Pokemon

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω βλεπω ακομα και τωρα στο σταρ επεισης τα εχω και σε ds την diamond και την εχω τερματισει καμια 20αρια φορες και εχω και κωδικουσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κι εγω ειχα πωρωθει δευτερα με τεταρτη δημοτικο.θυμαμαι που εβαζε στα γαριδακια ταπες και τη θηκη.ημουν β δημοτικου τοτε.ολες τις ειχα,εκτος απο 2-3 και τις ειχα παρει μαζι στο σχολειο.ειχα αλλαξει σχολειο τοτε και δεν ειχα φιλους,ολοι με πειραζαν και με αφηναν στην ακρη,οποτε καποιος μου τις εκλεψε(και ξερω πολυ καλα ποιοι:mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κι εγω ειχα πωρωθει δευτερα με τεταρτη δημοτικο.θυμαμαι που εβαζε στα γαριδακια ταπες και τη θηκη.ημουν β δημοτικου τοτε.ολες τις ειχα,εκτος απο 2-3 και τις ειχα παρει μαζι στο σχολειο.ειχα αλλαξει σχολειο τοτε και δεν ειχα φιλους,ολοι με πειραζαν και με αφηναν στην ακρη,οποτε καποιος μου τις εκλεψε(και ξερω πολυ καλα ποιοι:mad:)

και εγω ειχα ταπες....!:D

μεγαλο κολλημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμένα οι τελευταίες μου ήταν οι leaf green και emerald... Μετά βγάλαν το DS και κυκλοφόρησαν για αυτό μερικές... Πάντως εγώ δεν τις έπαιζα με το σκεπτικό να γεμίσω pokedex και να 100σταρήσω πολλά pokemon. Απλά ξεκινούσα με το αρχικό pokemon και πολεμούσα μόνο με αυτό, ενώ έπιανα και 5-6 ακόμα για να τα μάθω τα fly/strength κτλ. Έπιανα όμως τα legendary όπως mewtwo,zapdos,articuno και moltres.

Ρε ειναι τερμα βαρετο να πολεμας να 100στησεις 6 ποκεμον ταυτοχρονα. Αλλα στην κιτρινη που ηταν αρχικο ο Πικατσου, επρεπε αναγκαστικα να πιασεις ενα κατερπη να το κανεις μπατερφρη μπας και κερδισεις τον Μπροκ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ρε ειναι τερμα βαρετο να πολεμας να 100στησεις 6 ποκεμον ταυτοχρονα. Αλλα στην κιτρινη που ηταν αρχικο ο Πικατσου, επρεπε αναγκαστικα να πιασεις ενα κατερπη να το κανεις μπατερφρη μπας και κερδισεις τον Μπροκ.:P

Τα 2 τα σκουλήκια νομίζω ότι εξελίσσονταν πολύ γρήγορα όμως :P.. Κάπου στο lvl16 θαρρώ έπαιρνε την τελική του μορφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τσου. Στο 12! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τα έχεις φρέσκα εσύ γιαυτό τα θυμάσαι :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε πορωμένοι όλοι σας, τι ακριβώς βρίσκετε σε αυτά τα βλακώδη πλάσματα?
Δεν μου άρεσαν ποτέ... Παίζει και να είμαι ο μόνος εδώ μέσα με αυτή τη γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ρε πορωμένοι όλοι σας, τι ακριβώς βρίσκετε σε αυτά τα βλακώδη πλάσματα?
Δεν μου άρεσαν ποτέ... Παίζει και να είμαι ο μόνος εδώ μέσα με αυτή τη γνώμη...

Δεν τα πρόλαβες εσύ στην ακμή τους !!! Το 99' με 2002 όλα τα παιδιά είχαν φάει κόλλημα με τις κάρτες και τις τάπες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αφου λεω και πιο πισω οτι ολον τον Νοεμβρη ειχα καει και ανεβαζα lvl το mew :zilia:

Α μιας και το πες, καρτες και ταπες ειχα απειρες. Σακουλες τεραστιες γεματες με καρτες και ταπες.
Και στο παιχνιδι με τις ταπες ειχα βρει κολπακι και τους τις επαιρνα ολες, δεν ειχα πληρωσει ΠΟΤΕ για γαριδακια ωστε να παρω ταπες. Αρχικα μου ειχε δωσει ο διπλανος μου 5-6 που ειχε διπλες για να μπαινω στο παιχνιδι, και σιγα σιγα μαζεψα πανω απο 100 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ε μάλλον άργησα λιγάκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αφου λεω και πιο πισω οτι ολον τον Νοεμβρη ειχα καει και ανεβαζα lvl το mew :zilia:

Α μιας και το πες, καρτες και ταπες ειχα απειρες. Σακουλες τεραστιες γεματες με καρτες και ταπες.
Και στο παιχνιδι με τις ταπες ειχα βρει κολπακι και τους τις επαιρνα ολες, δεν ειχα πληρωσει ΠΟΤΕ για γαριδακια ωστε να παρω ταπες. Αρχικα μου ειχε δωσει ο διπλανος μου 5-6 που ειχε διπλες για να μπαινω στο παιχνιδι, και σιγα σιγα μαζεψα πανω απο 100 :p

Εγώ με τάπες δεν έπαιζα τόσο πολύ... Προτιμούσα ανταλλαγή με κάρτες... Ήταν και πανάκριβες πανάθεμά τες... Είχα μαζέψει πολλές σπάνιες πάντως (dragonite,charizard,alakazam κ.α)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ ελεγε απ'εξω το φακελακι οτι αν τις μαζευες ολες επαιρνες ενα γκεημ μποη, κατι τετοιο. Μου ειχε πει η μανα μου οτι με τοσα λεφτα που ειχαμε δωσει για τις καρτες, θα ειχα παρει 6 γκεημ μποη, οχι 1. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αυτές που λες δεν πρέπει να ήταν οι original της nintendo.Οι "αυθεντικές" κόστιζαν 1500 δραχμές το φακελάκι και είχαν μέσα καμιά 10ριά κάρτες. Σου παραθέτω link να δεις πως ήταν τα booster packs. https://www.pokemontradingcards.net/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ελα ντε...αα καρτες δεν επαιρνα.μονο ταπες.και μετα αυτες με το ματζαφλαρι που γυριζαν.και μετα...ΣΒΟΥΡΕΣ.χαμως φιλες.ειχα καμια δεκαρια απο δαυτες.η μηπως ηταν blake blade η καπως ετσι?απο που ηταν οι σβουρες ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οχι δεν επαιρνα τις αυθεντικες, γιατι πολυ απλα δεν υπηρχαν σε κανενα μαγαζι εδω -.-
:(

Χ-φιλερ, ΜΠΕΗΜΠΛΕΗΝΤ!
Δεν ειχα ποτε, ολοι μου οι συμμαθητες ομως ειχαν αρρωστησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ααα πωρωση.ο αδερφος μου ακομα τις εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
διασκεδαστικα οταν ημουν 5
σαχλαμαρες τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top