα ειναι εγκυμοσυνη αναλαμβανεις την ευθυνη σου σαν αντρας και ξεχνας την εκτρωση.. ειδικα στις μικρες ηλικιες που μπορει να αφησουν και μονιμο προβλημα μετα στην κοπελα.. ακομα και να μην μπορει να τεκνοποιηση αργοτερα..:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top