Prison Break

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά καλό είναι κάποιες σκηνές να τις βάζουμε σε σπόιλερ, πολλά παιδιά δεν την έχουν δει την σειρά και μπαίνουν στο θέμα για να δούνε γνώμες άλλων για το αν αξίζει να την ξεκινήσουν:) ο Μπελικ στο τέλος πραγματικά φάνηκε πολύ καλός άνθρωπος και παραξηγημένος, είχε κόλλημα με τα λεφτά τι να κάνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ας γραψω κι εγω τη γνωμη μου.

season 1: η καλυτερη
season 2: αρκετα καλη,σχεδον οσο η 1...ηταν ξεχωριστη γιατι ειχε πολυ κυνηγητο
season 3: δε μου αρεσε (αναγκαστικα να τη δω και 2 φορες γιατι περασε μεγαλο διαστημα μεχρι να ξεκινησω την 4)
season 4: λιγο αδιαφορη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Μια μικρή προειδοποίηση γιατί έχετε αρχίσει να κελαηδάτε: Όταν κυριαρχήσω σ'αυτόν τον κόσμο, το spoiling θα τιμωρείται με θάνατο.

On topic: 1η και 4η σεζόν οι αγαπημένες μου. Ίσως το ξαναδώ βέβαια γιατί έχουν περάσει χρόνια και δεν τα θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ας απαντήσει κάποιος...την σειρά την βλέπετε σε dvd ή μέσω ιντερνετ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ας απαντήσει κάποιος...την σειρά την βλέπετε σε dvd ή μέσω ιντερνετ??

Τώρα που δεν παίζει στην τηλεόραση, μέσω ίντερνετ δες την, μην δίνεις λεφτά να την νοικιάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
κάποις μίλησε για ταινία...τι ταινία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αυτήν. Είναι τα επεισόδια 23-24 του 4ου κύκλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πλάκα κάνεις:eek:
πρέπει να δω και αυτήν λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πλάκα κάνεις:eek:
πρέπει να δω και αυτήν λοιπόν!

Αν δεν εχεις δει αυτην τοτε τι ειδες απο τ τελος;;p Ειναι η μοναδκη που αγορασα;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
πλάκα κάνεις:eek:
πρέπει να δω και αυτήν λοιπόν!

Ναι αλλιώς δεν μπορείς να καταλάβεις εντελώς το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελίωσα το Prison Break πριν κανα 3ωρο δεν έχω δει ακόμη την ταινία βέβαια. Ωραία σειρά λίγο κουτσή η 3η σεζόν αλλά ωραία.
Μόνο ένα έχω να πω:
Prison Break Why The F*ck You End Like This?
Η τρίτη σεζόν είναι κουτσή γιατί τότε είχαν απεργία οι σεναριογράφοι. Όλες οι σειρές που παίζοταν τότε είναι κουτσές αυτή τη χρονιά.

Για κανένα λόγο τον Τ-Μπαγκ..μισητός και τις 2 φορές που είδα την σειρά!
Μισητός αλλά υπέροχος! Εκεί που προσπαθησε να είναι οικογένεια με μια γυναίκα και μετά τους άφησε να φύγουν ήταν πολύ γλυκούλης. :redface:

πλάκα κάνεις:eek:
πρέπει να δω και αυτήν λοιπόν!
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!
Εριξα ένα κλάμα σε αυτά τα δύο επεισόδια!

Εμένα δεν μου άρεσε που μια σκοτώσανε τη Σάρα και μια την αναστήσανε επειδή την ζητούσε ο κόσμος.
Επίσης θα ήθελα έβλεπα πιο τρυφερές στιγμες με τη Σαρα και το Μαικλ. Όχι και τσόντα αλλά ρε παιδί μου του λέει ότι είναι έγγυος και δεν τους είχα δει ούτε καν να φιλιούνται αν θυμάμαι καλά. :redface:
Στην 3η και στην 4η σεζόν τον καημένο τον Μαικλ τον έχουν ασφηκτικά ντυμένο για να μην πρέπει να του κάνουν τα τατουαζ.
Η 1η σεζόν πάντως ήταν η καλύτερη! Μακράν! :clapup:
Όλη η σειρά βέβαια μου άρεσε. Και μου άρεσε και το τέλος. Τι κι αν έκλαιγα ένα απόγευμα? :P Ταίριαζε με την υπόθεση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η τρίτη σεζόν είναι κουτσή γιατί τότε είχαν απεργία οι σεναριογράφοι. Όλες οι σειρές που παίζοταν τότε είναι κουτσές αυτή τη χρονιά.
Δεν εννοούσα με αυτόν τον τρόπο κουτσή.:P Κουτσή απο περιεχόμενο και ενδιαφέρον.
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!
Εριξα ένα κλάμα σε αυτά τα δύο επεισόδια!

Εμένα δεν μου άρεσε που μια σκοτώσανε τη Σάρα και μια την αναστήσανε επειδή την ζητούσε ο κόσμος.
Επίσης θα ήθελα έβλεπα πιο τρυφερές στιγμες με τη Σαρα και το Μαικλ. Όχι και τσόντα αλλά ρε παιδί μου του λέει ότι είναι έγγυος και δεν τους είχα δει ούτε καν να φιλιούνται αν θυμάμαι καλά. :redface:
Στην 3η και στην 4η σεζόν τον καημένο τον Μαικλ τον έχουν ασφηκτικά ντυμένο για να μην πρέπει να του κάνουν τα τατουαζ.
Η 1η σεζόν πάντως ήταν η καλύτερη! Μακράν! :clapup:
Όλη η σειρά βέβαια μου άρεσε. Και μου άρεσε και το τέλος. Τι κι αν έκλαιγα ένα απόγευμα? :P Ταίριαζε με την υπόθεση. ;)
Αυτό με την Σάρα όντως.
Ο Μάικλ και η Σάρα είχαν τρυφερές στιγμές αλλά όχι τέτιες που να το προοικονομούν.
Στην αρχή της 4ης σεζόν ο Μάικλ κάνει κάποια σημφωνία με τον Σελφ και τα χάνει.
Στο τέλος στεναχωρέθηκα αλλά δεν έκλαψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν εννοούσα με αυτόν τον τρόπο κουτσή.:P Κουτσή απο περιεχόμενο και ενδιαφέρον.
Α οκ τότε πάω πάσο.:P Ντάξει με την πρώτη δεν συγκρίνεται αλλά μου άρεσε η ατμόσφαιρα της φυλακής.

Αυτό με την Σάρα όντως.
Ο Μάικλ και η Σάρα είχαν τρυφερές στιγμές αλλά όχι τέτιες που να το προοικονομούν.
Στην αρχή της 4ης σεζόν ο Μάικλ κάνει κάποια σημφωνία με τον Σελφ και τα χάνει.
Στο τέλος στεναχωρέθηκα αλλά δεν έκλαψα.
Πολύ απόμακρος ήταν πάντως.
Για τα τατουαζ λες? Εγώ γιατί τον θυμάμαι ως το τέλος να φοράει κάτι μπλόυζες με μακριά μανίκια και ως το λαιμό?
Εμείς τα κορίτσια συγκινούμαστε πιο πολύ! :'( Ωστόσο επειδή είχα διαβάσει κάπου στο νετ τι ακριβώς γίνεται στο τέλος και το ήξερα με έπιασε το κλάμα από τη μέση του τελευταίου επεισοδίου πριν την ταινία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Prison Break : Απλά η καλύτερη σειρά που έχω δει ποτέ μου ! :clapup:
Προτιμώ να βλεπω την ιδια ξανα και ξανα, παρα να δω καποια αλλη . . .
(ετσι κι αλλιως δεν ειμαι πολυ fan των σειρων αλλα αυτη με μαγεψε απο την πρωτη στιγμη:P )
αγαπαμε Wentworth Miller :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Α οκ τότε πάω πάσο.:P Ντάξει με την πρώτη δεν συγκρίνεται αλλά μου άρεσε η ατμόσφαιρα της φυλακής.
Πολύ απόμακρος ήταν πάντως.
Για τα τατουαζ λες? Εγώ γιατί τον θυμάμαι ως το τέλος να φοράει κάτι μπλόυζες με μακριά μανίκια και ως το λαιμό?
Εμείς τα κορίτσια συγκινούμαστε πιο πολύ! :'( Ωστόσο επειδή είχα διαβάσει κάπου στο νετ τι ακριβώς γίνεται στο τέλος και το ήξερα με έπιασε το κλάμα από τη μέση του τελευταίου επεισοδίου πριν την ταινία... :P

Η ατμόσφαιρα ήταν το κάτι προτότυπο αλλά κατα την γνώμη μου η 3η σεζόν δεν προσέφερε σχεδόν τίποτα στην ανάπτηξη της ιστορίας.
Σχετικά με τα ρούχα και το ότι ήταν απόμακρος έτσι ήταν το στύλ του. Δεν μπορούν όλοι να κυκλοφορούν με τα στενα μπλουζάκια ή με τα ανοιχτά πουκάμισα όπως ο Λινκ, που στην τέταρτη σεζόν ήταν έλεος το ντυσιμό του, και επίσης δεν είμαστε όλοι σουπερ εκδηλωτικοί σε αυτά τα θέματα.
Τέλος γιατί πας και διαβάζεις κάτι που μπορεί να σου χαλάσει το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η ατμόσφαιρα ήταν το κάτι προτότυπο αλλά κατα την γνώμη μου η 3η σεζόν δεν προσέφερε σχεδόν τίποτα στην ανάπτηξη της ιστορίας.
Σχετικά με τα ρούχα και το ότι ήταν απόμακρος έτσι ήταν το στύλ του. Δεν μπορούν όλοι να κυκλοφορούν με τα στενα μπλουζάκια ή με τα ανοιχτά πουκάμισα όπως ο Λινκ, που στην τέταρτη σεζόν ήταν έλεος το ντυσιμό του, και επίσης δεν είμαστε όλοι σουπερ εκδηλωτικοί σε αυτά τα θέματα.
Τέλος γιατί πας και διαβάζεις κάτι που μπορεί να σου χαλάσει το τέλος.
Μα δεν του είπα να κυκλοφορεί με ανοιχτα πουκάμισα σαν τον αδερφούλη του. Απλά θυμάμαι κάτι επεισόδια, κυρίως μεσα στη φυλακή που φαίνεται ότι κάνει του σκασμού τη ζέστη, είναι όλοι μούσκεμα και τον βλέπεις με το μακρομάνικο. Ούτε καν να σηκώσει λίγο τα μανίκια να δροσιστεί κάπως.
Ο Λινκολν στην 4η σεζόν από το θύμα της όλης κατάστασης εξελίχθηκε σε α΄ποιότητας δολοφόνο. :P
Ε εψαχνα διάφορα σχόλια για τους χαρακτήρες και έπεσα πάνω στο τέλος. Δεν άντεξα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μα δεν του είπα να κυκλοφορεί με ανοιχτα πουκάμισα σαν τον αδερφούλη του. Απλά θυμάμαι κάτι επεισόδια, κυρίως μεσα στη φυλακή που φαίνεται ότι κάνει του σκασμού τη ζέστη, είναι όλοι μούσκεμα και τον βλέπεις με το μακρομάνικο. Ούτε καν να σηκώσει λίγο τα μανίκια να δροσιστεί κάπως.
Ο Λινκολν στην 4η σεζόν από το θύμα της όλης κατάστασης εξελίχθηκε σε α΄ποιότητας δολοφόνο. :P
Ε εψαχνα διάφορα σχόλια για τους χαρακτήρες και έπεσα πάνω στο τέλος. Δεν άντεξα. :redface:

Μάλλον είναι αλήθεια ότι μετά τον πρώτο φόνο όλα γίνονται ευκολότερα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
εγώ σήμερα τέλειωσα την πρώτη σεζόν για πρώτη φορά...


καλή ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εγώ σήμερα τέλειωσα την πρώτη σεζόν για πρώτη φορά...


καλή ήταν...

Τότε θα σε συμβούλεβα να μην κοιτάς αυτο το θρέντ μέχρι να την τελιώσεις γιατί, it's dark and full of spoilers.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τώρα μου κινήσατε το ενδιαφέρον με την ταινία! πρέπει να τελειώνω με την 4η σεζόν ξανά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top